Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők van olyan dolog amit soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők van olyan dolog amit soha nem vallanál be magadról a párodnak ami titok?

Figyelt kérdés
Ami történt a házasság előtt.
2021. ápr. 2. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ugy értve hogy már kapcsolatban volt vki csak még nem hazasodtak ossze?
2021. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Én férfi vagyok, de nekem jó pár ilyen van. 12-14 évesen fogdostuk egymást párszor a húgommal kölcsönösen. Egyszer voltam fizetős prostinál. Párszor kipróbáltam régen egyetemistaként a szexet másik sráccal (de annyira különösen nem jött be).


Ezeket most jól esett leírni, mert egyébként van annyi eszem, hogy ezeket a világon soha senkinek nem fogom elmondani. Se rokonnak, se barátnak, se senkinek. És ha nem is pont ezek, de szerintem ilyen dolgai mindenkinek vannak nemtől függetlenül. Nem is feltétlenül csak szexuális jellegűek, bár én most ilyeneket írtam.

2021. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nincs
2021. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Attol fugg ki a párom.

Az amolyan legàlis csendes rendes srácok nagyon nem tudnak ugy semmit, de pl már a rafináltabbak, rosszabb körökben forgó vagy lazább srácok esetében viszont lehetek őszinte.


Pl hogy streaptease táncos voltam.


Hogy melyik tipusu lesz az igazi párom az még talány.

Egyelőre olyannal vagyok akivel őszinte lehetek mert "rosszfiu"volt ő is. Es ismeri az élet sötét oldalát ő is jol.

2021. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen még nem házasodtak össze
2021. ápr. 2. 11:31
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Vannak.


Olyanok is màr a kapcsolatunk elején IS, hogy nem akartam hogy bemutasson a csaladjának.

De mondta hogy lesz egy grillparty papa mama gyerekek rokonok meg az összes tesoja, azok párjai, es neki tetszett az hogy ez jo alkalom lesz engem bemutatni.


A kérését természetesnek es normalisnak tartottam.

Csak épp marhára NEM akartam menni es agyon görcsöltem az egeszen magam titokban es valami mennyei megváltást vártam hogy kibujhassak alola.


Erre...hív hogy amiert esik nem lesz party. Sajnálkoztam udvariasan par sort a teloban, de valojaban..Kb madarat lehetett velem fogatni akkor! Ugráltam örömömben az ágyon is:D


Nah pl erről sem tud. Ez volt az első aztan sorjában egy rakat ilyen.


De csak eljegyzésig jutottunk. Hazasság nem lesz.

2021. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Csináltam pénzért. Bár “sugar” kapcsolat jelleggel, megválogattam a partnert és védekeztem is, nem az út szélén varrt le 5 ezer forintért bármilyen jött-ment. Ez a két kategória még csak nem is hasonló, de jobb, ha erről nem tud senki. Fiatalon mindenki csinál hülyeségeket, de nem kell, hogy ez alapján ítéljenek meg egy már felnőtt embert.
2021. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Igazából én ezzel úgy vagyok, hogy soha egyik partnerem elől sem titkoltam a rosszabbik oldalam vagy döntéseimet, mert ezzel kell együttélnünk. Aki ezzel együtt nem tud elfogadni az nem a társam.
2021. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Van egy csomó olyan trauma, seb, amit nem fogok az orrára kötni senkinek: még pszichológusnál sem kerültek elő soha. Ezek nélkül is nyitott könyv vagyok, olyan dolog pedig nincs, ami rá nézve negatív következménnyel járna.
2021. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Persze. Sőt, a házasságban is!


40/N

2021. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!