Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők van olyan dolog amit soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők van olyan dolog amit soha nem vallanál be magadról a párodnak ami titok?

Figyelt kérdés
Ami történt a házasság előtt.
2021. ápr. 2. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem azzal 33leszek és per pil nincs senkim. Tehát esküvő 35 körül leghamarabb.

Én sok sok hülyeséget csináltam amit megbántam nem hogy páromnak nem mondanám el,magamnak se..tehát el akarom felejteni.

2021. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
kivertem még fiatalon 40 évesen a nyitott ablak mellet. 48f
2021. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
A szexkapcsolatokat, az alkalmit, a swingert, a többest biztos hogy nem fogom elmondani. Ahogy azt se hogy volt jópárszor hogy idős 50+ pasik fizettek érte.
2021. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nincsen, pontosabban mostani páromnál nincs ilyen amit titkolnék, de pl a gyerekeim apjának volt amit nem mondtam el. Ez attól függ ki az, milyen a bizalom...
2021. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%

13: Azért elég hányadék dolog nem elmondani hogy kurválkodtál meg világi nagy ribizli voltál. Szerencsétlen csávó azt hiszi egy normális lányt kap, erre...

Nálunk mi mindent elmondtunk egymásnak, minden jelszavát tudjuk a másiknak, együtt élünk, titkok abszolút nincsenek. Szerintem gáz dolog ilyeneket elhallgatni ám.

2021. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30 evesen mentem ferjhez. Miert? Mert majdnem mindig ott hagytak. Utolag mar tudom, mit hibaztam el mindig.Tul naiv is voltam. Ezt sosem mondanam el sem a ferjemnek sem a gyerekeimnek. Miert egessem magam? Mire lenne az jo?
2021. ápr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!