Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elvárhatom e azt a páromtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom e azt a páromtól, hogyha nem talál bejelentett munkát, de olyant igen ahol nem jelentik be és lebukhat akkor elvállalja a munkát ha én 38 hetes várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem talál bejelentett munkát.
2014. máj. 17. 14:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
igen vannak képzések de amikre eddig jelentkeztem nem voltak elegen így el sem indították amit meg elvégeztem azzal kitörölhetem a ... és igen apuka is maradhat otthon de az elején akkor is otthon kell maradni a kismamának.
2014. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

"De persze egyszerűbb adót csalni"


Hát, hogyne, nagyon egyszerűbb adót csalni, és persze a munkakereső ember pont arra vágyik, hogy így tehessen. De egyszerűbb azt szidni, aki kényszerből is, de benyeli a békát és elvállalja, mert élni is kell vmiből, ahogy persze ítélkezni mások felett, hogy jujj bűnt követ el, mint belátni, hogy nincs igazad! Aztán meg apuci, amíg tanulgat, meg átképezi magát, addig élj meg te csak a GYEDből, ja és persze mindjárt szülés után menj el te dolgozni. Aztán, hogy addig meg miből élnek meg oly mindegy.

2014. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Nagyon jó lenne majd itthon lenni a babával fél éves korig legalább, sajnos szoptatni nem fogok tudni, mert olyan gyógyszert szedek ami mellett nem ajánlott.

Ha más nem lesz visszamegyek 6 hetes korában, ha erre kényszerülök nagyon szomorú leszek.

2014. máj. 17. 17:41
 34/53 anonim ***** válasza:
De, azért súgok, a fekete munkát se dobják az öledbe, h azt nyugodtan csinálhatod, ott is elvárások vannak, h egyáltalán arra felvesznek-e, és annyira egyszerű azon parázni, hogy csak, mert megakarsz élni még téged büntetnek meg a munkaadó miatt, akinek meghagyták merő szeretetből a kiskaput.
2014. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Hát ismét csak gratulálni tudok!Költözés,ez aztán a megoldás! HAHÓ!Gyerekek!A Kérdező 38 hetes kismama!
2014. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

mennyi hülye válasz, istenem, tisztelet a kivételnek...


1) a feketemunkáért a párodat nem büntethetik, csak a munkáltatóját. Nem a párod lesz adócsaló, hanem a munkaadó.

2) ha nincs TB-je, de van érvényes TAJ-kártyája, akkor csak az elmaradt járulékot szedik be tőle, max 5 évre visszamenőleg. A kiszámlázás arra vonatkozik, akinek TAJ-kártyája sincs, de ilyenek nem nagyon vannak Magyarországon.

3) a gyerekkel tudtommal csak 1 éves kora után maradhat otthon az apa is.

2014. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

Max gyed 120 ezer köröl van plusz 13 ezer családi plusz 10 ezer adókedvezmény, ez majdnem 150 ezer Ft, azért éhen halni nem fogtok. Jár neki hónapig a munkanélküli utána meg a 25 ezres foglalkoztatási. El nem hiszem hogy 170 ezerből nem tudtok megélni, mi nem kap normális munkát.


Utolsó apa gyermekágyas időszak után mehet gyes-re a gyerekkel. Tehát fél éves korban is lehet otthon vele apa.

2014. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

36:mennyi hülye válasz, istenem, tisztelet a kivételnek...


1) a feketemunkáért a párodat nem büntethetik, csak a munkáltatóját. Nem a párod lesz adócsaló, hanem a munkaadó.

2) ha nincs TB-je, de van érvényes TAJ-kártyája, akkor csak az elmaradt járulékot szedik be tőle, max 5 évre visszamenőleg. A kiszámlázás arra vonatkozik, akinek TAJ-kártyája sincs, de ilyenek nem nagyon vannak Magyarországon.

3) a gyerekkel tudtommal csak 1 éves kora után maradhat otthon az apa is.


De bizony, a munkavállalót is büntetik!

A kiszámlázás is igaz, nem függ össze azzal, hogy van-e tajkártyája. Ha nem fizeti a tbét önként be, vagy a munkaadó, x időn át, de ő mondjuk elkezdi önként fizetni, akkor bizony nem csak a havi díjakat osztják ki, hanem a többit is. Nekem is kiszámlázták kőkeményen.

2014. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: kell bescannel a több, mint 300eFtos tbés tartozásomat, amiért voltam érvénytelen taj kártyával, azaz nem fizetett tbvel teljes kivizsgáláson és egyéb kezeléseken. Ugyanis, ha nincs fizetve, ellátni, ellátnak, de nem "ingyen".
2014. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
49%
37: 170eFtból...gondolom kérdezőék, ha gyermeket vállaltak, akkor nem egy 20 nmes lukba laknak, így kapásból, ha maximummal számolunk el megy csak a rezsire 70eFt. Nyilván nem nyáron, de az csak kb. 3 hónap. Kajára egy főre min. elmegy 20eFt egy hónapra, ők 3an lesznek. És az a 20eFt egy főre is épp csak arra elég, h még éhen ne halj! Én spec főzve magamra napi egyszer eszek, nem háromszor. Egy nőnél még elmegy, de egy átlag férfi jóval többet eszik, ha nem dolgozik tán még akkor is. Akkor kell anyunak is, apunak is, és gyereknek is bérlet...min. 20-30eFt. Apunak egy éves kb. a képzése, ha nem kettő, amihez kellenek tankönyvek, füzetek stb. Azok se két fillérbe kerülnek. De igazad van okoska, 1ha meg is kapnák a max. 170eFtot, ahogy te írtad, akkor se döglenek éhen. Ki lehet jönni, kb. lét minimum alatt, hurrá! És hol van még a gyereknek a ruha, pelenka, és tápszer, és még sorolhatnám! Csak így tovább okoska!!!
2014. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!