Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elvárhatom e azt a páromtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom e azt a páromtól, hogyha nem talál bejelentett munkát, de olyant igen ahol nem jelentik be és lebukhat akkor elvállalja a munkát ha én 38 hetes várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem talál bejelentett munkát.
2014. máj. 17. 14:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
29%

on: Nem, keressen tovább. Gondolj a gimis közgazdaságtan órákra! Ha most nincs bejelentett munkahelye, akkor:


1. tb-t magának fizeti, ha nem fizeti, rájönnek, és az egészet egyben tiltják le tőletek, és úúúúgyis rájönnek

2. egyszer megsérül a férjed (akár csak felszakad az álla, mert siet a lépcsőn), a kórházi ellátást kiszámlázzák (40.000-nél kezdődik!)

3. a nyugdíjába nem számít bele ez az időszak! nagyon nagy szívás

4. ha elváltok, vagy szakítotok (nem tudom, házasok vagytok-e), a gyerektartást a nem létező fizetéséből (hisz elvileg nincs munkája a NAV szerint) fogják levonni, tehát az nem lesz túl szép összeg. nem mégy sokra egy fizetésből/gyedből

5. az adócsalásban bűnrészes a férjed, hiszen annak tudatában vállalta el a munkát, hogy adót fog csalni

6. nem kérhettek adókedvezményt a gyerek után

7. te is bűnrészes leszel az adócsalásban (nem jelentheted fel miatta), bár ha a férjed, nem kell ellene tanúskodnod sem.

8. a törvények tisztelete morálisan fontos dolog.


javaslataim: fejlett régióba költözés, férj átképzése, férj továbbképzése, vagy ő maradjon otthon GYES-en a gyerekkel, te pedig menj dolgozni, hiszen te max GYEDet kapsz, szóval jól keresel.



off:Hogy lehet kétszer is leírni azt, hogy "pálcát verni"?:D mindenki a saját cseresznyéjének a pogácsa, mi, kedves válaszoló?:D:D

2014. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
48%
38 hetes? Az igen...
2014. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
77%

52%-os: :D


Pálcát törni. Így van helyesen a kifejezés. Azt hittem, ezt fogod a második hozzászólásodban kijavítani.

2014. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 8as hszedre válaszolva: támogasd, jobb, mint éhen halni/nyomorogni, majd később lesz jobb is, ami már bejelentett. Mellette még tud továbbra is keresgélni. De jól látja párod is a dolgokat.
2014. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásaitokat!

Azt mondta a férjem, hogy ő most már bele fog őrülni ha nem dolgozhat, annyira készült erre az apaságra és felelősségteljes apaként gondoskodni akar a gyerekről, a 4. lombikunk sikerült, elég sok ideje próbálkozunk.

Minden jó lenne végre, ha nem lenne ez a munkanélküliség.

2014. máj. 17. 15:33
 16/53 anonim ***** válasza:
11%

Ha elvállalná,akkor miért úgy tetted fel a kérdést,hogy elvárhatod-e?

Belekavarodtál egy kicsit a hazugságodba.

Beadhatod a válópert,hogy ne kelljen a férjedet is eltartanod,ha egyáltalán az igaz,hogy van kereseted.

2014. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
9%

"off:Hogy lehet kétszer is leírni azt, hogy "pálcát verni"?:D mindenki a saját cseresznyéjének a pogácsa, mi, kedves válaszoló?:D:D"


- OFF -

Talán úgy, hogy a lényeges mondani valómra koncentráltam, nem a lényegtelenre. Deha már ennyire "nyelvtannáciskodni" akarsz, akkor a mindenkit mondat után nagy M-mel kell írni. Nem tudtad, így van helyesen!

2014. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

12!

Én mindenképpen hamar vissza kell menjek dolgozni, az én hivatásomban nem engedhetem meg a hosszú otthonlétet.

Édesanyám segített volna be, idáig úgy volt ha hamar visszamegyek majd dolgozni.

Elköltözni nem szeretnék tavaly előtt építetkeztünk.

Az átkepzést a férjem is fontolgatja.

2014. máj. 17. 15:41
 19/53 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom ti hol éltek,de nálunk szinte csak fekete munka van.Akkor ne is dolgozzunk,dögöljünk éhen?!Nemrég költöztem haza Budapestről,még annyit sem fizetnek,mint vidéken.Négy munkahelyem volt,de egyik helyen sem jelentettek be!Ha ezt a fővárosban meg meri tenni egy munkáltató,akkor gondoljátok hogy vidéken majd bejelentik az embert?
2014. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Baranya megye :-( .
2014. máj. 17. 15:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!