Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitbjelent az ha a férjem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitbjelent az ha a férjem azt mondta nem csalna meg mert az embernek van egy tartása?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 00:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%
Valahol olvastam, hogy az igazi szeretet, nem csupán egy érzés, hanem egy döntés. A férjed döntött,: Téged szeret. Örülj!
2014. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Sokba kerül, ennyi ember tartása.
2014. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

Vannak emberek akik mivel őszintén szeretik a párjukat, nem csalják meg, és nem is vágynak soha másra...nem kelti fel senki más az érdeklődésüket.


Nos legalábbis én ilyen vagyok. Engem senki más nem tud lázba hozni amióta a házastársammal vagyok. Ez persze a párkapcsolatunk idejére is vonatkozik. Szó szerint senki más nem érdekel...a hideg rázott tőle amikor valaki bepróbálkozott...


Viszont vannak olyanok is mint a te férjed. Ő csak azért nem csal meg, mert erkölcsi kötelességének tartja, hogy hűséges legyen. Egyébként pedig vágyik rá.

2014. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
39%

"Vannak emberek akik mivel őszintén szeretik a párjukat, nem csalják meg, és nem is vágynak soha másra...nem kelti fel senki más az érdeklődésüket.


Nos legalábbis én ilyen vagyok. Engem senki más nem tud lázba hozni amióta a házastársammal vagyok. Ez persze a párkapcsolatunk idejére is vonatkozik. Szó szerint senki más nem érdekel...a hideg rázott tőle amikor valaki bepróbálkozott..."


Szerintem minden embernek vannak ilyen vágyai, amik néha rátörnek. Nem is értem igazán, mért kell bárkit hibáztatni ösztönös dolog miatt, amiről nem tehet, főleg, ha az illető küzd a kiélése ellen vagy legyőzi. Szerintem ilyen dolgokért azok az emberek hibáztatnak másokat, akiknek önértékelési problémáik vannak, és ezért mindenáron birtokolni próbálják a másikat.


Azt írod, a hideg rázott ki, amikor valaki próbálkozott nálad. Ez a reakció, hogy "kiráz a hideg", nekem egyáltalán nem a házastársad iránti őszinte szeretet jelének tűnik, inkább valami elfojtott vágy megnyilvánulásának...

2014. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

szerintem meg én jobban tudom mit éreztem akkor...a hideg rázott ki dolgot rossz értelemben értettem. De akkor írom másképp... undorított már a gondolat is hogy úgy közeledett hozzám az a másik, mint férfi.


Most már felfogható?


Én nem ítéltem el semmiért senkit. Én csupán azt mondtam, hogy igazi szerelemmel szeretem a férjem, és soha senki nem ébresztett bennem vágyat rajta kívül. Fel sem támadt bennem a vágy másvalaki iránt.

Ha már vágyat éreznék más iránt, ott nem stimmelne valami...

Ilyen is van. És biztos nem én vagyok az egyetlen, aki így érez...számomra a férjem az egyetlen, szó szerint. Ennyi. Ezzel nem ítéltem el senkit.

2014. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"a hideg rázott ki dolgot rossz értelemben értettem. De akkor írom másképp... undorított már a gondolat is hogy úgy közeledett hozzám az a másik, mint férfi."


Értettem elsőre is, hogy így érted. Csak szerintem, ha annyira szerelmes vagy a párodba, akkor nem undorodsz vagy nem ráz ki a hideg a másiktól, hanem csak egyszerűen nem érdekel. Ez az undorodás nekem furcsa reakció, mintha valami más lenne mögötte, mint a szerelem a párod iránt...

2014. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
73%
Egy pasi másképp működik,nem érdemes összehasonlítani párkapcsban élő ffi és nő vágyait.Legtöbb ffinak igenis tudatosan kell visszafogni magát.Vannak persze akiket nem érdekel más nő.
2014. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!