Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitbjelent az ha a férjem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitbjelent az ha a férjem azt mondta nem csalna meg mert az embernek van egy tartása?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 00:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Ez azt jelenti,hogy csak azért nem csal meg,mert a becsület ezt kívánja.
2014. máj. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy van tartása.
2014. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De mi az hogy van tartása bővebben?
2014. máj. 10. 01:02
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Nem azt, hogy szeret, imád, és csak téged akar.
2014. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Hogy szívesen belelógatná a pélóját ugyam másba is, de az elvárása saját magával szemben mégis az, hogy nem teszi meg ezt, mert felesége van.
2014. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Most nem értek itt pár véleményezőt. Nem hiszem, hogy ne lenne olyan ember, aki még ha szereti is őszintén azt, akivel együtt van, ne kapná fel a tekintetét néha valaki másra. Erről még csak nem is tehet senki, mert ez nem tudatos tett, hogy én most direkt izgalomba jövök valakitől. Az viszont tudatos tett, és szerintem becsülendő, ha az ember nem enged a csábításnak, hanem leküzdi. Pláne ebben a mai világban, ahol már senkinek nincs tartása semmiben. Persze lehet rózsaszín ködben is élni, hogy "ha valaki szeret, akkor annak eszébe se jut soha, hogy mással legyen", lehet nem venni tudomást a valóságról. Lehet úgy menni az utcán, hogy csak az eget bámulod, de akkor előbb-utóbb pofára esel...
2014. máj. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Utolsóval értek egyet!Kérdező kétféleképpen nézheted: az a szemét megcsalna csak a becsület nem engedi vagy férfiból van de helyén kezeli a vágyait mert téged választott és kitart a döntése mellett.
2014. máj. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem még csak nem is kell ehhez férfiból lenni. A nők talán nem bámulnak meg egy jóképű pasit az utcán?
2014. máj. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%

Ez engem nagyon bántana.

Azért ne csaljon meg, mert engem szeret és velem akar érni. EZ belső késztetésből jöjjön, és ne külsőből, hogy mások mit szolnak.



Aki ilyent mond, az már a küszöbén van a megcsalásnak, és valszeg meg van a konkrét hölgyemény is, akivel szeretne, csak még nem.

2014. máj. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Azt jelenti kedves kérdező, hogy férjed inteligencia szintje magasan meghaladja az itt kommentelők átlagát! Lásd: első hozzászólók!
2014. máj. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!