Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek abban, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy minden embernek el van rendeltetve, hogy melyik nő lehet csak az élete párja?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 21:35
1 2 3 4
 1/31 II.Dartheon ***** válasza:
97%
nem hiszem.... de vannan olyan nők, akikből LEHET az életem párja, és ez csak rajtam múlik, hogy hogyan használom ki a lehetőséget, illetve hogy vagyok-e annyira érett, hogy férfiként viselkedjek, és felelősséget vállaljak az érzéseimért, tetteimért, döntéseimért, és az életemért.Hogy nem más a felelős.
2013. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%

IGEN!

Ez biztos, hogy így van.


Csak addig egy csomó pénzéhes, számító hárpiát is le kell küzdeni, amíg megjön az igazi!

2013. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%

Jó vicc. Ez csak azon nők dumája, akik kifogták az aranyhalat és mindenáron megakarják azt tartani. És akkor még bele se menjünk " az élet/sors megírta" féle hókuszpókuszdemisztikus dolgokba.


Hogy melyik nő lehet a párom, azt majd én eldöntöm és köszönöm, nem csakrák meg életvonal alapján fogom eldönteni. Különben sincs "életem párja".

2013. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem igen. A párom két komoly kapcsolaton van túl amiből gyerekek is születtek. Most pedig velem él és azt mondja, hogy én vagyok számára az igazi.
2013. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó és életében először mondja ezt egy nőnek?

Nyilván nem ha már gyereket is vállalt más nővel, nőkkel.



Nem nincs ilyen.

2013. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
mehehe #4 és még hány igazi lesz! :) a kérdést nem értem, hogy gondolod, kérdező -a nőnek nincs elve elrendelve, hogy ki lesz a párja? Mindenesetre az igazit keressük mindahányan..
2013. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

"A párom két komoly kapcsolaton van túl...és azt mondja, hogy én vagyok számára az igazi."


Hja!

Az előző kettőnek is ezt mondta.

2013. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Én abban hiszek, hogy néha, ha szerencsénk van, találkozunk egy-egy olyan emberrel, akivel az igazivá válhatunk egymás számára, mert az igazit nem készen kapjuk. Még ha úgy érezzük, hogy "szerelem első látásra", akkor sem. Hogy igazivá váljunk, hogy igazán mélyen szeressük egymást, megbízzunk egymásban, a részünknek érezzük a másikat, ahhoz idő kell.

Néha találkozunk olyannal, akivel alkalmasak lehetünk rá, a többi utána rajta és rajtunk múlik.

2013. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%

26 évesen özvegyen maradtam. 6 év múlva mentem újra férjhez egy kollégámhoz, akivel már 10 éve egy helyen dolgoztunk.

Akkor került a céghez, amikor az első gyerekem született. A férjemmel is jó volt a kapcsolata. Ha akkor valaki azt mondja nekünk, hogy egy pár leszünk, körberöhögtük volna.

Nekem akkor ki volt "elrendelve"?

2013. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, csak férfi vagyok, ezért így tettem fel. (De fordítva is adott a kérdés)
2013. dec. 12. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!