Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hisztek abban, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy minden embernek el van rendeltetve, hogy melyik nő lehet csak az élete párja?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 21:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%

"...melyik nő lehet csak az élete párja?"


Amelyik meg tud fogni magának!


Amelyik majd "elfelejti" bevenni a gyógyszert, és sikerül kikényszerítenie egy házasságot...

...meg egy eltartót!

2013. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak a férfiaknak van elrendelve.
2013. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
46%
Igen, hiszek. Nyilván aki nem,az nem találkozott még azzal akivel kell és gyártja önigazolásképp az ilyen kubai elméleteit. Persze a megtalálás sem garantált mindenkor.
2013. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

a kubai elmélet nekem is problémás.. jó, hogy már nem egy másik naprendszerbéli a kedvesem - akit valamiért nem találok,nem,nem,nem.

Van egy utam -életút - az alatt lehetőségek (találkozások) Nagyon is attól függ, mennyire tudom ezeket "itt és most " átélni.. Ettől függ, hogy mennyire értem meg a sorsomat, mennyire élem át az igazságot - aki nem így él, elmegy a párja mellett, elmegy a lényeg mellett, elmegy mellette az élet.

2013. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet "elmenni mellette" ha egyszer a Sors úgy hozta,hogy találkozzatok,akkor egyszerűen nem lehet (hiszen sorsszerű). Tehát ha találkoztok akkor azt egyszerűen úgy hozza a Sors,kikerülhetetlen és nem kubai...:)
2013. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne. Mivel megtaláltam azt a nőt, aki számomra tökéletes minden szempontból. Ő az igazi:) ezért is vettem feleségül 2 éve:)


24/F

2013. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

...nem, nincsen minden embernek elrendelt párja, de akad azért olyan is, hogy lehetséges ilyen eset...azzal az illetővel első látásra SZERELEM...nem kell az érzésre várni, mert lélekből (szívből jön, amikor először megpillantja...és ez nem külsőről szóló tetszetősség, hanem a szemek találkoznak, és akkor jön a jelzés is...sajnos ez sem mindig kétoldalú, de van kétoldalú is...:)...ki tudhatja ezeket?...tapasztalatom, hogy később jönnek rá csak ilyesmire az emberek, akikről szó van, mert váratlanul éri őket mindenképpen, és meg is ijednek, mert megsemmisítő érzés ez, és többnyire nem hisznek az érzésnek, jelzésnek, és félelmükben menekülőre fogják leginkább, és az akadályokra tekintenek inkább, és megmagyarázzák maguknak, hogy miért is menekülnek attól...pedig "csak" egóölő érzés :)...mert aki belemegy az ilyen sorsrendelte kapcsolatba az bizony nagyon-nagyon megváltoztatja (akár meg is "bolondíthatja")azokat akiknek az ilyen kijut, mert nem tudják kezelni...


"én is őrzöm arcomat, sajátodat te is félted...leláncolnád önmagad, közben szabadságod kéred....:)


...tehát igen ambivalens, és nagyon magasfokú intelligencia szükséges ahhoz, hogy abból harmónikus jó párkapcsolat is létrejöhessen, és csak ritkán valósul meg, mert valamelyik mindig kimenekül az ilyen kapcsolatból akkor is ha már létrejött, mert óriási lelkiszenvedéseket kell azzal megélni...viszont spirituálisan valóságos beavatást nyújt..azaz egészen biztos, hogy aki megélhet ilyen eleve elrendelt kapcsolatból valamennyit is, az spirituálisan hatalmasat fejlődik (éppen a lelki szenvedés miatt)...ezért ez áldás is tulajdonképpen, de az emberek átokként élik meg, mert nem szabadulhatnak könnyedén, mint más kapcsolatokból...itt kötés van, olyan elszakíthatalan, amelyet ha mégis elszakítanak idő előtt, az akár idegösszeomlással járhat, akár bele is halhat az ember...nem véletlen a szerelem az emberiség legnagyobb rejtélye, és a világ egyik legfőbb mozgatórugója...:)


...remélem elgondolkodtok ezen, és hogy vajon találkozni vágynátok-e egy ilyen lehetőséggel???:)

2013. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

27! Magunkra ismertem a leírásodban,minden szóban. Köszönöm szépen!:)

23,25 voltam.

2013. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

21. savanyú a szőlő mi?, csak mert neked nem sikerült normális párt találni, még nem minden nő olyan amiket leírtál lúzer.


24/F

2013. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Utolsó !


Majd egyszer, ha nőhöz jutsz, te is rá fogsz jönni, hogy így van.


Amíg viszont csak a saját nemedhez jutsz intim közelségbe, addig ne irkálj a nagyobbaknak!!

2013. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!