Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg élősködő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élősködő vagyok?

Figyelt kérdés
Egy veszekedés során kaptam ezt a férjemtől. Ő 12 órákat dolgozik, én a GYES-en voltam eddig (kisebbik gyermekem tartós beteg, idén májusban vonták vissza a támogatást). Azóta nem tudtam elhelyezkedni, mert a gyerekek még kicsik ahhoz hogy egyedül induljanak suliba (10 és 7 évesek). Itthon kézműveskedek amiből szokott lenni néha egy kis plusz. Kb. 20-30 ezer ft havonta. Kipróbálok egyre több dolgot, hogy kelendőbbek legyenek az elkészített dolgaim, de egyenlőre ennyi amit tehetek. Több helyre be van adva az önéletrajzom viszont választ sehonnan sem kaptam. Ha sikerül is elhelyezkednem akkor nekem kell megoldanom a gyerekeket is mert a férjem nem segít benne. Nem tudom mit tehetnék még.
2014. máj. 6. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%

a 10+7éves ha együtt megy, akkor simán mehetnek egyedül!


Ha sikerül is elhelyezkednem akkor nekem kell megoldanom a gyerekeket is mert a férjem nem segít benne. - Talán nem tőle van?

2014. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De igen Ő az apjuk. Szerintem azért mondja, hogy ne menjek el dolgozni. Az önéletrajzokat is titokban adtam le, mert nem akar elengedni.
2014. máj. 6. 12:40
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Akkor lennél élősködő, ha semmit nem csinálnál otthon a körömreszelésen és saját magad csinosításán kívül.

Nyilván a kézműveskedés mellett a te feladatod az otthon rendbentartása, takarítása, főzés, mossás, gyereknevelés.


Az ilyen kijelentést a férjemtől egy csattanós pofonnal jutalmaznám, és felajánlanám, hogy élősködjön itthon ő egy hétig, és mindjárt kiderül, hogy az ő munkája óvodai teadélután egy nő otthoni munkájához képest sokszor.

2014. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%

most akkor ne dolgozz, de így meg élősködő vagy

grat a párválasztáshoz!

2014. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hát nálunk sajnos úgy van, hogy az én feladataim semmik az ő munkájához képest. A napi házimunka, leckeírás, gyermekfürdetés stb. után 8-10 néha 11 óráig dolgozok. De az semmi mert alig jön be belőle valami.
2014. máj. 6. 12:43
 6/30 A kérdező kommentje:
4-es, mint legtöbbször ez a kapcsolat sem így indult.
2014. máj. 6. 12:44
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
gondolom első gyerek után változott meg, de szültél még egyet hátha
2014. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
21%

Ezek a dumák. Unokatesóm élettársa is hasonlókra hivatkozva nem dolgozik 10 és 9 éves iskolás gyerek mellett, miközben ő megszakad a munkában. Direkt nevelte problémásnak mindkét gyereket, mert azokra több családi pótlék jár. A kislány szerencsére közben jó tanuló lett (papíron továbbra is valamilyen beteg), de a kis srác nagyon durván deviáns.

Korábban hugóm lebeszélte egyik kollégájával, hogy felveszik a nőt bolti eladónak, ha jelentkezik, de mindent elkövetett ellene az. Most pedig közmunkásokat keresnek, de ehhez sem füllik a foga.


Pár haverom is ugyanígy járt, akik csinos, fiatal de alacsonyabb rétegből (rosszabb képzettségű, munkakultúrájú, jellemű) származó csajt választottak. Akik kevésbé cicababa és fiatal, de iskolázott csajt választottak (pl. én is), ott nincsenek ilyen gondok (nincsen hülye gyerek, nő is megy 2 év után vissza dolgozni).

2014. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
Mért nem sztrájkolsz egy kiadósat? Akkor talán megtanulná értékelni amit érte és az Ő GYEREKEIÉRT teszel, főleg úgy, hogy az egyik beteg. Emiatt nem tud egyedül suliba menni? A férjed rendesen ráharapott arra, hogy te mindent megcsinálsz otthon. Mostantól legyen másként. Ne moss, főzz, takaríts rá! Magadra és a gyerekekre, ő meg oldja meg, ahogy akarja, és ne hagyd, hogy a férfihisztivel kikészítsen!
2014. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%
jav. húgom
2014. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!