Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg élősködő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élősködő vagyok?

Figyelt kérdés
Egy veszekedés során kaptam ezt a férjemtől. Ő 12 órákat dolgozik, én a GYES-en voltam eddig (kisebbik gyermekem tartós beteg, idén májusban vonták vissza a támogatást). Azóta nem tudtam elhelyezkedni, mert a gyerekek még kicsik ahhoz hogy egyedül induljanak suliba (10 és 7 évesek). Itthon kézműveskedek amiből szokott lenni néha egy kis plusz. Kb. 20-30 ezer ft havonta. Kipróbálok egyre több dolgot, hogy kelendőbbek legyenek az elkészített dolgaim, de egyenlőre ennyi amit tehetek. Több helyre be van adva az önéletrajzom viszont választ sehonnan sem kaptam. Ha sikerül is elhelyezkednem akkor nekem kell megoldanom a gyerekeket is mert a férjem nem segít benne. Nem tudom mit tehetnék még.
2014. máj. 6. 12:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
Hogy képzelitek azt, hogy ismeretlenül, látatlanban így lehordjátok? Ti valami istenek vagytok, mindentudóak, vagy mi? Eldobom az agyam, komolyan!
2014. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
32%
A reggeli esti iskolába vitellel kiválóan összeegyeztethető pl. a 6 órás közmunka.
2014. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%

Hogy jön ide másnak az unokatesójának a felesége meg a bánat tudja, kicsoda?!

Olvasd már el figyelmesen még vagy 3x a zöld mezőt. Te sem vagy agyon iskolázva, az tuti..ja, és csak az ostoba általánosít, meg szól meg mást, így arc meg név nélkül....

2014. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%

Ülj le a férjeddel és beszélgessetek erről. Kérdezd meg, hogy dühből mondta-e vagy valóban így gondolja? Ha így gondolja, akkor magyarázd meg neki, hogy tennél ellene, csak nem látsz megoldást. Ketten lehet, hogy ki találtok valamit. Szerintem a gyerekek már elég nagyok hogy egyedül is elmenjenek suliba bár ha nagyvárosiak vagytok az megnehezíti a dolgot. Ill. nem írtad milyen betegsége van a kicsinek. Más anyukákkal is összefoghatnál esetleg kérhetnéd a nagyszülők segítségét.

A kérdésre válaszolva nem vagy élősködő. Gondolom nem álltok rózsásan anyagilag, a férjeden nagy a teher, emiatt feszült, esetleg haragszik, vagy a tehetetlenség miatt stresszes.

2014. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
4%

Úgy, hogy ismerem, hogy mivel védekeznek az ilyen nők, hogy miért nem dolgoznak.


Pl. nem értem meg azt, hogy aki arra hivatkozik hogy nincs munka, ha lenne akkor is a fele keresetét elvinné az utazás, nem tudná gyerekeket iskolába vinni, onnan hazahozni (ilyen unokatesóm élettársa), annak miért sértő ha javasolják a helyben végezhető 6 órás közmunkát. (A nőnek nincs érettségije, csak valamilyen ruhaipari szakmunkás végzettsége, de ő mégis rangon alulinak érzi, hogy a közterületet gondozza vagy kertészkedjen, ez ott a közmunka.)

2014. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15-ös érettségivel és angol nyelvvizsgával rendelkezem. Akár gyárba, szalagra is elmennék dolgozni, de még csak válaszra sem méltattak.
2014. máj. 6. 13:28
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nők.. Te meg az evolúció csúcsa vagy.. Kihullott a hajam..
2014. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
22%

Oké ez tényleg nem az a szint, hogy utcát söpörj!


Nyelvtudásból pl. szépen lehet profitálni, érdemes fejleszteni. Fordítóirodákhoz nem nehéz bejutni, neten toboroznak, tipikus, hogy olyan 2 Ft-ot kapnak egy karakterért a megrendelőtől és 1-1,50-et fizetnek a velük szerződésben állóknak.


5 oldalt kényelmesen le lehet fordítani egy nap és az kb. 15 ezer karakter = 15 ezer Ft. 19 éves egyetemista lányunokatesóm is ezzel keres, vagy magánórákat ad 2 ezerért. Húgom most terhes, amíg gyerekkel otthon lesz ő is fordítással akar újra pénzt keresni (pedig most cégnél jól fizetett középvezető).

2014. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
32%
azért ha az angol középfokú az nuku.
2014. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
20%
Középfokú angol nyelvvizsgám van nekem is csak (munkahelyen bár hivatalosan "tárgyalóképes nyelvtudás kell", de leginkább csak angol doksikat olvasok), de simán lefordítok bármit. Google fordító ebben jó barát. :)
2014. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!