Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérlek adjatok tanácsot. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot. Van jövője ennek a házasságnak?

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem... 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, 1 éve házasok. Van egy 5 éves kisfiunk és egy 2 éves kislányunk.

A férjem 2 éve dolgozik külföldön, 3-4 hetente jár haza.

Eddig sem volt felhőtlen a kapcsolatunk.

Sokszor úgy érzem már nem szeretem, de van hogy azt érzem hogy nagyon szeretem.

Ha itthon van eltelik 1-2 nap és már alig várom hogy menjen vissza.

Ő elég hirtelen, sokszor megbánt.

Persze utána látom hogy megbánja mégsem kér bocsánatot.

Féltékenykedik, amivel az őrületbe kerget, mivel teljesen alaptalan.

Nem megyünk szinte sehova, bezzeg ő oda megy ahova akar.

Semmit nem lehet vele megbeszélni, azonnal megsértődik mindenen.

A másik probléma a szex...

Amióta megszületett a kislányom egyáltalán nem kívánom a szexet.

Nem tudom mi lehet ennek az oka, mert régen egyáltalán nem ilyen voltam...

Ő meg is monda hogy neki nem elég és ha nem változik a helyzet el fog válni.

Teljesen össze vagyok zavarodva.

Sokszor tényleg elgondolkozom hogy jobb lenne nélküle.

De valahol még mindig szeretem, és ha belegondolok hogy más nővel van kiráz a hideg.

Mit csináljak?


2014. máj. 4. 22:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit!

Igen tudom hogy feleség vagyok, de ahogy az utolsó válaszíró is írta, amikor itthon van a férjem nem segít semmit, nagy nehezen elvisz bevásárolni de ennyi.

A gyerekekre 5 percet nem képes figyelni, ha olyanja van fogja magát elmegy ide-oda szóval a kisujját sem mozdítja semmiért.

Egész nap meg sem állok, és este meg elvárja hogy én kezdeményezzek...

És mint mondtam amikor meg tényleg van kedvem a szexhez akkor rendszerint olyat beszól, hogy totál elmegy a kedvem mindentől...

Beszéltünk már erről a dologról, csak az a baj, hogy nem érti meg mit érzek.

Csak az a fontos hogy neki jó legyen :-(

2014. máj. 6. 11:06
 22/26 Bence_ ***** válasza:

Terápiára szerinted elmenne?

1 vagy egy dőg

2 Nem érti,nem hiszi, hogy neked ezek igen is problémák és boldogtalan vagy ebben a kapcsolatban.

2014. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon úgy néz ki, hogy egy önző alakhoz mentél hozzá. Ha már többször beszéltél vele, de semmi foganatja nem volt, akkor nyilván sem terápia, sem semmi nem segíteni, sőt el sem menne. Akkor nincs értelme az egésznek, mert nyilván ez sem neked, sem a gyereknek nem jó. De vajon mitől vált ilyenné? Vagy ilyen is volt mindig?
2014. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nálunk is részben hasonló a helyzet. A gyerek születésével én rengeteg plusz feladatot kaptam az élettől, a férjem életritmusában pedig semmi sem változott. Igazából semmiről nem mondott le, nem vállalt kevesebbet, az elvárásai velem szemben ugyanazok maradtak, hiszen a gyerek csak gyerek. Tanulja meg, hogy nem körülötte forog a világ, így kizárt, hogy fáradtabb vagyok, mint korábban, hiszen a gyerek, az semmi. Tegyek úgy mindent, mint előtte, éjszaka ne keljek fel hozzá, stb. Nagyon sokat sírtam, néha már könyörögtem egy kis megértésért - jégcsap maradt. De én persze ezek ellenére legyek kis tüzes p.... 2 évig ment, majd totál depressziós lettem, árnyéka voltam önmagamnak, a gyerek pedig mint egy kis matrica ragadt rám (kisfiú, szerintem ő akart megmenteni).

Amikor megmondtam a páromnak, hogy vége, nem vett komolyan, azt gondolta, ha ezért szakítok, akkor egy éretlen, felelőtlen hülye vagyok, aki csak a rózsaszín tűzben boldog. 1 éve tart már a huzavona, nem akar elveszíteni, de én pedig már nem tudok rá felnézni.


Valószínű a te férjed is későn fog kapcsolni és akkor majd te leszel a hibás, hogy elszakítod a gyerekeiteket az apjuktól (sajna nálunk ez van és az, hogy mindenki azt szajkózza, hogy meg kell bocsájtani).

2014. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Az én férjemnek fogalma sincs arról mi az hogy a nap 24 órájában dolgozni.

Főzni, mosni, takarítani gyereket nevelni, virrasztani ha beteg vagy bármi baja van, vigyázni rájuk non stop, mi az hogy nem tudsz elmenni sehova, mert van 2 gyereked akinek mindig szüksége van rád, főleg amíg kicsik.

Ő akkor megy-jön amikor akar.

Nem tudom mit szólna ha azt mondanám egy reggel, hogy na akkor én most elmentem, egész napra tieid a gyerekek, majd jövök...

Gondolkoztam már rajta sokszor hogy megteszem, de nem tettem és nem is fogom.

És nem miatta mert megérdemelné, hanem a gyerekek miatt.

2014. máj. 8. 13:45
 26/26 Bence_ ***** válasza:

Tudom, olvasom, hogy vannak ilyen emberek.

De annyira fura, hogy egy párnak fontos dolgokban nem egyforma az érdeklődési kőre. Talán az jobb, hogy egy pár figyel a másik érdeklődési kőrére.

Mert még ha kötnél akkor abban is néha segítsen. Nem azért mert baromira érdekli hanem azért mert a férjed, felesége vagy.

Ha ennyire nyűg neki a gyerek akkor minek csinálta?

Pedig otthon hagyhatnád őket. Aki nem csinálta nem hiszi, hogy ez fárasztó. Pálya széléről könnyű beledumálni.

2014. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!