Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérlek adjatok tanácsot. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot. Van jövője ennek a házasságnak?

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem... 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, 1 éve házasok. Van egy 5 éves kisfiunk és egy 2 éves kislányunk.

A férjem 2 éve dolgozik külföldön, 3-4 hetente jár haza.

Eddig sem volt felhőtlen a kapcsolatunk.

Sokszor úgy érzem már nem szeretem, de van hogy azt érzem hogy nagyon szeretem.

Ha itthon van eltelik 1-2 nap és már alig várom hogy menjen vissza.

Ő elég hirtelen, sokszor megbánt.

Persze utána látom hogy megbánja mégsem kér bocsánatot.

Féltékenykedik, amivel az őrületbe kerget, mivel teljesen alaptalan.

Nem megyünk szinte sehova, bezzeg ő oda megy ahova akar.

Semmit nem lehet vele megbeszélni, azonnal megsértődik mindenen.

A másik probléma a szex...

Amióta megszületett a kislányom egyáltalán nem kívánom a szexet.

Nem tudom mi lehet ennek az oka, mert régen egyáltalán nem ilyen voltam...

Ő meg is monda hogy neki nem elég és ha nem változik a helyzet el fog válni.

Teljesen össze vagyok zavarodva.

Sokszor tényleg elgondolkozom hogy jobb lenne nélküle.

De valahol még mindig szeretem, és ha belegondolok hogy más nővel van kiráz a hideg.

Mit csináljak?


2014. máj. 4. 22:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

És még annyit fűznék hozzá, hogy nem kioktatást kértem, hanem tanácsot.

Aki ezt nem tudja megtenni az kérem NE ÍRJON!!! köszönöm

2014. máj. 4. 23:40
 12/26 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani hogy passzoljátok le a kölköket pár órára és akkor együtt pihenhettek és szerethetitek egymást. 3-4 hetente szerintem belefér, anyukád, apukád, após, anyós... stb.
2014. máj. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

nem vigasz de az én lányom 4éves kora óta aludja át az éjszakákat.Kaptam ezért én is beszólásokat de nem érdekelt,az én lányom ilyen és kész.Nem lehet minden gyerek egyforma.

Simán lehet hogy a fogigátlótól nem kivánod,én fél évig szedtem és a libidom 0alá csökkent ha van ilyen.Ha ilyen ritkán van itthon nem tudnátok más védekezési módót választani?hátha megjönne a kedv,de véleményem szerint itt nagyobb problémák vannak mint a sexhiány.

2014. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Bence_ ***** válasza:

Ahogy átmentetek lakótársba úgy azon az úton vissza is lehet menni.

Gyerekkel beszéld meg, hogy ne szórakoztasson éjszaka. Szereted, támogatod őt de pihenéshez jogod van, sőt kell is pihenned.

Igen lehet a fogamzásgátló hatása. De miért szeded?

Össze kell szednetek magatokat és kell találni egy közös célt. Pl egy jó,boldog, kapcsolatban éltek (együtt)

2014. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
6%

ti vállaltátok úgy 2 gyereket, és tudtad hogy kimegy dolgozni, akkor miért nem mondtad hogy maradjon? ja a pénz az kel ugye.

am 6éve együtt 5 éves gyerek? rögtön egy új kapcsolatban terhes lettél? meg akartad fogni? vagy becsúszott ugye?

2014. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem van gyerekem, 6 éves, ő is sokáig ébredt éjszaka. De ettől függetlenül (fáradtság) én kívánom a férjem, persze, nyilván sokszor fáradt vagyok, de ha így lennék, mint te, hogy 3-4 hetente látnám a férjem, akkor az itt töltött idejében biztosan többször együtt lennénk. Persze ez én vagy, te pedig te. De ezt csak azért írtam le, hogy alapvetően azért a fáradtság mellett is együtt lehet lenni. Szerintem nálad más ok áll fenn, ennek pedig utána kéne járni, mert ha mindig azt mondod neki, fáradt vagy, akkor elhiszem, hogy egy idő után tele lesz ezzel a törpje. És simán lehet, hogy ő is ezért féltékeny rád és te is írod, hogy ha arra gondolsz, esetleg más nővel van, akkor kiráz a hideg.... Az meg nyilván a férjed hibája, hogy nem segít semmiben, amikor itthon van, ezt is meg kellene beszélnetek. Egy biztos, normális átbeszélés és a másik megértése nélkül nem nagyon lesz jövője ennek a házasságnak.
2014. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Pontosan 6 és fél éve vagyunk együtt.

Az 5 éves kapcsolatomat adtam fel érte rajongva szerettük egymást.

a kislányuk születése után 1 héttel ment külföldre dolgozni, és nem én küldtem ő akart menni, mert szeretnénk saját házat venni de ha itthon marad a büdös életben nem lenne semmink...

Nem mintha bárkinek bármi köze lenne hozzá, de a kisfiú becsúszott igen.

És akkor mi van????

Nem mi vagyunk az elsők, és utolsók akiknél ez előfordul.

De egy percig sem jutott eszünkbe hogy ne tartsuk meg.

A kislányunk már tervezett baba.

2014. máj. 5. 19:35
 18/26 A kérdező kommentje:
Én tényleg szeretem őt, de sokszor annyira ki tud akasztani, hogy már azért sincs kedvem a szexhez mert annyira meg tud bántani hogy már teljesen kizökkenek és annyira megharagszom rá ha volt is kedvem vele lenni már nincs...
2014. máj. 5. 19:39
 19/26 anonim ***** válasza:
Hiaba pontozol le minket...én is anya vagyok, tudom milyen semmit sem aludni. De feleség vagy ám!! Van egy férjed!
2014. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy a férjed nagyon önző. Éli az életét külföldön, nincs felelősség, bár biztosan sokat dolgozik, ezt nem vitatom. Majd hazajön és akkor úgy tesz, mintha szabadságon lenne, ami igaz is részben, de akinek családja van, az ilyet nem tehet. Az itthon töltött napokon le kellene vennie a válladról a terheket. Nem pedig csak a szexel nyüstölni. Gondolom egyébként nem simogat, szeretget, csak ha szex van kilátásban...

Ülj le vele, mondd el neki mit gondolsz. Előtte írd össze, hogy mit vársz el tőle, mi nem tetszik, majd utána ő is összeírhatja...


A kislányod pedig nemsokára megérik arra, hogy végigaludja az éjszakát. Sajna már hozzászokott a felkeléshez és a tejcsihez, ő azt hiszi így kell aludni, ez a normális. Beszélj hozzá, meséld el neki, hogy miért van nappal, miért van éjszaka, ha felkel akkor te fáradt leszel, stb. Sokkal értelmesebbek, mint gondolnánk. Lehet rajzolni is, találj ki egy sztorit például macikkal. Hogy fekszenek az ágyban, majd a kismaci felkelti az anyukáját, aki így másnap nyúzott lesz, legyen a szája lekonyulva, majd rajzold le, hogy nem kelti fel és akkor másnap mosolyog. Nagy vonalakban írtam le, remélem érted. Nekem bevált.

2014. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!