Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérlek adjatok tanácsot. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot. Van jövője ennek a házasságnak?

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem... 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, 1 éve házasok. Van egy 5 éves kisfiunk és egy 2 éves kislányunk.

A férjem 2 éve dolgozik külföldön, 3-4 hetente jár haza.

Eddig sem volt felhőtlen a kapcsolatunk.

Sokszor úgy érzem már nem szeretem, de van hogy azt érzem hogy nagyon szeretem.

Ha itthon van eltelik 1-2 nap és már alig várom hogy menjen vissza.

Ő elég hirtelen, sokszor megbánt.

Persze utána látom hogy megbánja mégsem kér bocsánatot.

Féltékenykedik, amivel az őrületbe kerget, mivel teljesen alaptalan.

Nem megyünk szinte sehova, bezzeg ő oda megy ahova akar.

Semmit nem lehet vele megbeszélni, azonnal megsértődik mindenen.

A másik probléma a szex...

Amióta megszületett a kislányom egyáltalán nem kívánom a szexet.

Nem tudom mi lehet ennek az oka, mert régen egyáltalán nem ilyen voltam...

Ő meg is monda hogy neki nem elég és ha nem változik a helyzet el fog válni.

Teljesen össze vagyok zavarodva.

Sokszor tényleg elgondolkozom hogy jobb lenne nélküle.

De valahol még mindig szeretem, és ha belegondolok hogy más nővel van kiráz a hideg.

Mit csináljak?


2014. máj. 4. 22:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Így nem sok jövőjét látom ennek a házasságnak. Beszéltetek már ezekről a problémákról?
2014. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

A szexet nem kívánod vagy őt?

Biztosan nehéz, hogy ennyit külön vagytok. Ilyenkor nyilván jó lenne, ha az az itthon töltött idő tökéletes lenne. De nem így van. Nyilván abban az együtt töltött időben jön ki minden feszültség, máskor talán nincs kin kitölteni, mert te el vagy foglalva a gyerekekkel, ő meg a munkával.

Nyilván féltékeny, hiszen sokat van távol és nehéz lehet neki.

Próbáljatok meg, amikor itthon van, programot szervezni kettesben, gyerekek nélkül, kapcsolódjatok ki. Ha végre együtt vagytok, ne a hétköznapi gondokról beszéljetek. Gyerekekre vigyázzanak a nagyik, vagy barátnők. Ti pedig "randizzatok".

2014. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Igen ő elmondta hogy szeret, kíván, szeretne velem többet együtt lenni.

Tudni kell, hogy én 2 éve egy éjszakát sem aludtam még át.

A kislányom legalább 2-3 szor kel fel éjszaka.

Estére hulla fáradt vagyok, egész nap takarítok pakolok utánuk és már csak arra vágyom hogy aludhassak.

Ő persze semmit nem segít ha itthon van akkor is mindent nekem kell csinálnom.

Mondtam neki, hogy ezt értse meg.

És még a tetejébe elvárja hogy én kezdeményezzek, ő csak nagyon ritkán.

Persze jól esik hogy még ennyi év után is mindig szexelne, de a fáradtság erősebb nálam.

Tényleg nem tudom miért van ez, már azt is mondták hogy lehet hogy a fogamzásgátlótól egyenlő a nullával a szex utáni vágyam...

2014. máj. 4. 22:39
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem ő vele van a bajom hanem a szexet nem kívánom.

Nekem nagyon tetszik a férjem semmi gondom vele, egyszerűen a szex nem hoz lázba.

Amikor hazajön persze "egymásnak esünk" és nagyon jó minden, de 2-3 nap múlva már ugyan úgy inkább aludnék.

Mondja is hogy "te mindig fáradt vagy"...

Én erre azt szoktam neki válaszolni hogy megnéznélek téged te milyen fáradt lennél ha 2 éve nem aludnál...

2014. máj. 4. 22:44
 5/26 anonim ***** válasza:
46%

Hmm, az nekem fura, hogy 2 éves még felkel éjszaka többször. Szerintem ezt próbáld meg valahogy megoldani. Biztosan van mindenféle módszer, hogy hogyan lehetne erről leszoktatni.

Ha meg itthon van a férjed, akkor tényleg keressetek legalább egy napra/estére valakit, aki vigyáz a gyerkőcökre, ti pedig nyugiban együtt lehettek és csak egymásra figyelhettek kicsit.

2014. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%
Ennek a házasságnak vége. Még elfogod húzni egy darabig, de hogy együtt nem fogtok megöregedni az biztos. Persze most biztos azt gondolod, hogy ugyan... Az meg, hogy egy 2 éves gyerek ne aludjon végig éjszakát, és neked 2 év óta nincs egy végig aludt éjszakád, az egy hibás nevelés következménye. 2 éves gyerek(ha csak nem beteg) alszik éjszaka este9-től reggel 7-ig minimum.
2014. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem beteg a gyerekem!

Egy teljesen egészséges kislány, csak fogzik és nagyon megviseli.

Akkor szerinted hogyan szoktassam le róla????

Várom a tanácsokat.

Egyébként tejet iszik és alszik tovább.

Tudom miért nem adok neki többet enni vacsorára...

Én már próbáltam mindent,van amikor nem kel fel, de az esetek 80%-ban igen.

2014. máj. 4. 23:04
 8/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Neked van gyereked?

2014. máj. 4. 23:05
 9/26 anonim ***** válasza:
Ne a gyerek mögé bújj! Üljetek le megbeszélni! Kicsit gyorsan teherbe estél, nem?
2014. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ennek ahhoz szerintem semmi köze hogy mikor estem teherbe...

És nem bújok a gyerek mögé, de akinek van gyereke és ráadásul 2 vagy több, az tudja hogy mivel jár a gyereknevelés, főleg ha egyedül vagy és mindent egyedül kell megoldanod!!!

2014. máj. 4. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!