Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bennem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a történetet. Férjemmel 5 éve vagyunk házasok. Most van egy 10 hetes kislányunk. A férjem egyre jobban igénytelenedik el. Tudni kell hogy nem dolgozik, 3 éve mondtam neki, hogy nem kell dolgoznia, de el kell végeznie egy villamosmérnök szakot, hogy legyen valami végzettsége. Otthon sem kellett neki tennie semmit, tényleg csak tanulnia, mint egy gyereknek. Nekem jól fizető állásom van, megéltünk, vezettem a háztartást, stb. Ő pedig tanult. Most mióta megvan a kislányunk, furán viselkedik. Nem fürdik, csak két-három naponta, kb kétszer mos fogat egy héten, hajnal 2 3-ig netezik, nem fekszik le velünk aludni, másnap így kb 11 délig alszik. A kislánnyal még az elején foglalkozott most már nem. Ha sír azt mondja ő úgysem tudja megnyugtatni. Ha mégis felveszi, akkor a nyugtatás abban merül ki, hogy fújkálja a kicsi arcát, meg (nem erősen) befogja a száját. Most sem kell semmit csinálnia, én csinálok mindent. Tőle csak azt kértem hogy csinálja a sulit. De ebben a félévben semmit nem tanult. 6 tantárgya van, de talán 2 sikerülni fog, talán.

Tegnap éjszaka 2-kor lefeküdt, (persze nem halkan fekszik le, nehogy már én vagy kislány tudjon aludni) kérdezi, hogy odabújok e? Mondtam neki hogy nem, mert zavar, hogy nem fürdik mindennap. Erre megsértődött, és azóta nem hajlnadó hozzám szólni? Most én vagyok rossz?


2014. máj. 4. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott rontottad el, hogy azt mondtad ne dolgozzon. Te csinálsz mindent, ő teljesen ellustult. Mit vártál? Bakker, teljesen elkényeztetted. A lustasága is addig fajult e miatt, hogy már nem is fürdik. Ő is hibás, de te is nagyon nagy szerepet vállalsz a dologban.
2014. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hibát követsz el azzal hogy mindent megadsz neki, neki meg semmi dolga a tanuláson kívűl. A munka nemesít. Nem csak a pénzért kell dolgozni, hanem azért hogy az embernek legyen célja, dolga, legyen miért felkelni, legyen miért felöltözni, tisztának lenni. Ha neki mindez otthon ülve nem megy, akkor menjen el dolgozni. Akkor majd beáll a rendes kerékvágásba.

Ami meg a higiéniát illeti te ismered milyen habitusú ember. A saját stílusában kérd meg arra hogy fürödjön és mosson fogat minden nap, mert neked ez fontos. Addig mondd neki amíg fel nem veszi a régi ritmust.

2014. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a viselkedésétől is függ.


Lehet ellustult, mint amit írtak is, de lehet depressziós, mert otthon van. Depressziós ember nem ad magára, mert 'mi értelme'.

2014. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Észre kéne venned: egyrészt az, hogy ez a férfi boldogtalan melletted, másrészt az, hogy totálisan kiiktattad a hétköznapi életből. Nem találja a helyét, gyakorlatilag vegetál melletted, és úgy viselkedik mint egy játékbábú. A depressziója meg egyre súlyosbodik, ami már testi elhanyagolásba is átment(innen ered a nem fürdés). Ez a férfi nem önmaga már és ez egyre rosszabb lesz, ha ez az állapot, amiben él, így fog maradni.

Ez egy totális érzelemmentes kapcsolat amiben éltek. Üres.

Baráti vagy érdek alapon házasodtatok?

2014. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Lusta emberből az életben nem lesz villamosmérnök.

Szerencsére.

2014. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!