Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? (féltékenység)

Bennem van a hiba? (féltékenység)

Figyelt kérdés
Féltestvéremet több mint fél éve nem láttam, pedig őt szeretem a legjobban a világon... Ő nem engedi nekem, hogy én menjek hozzá, meg komplikáltabb lenne, de nem engedi, azt mondja költsem inkább másra a pénzt. Viszont ő se jön, pedig nagyon-nagyon hiányzik, és eddig optimista voltam, de már kezdem "feladni" belül... Ő olyan, hogy szeret "jót cselekedni", pl múltkor ott örömködött, hogy milyen boldog, mert adott valamilyen haverjának sütit. Én pedig már az ilyen alkalmakkor elszomorodok, hogy velem bezzeg ezt nem tudja megcsinálni.... :S
2013. márc. 23. 11:45
 1/4 anonim válasza:

Hidd el biztos o is nagyon szeret téged :)

Szerintem a helyedben meglepném egyik nap amikor otthon van és átmennék hozzá... Szerintem örülne neki ;)

2013. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit léptél ellene?
2013. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve nincs olyan h féltestvér, biológiai értelmbe nyilván van, de most nem erre gondolok.


Valaki vagy a testvérem, vagy nem, lényegtelen h az egyik szülő nem ugyanaz.

Nekem van több olyan rokonom akinek nem ugyanaz az egyik szülője, de ők úgy szeretik egymást mint a testvérek...lényegtelen a vér ebből a szempontból.

2013. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is lepd meg egyszer. Menj el hozzá. de előtte pár nappal kérdezgesd ki nem túl feltűnően, hogy mit csinál aznap, stb...


Mondd el neki hogy mennyire fontos a számodra és hogy nagy hiányzik. Ha ez sem megy, akkor lehet h ő nem akar veled találkozni, egyéb okok miatt (pl. fél hogy elgyengül, stb) beszélgess vele erről.

2013. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!