Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire szamit a penz es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szamit a penz es iskolazottsag?

Figyelt kérdés

Ket eve vagyunk egyutt a parommal. Es mostanaban kezdem erezni azt amirol mar sokan beszeltek nekem.

A kettonk kozotti kulombsegek egyre jobban zavarnak es ugy lattom ot is.

En nem itt nottem fel, edesanyam nevelt egyedult es nem voltunk jo modu csalad igy a 12 osztaly utan nem tanultam tovabb. Edesapam meghalt, de a csaladjahoz sokszor jottunk latogatoba igy 19 evesen ide jottem dolgozni es mamammal eltem. Anyukam kozben parra talalt.

Es en is megismertem a parom aki diplomas es jobb korulmenyekbol jott mint en. Nagyon szeretem igy semmi sem erdekelt es senkire sem hallgattam. De most, hogy osszekoltozztunk egyre kenyelmetlenebb.

Az o baratai masok mint az enyem, az franciaul es angolul beszelnek az termeszetes szamukra hisz az angol az fontos a francia meg a diplomacia nyelve. Hogy az egyik orvos (lesz) a masik ugyved... az sem nagy szam.

Nekem kellemetlen (es gondolom a paromnak is csak nem mondja) hogy en nem vagyok diplomas.

En csak lengyelul, oroszul beszelek meg magyarul (bar az iras nem megy annyira).

Mivel nem itt eltunk sokszor csak legyintenek te ezt nem tudhatod (de hat mi sem a szaharaban eltunk)!!

A parom nem mondja de szerintem ot is zavarja hohy en mas vagyok mint o meg a baratai.

Mukodhet egy ilyen kapcsolat?


2014. ápr. 25. 10:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

De ennek mi köze az egészhez? Miért nem lehet egyszerre - mármint kedvtől függően - Bach-ot és Lady GaGát hallgatni? Oscar Wilde-ot és Harry Potter-t olvasni?


Engem ez zavart össze, hogy nem csak vagy ilyen vagy, vagy olyan.

2014. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
46%
Ja. Lehetni lehet, csak akinek más az igényszintje, az nem Potterrel fog kikapcsolódni a kikapcsolódásból. Lehet, hogy egy átellenes stílusból választ magának, de ugyanarról a színvonalról. Ami alacsonyabb, nem elégíti ki. Aki meg ezt sznobizmusnak látja, az buta. Nem tudom minek van mihez köze, de most ide lyukadtunk ki.:)
2014. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem elég magas az igényszintem, de ha non stop Dovtojeszkij-t olvasnék, akkor felkötném magam. Néha bizony jó egy kis Agatha Christie, vagy vmi könnyedebb. Nekem a barátaim is ilyenek, hiába beszélnek pl franciául, spanyolul, nem kell azt fitogtatni, beülünk vhová sörözni és MAGYARUL beszélgetünk. És nem mindig a neokonceptuális festészetről...
2014. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 mustafa33 ***** válasza:

Jaj, hogy ti mindig szó szerint vesztek mindent.

(Dosztojevszkijt nem szeretem ☺). Magdi anyus nem érdekel, de az sem érdekel, hogy villalkó Puncika mit nyavalyog, és az sem hogy Madonnát épen ki reszeli. De megnézem az NCIS-t, vagy a Heartlandot. És ha nincs kedvem Mendelsohnt halgatni akkor halgatom Csíkékat, vagy Budapest Bárt, vagy Péter Szabó Szilviát.

Amit írtam azelőtt szándékosan a végleteket állítottam szembe, de olyan nincs aki csak azokkal él. Normális ember bizonyos határok közöt az origótól jobra is balra is mozog. De ha egy szitut az ember kénytelen rövidre fogva leírni, akkor egy kicsit sarkítani muszáj.

2014. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Ha összességében értelmes vagy, akkor nem számít a diploma. Láttam már ostoba diplomást és értelmes, sikeres, gazdag nem diplomást is.


Az angol nyelvet simán meg lehet tanulni, ha nagyon zavar a dolog. Egyébként éreznéd az asszonyon, ha valami nem lenne rendben.

2014. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 mustafa33 ***** válasza:

Előző, érdekes, te automatikusan feltételezed, hogy a kérdező férfi, én azt hogy nő. Nem utalt a nemére, vagy csak nem vettem észre?

De most ez érdekelne valóban. Meg az is, hogy te F, vagy N vagy? Hogy mi csak valami miatt az ellenkező nemre gondoltunk, vagy másért van ez az aszociáció?

2014. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Igen, valoban nem irtam bocsanat en vagyok a no 24 eves a perom 27 eves.
2014. ápr. 26. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!