Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire szamit a penz es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szamit a penz es iskolazottsag?

Figyelt kérdés

Ket eve vagyunk egyutt a parommal. Es mostanaban kezdem erezni azt amirol mar sokan beszeltek nekem.

A kettonk kozotti kulombsegek egyre jobban zavarnak es ugy lattom ot is.

En nem itt nottem fel, edesanyam nevelt egyedult es nem voltunk jo modu csalad igy a 12 osztaly utan nem tanultam tovabb. Edesapam meghalt, de a csaladjahoz sokszor jottunk latogatoba igy 19 evesen ide jottem dolgozni es mamammal eltem. Anyukam kozben parra talalt.

Es en is megismertem a parom aki diplomas es jobb korulmenyekbol jott mint en. Nagyon szeretem igy semmi sem erdekelt es senkire sem hallgattam. De most, hogy osszekoltozztunk egyre kenyelmetlenebb.

Az o baratai masok mint az enyem, az franciaul es angolul beszelnek az termeszetes szamukra hisz az angol az fontos a francia meg a diplomacia nyelve. Hogy az egyik orvos (lesz) a masik ugyved... az sem nagy szam.

Nekem kellemetlen (es gondolom a paromnak is csak nem mondja) hogy en nem vagyok diplomas.

En csak lengyelul, oroszul beszelek meg magyarul (bar az iras nem megy annyira).

Mivel nem itt eltunk sokszor csak legyintenek te ezt nem tudhatod (de hat mi sem a szaharaban eltunk)!!

A parom nem mondja de szerintem ot is zavarja hohy en mas vagyok mint o meg a baratai.

Mukodhet egy ilyen kapcsolat?


2014. ápr. 25. 10:15
1 2 3 4
 21/37 mustafa33 ***** válasza:
64%

meme22, igazad van: "Mit érdekli egy oroszlánt, hogy mit mondnak róla a majmok".

11-esnek is igaza van. Ha most tanulnák, most sem mennék egyetemre utána multi rabszolgának, de egy jó különleges ipari szakmát tanulnék amiben önálló, saját uram lehetnék.

De a kérdező helyzete így ahogy van nem jó. Vagy ki kel kerülnie ebből a társaságból és befogadóbba kerülni, vagy hozzájuk kel "nőni". (azért idézőjelben a nőni, mert valójában nem többek nála, de mégis más szférában leledzenek).

2014. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 mustafa33 ***** válasza:
100%
*kell (javítok mielőt valaki beleköt ☺)
2014. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 kovpet ***** válasza:
68%

"ha filmet neznek (es az eleg gyakori), eredeti nyelven teszik en nem ertem es nem mindig van felirat a letoltott filmhez"


Ez elképesztő tahóság... :(

Amikor mi egy külföldivel vagyunk egy társaságban, akkor elképzelhetetlen lenne, hogy ne angolul beszéljünk egymás között is. Pedig van, aki csak kicsit tud, de ha a külföldi kicsit sem tud magyarul, akkor még mindig jobb így, mint fordítva :)

Ha nem az angol lenne a közös, akkor meg úgy beszélnénk vagy valaki fordítana. Kizárni valakit a társalgásból durva dolog.

Film esetén meg különösen, mert ott azért csak megoldható lenne a felírat. Ha nem is magyarul, de oroszul vagy lengyelül, ahogy te is értesz. Őket meg nem zavarná, hogy nem értik, mert ők értik a beszédet.

2014. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
92%
Angol a legegyszerűbb nyelv, és nagyon sok helyen kell. Kezdd el tanulni.
2014. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Amíg vannak ambícióid,életcélod,és amíg a párod támogat mindebben,addig nincs gond.A gond ott kezdődik,amikor a párod,vagy az ő társasága elkezd kirekesztően viselkedni,és neked ez kellemetlenné válik.
2014. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
#18, azért itt nem erről van szó, te is érzed, hogy nem a legjobb a hasonlatod. Vigasztalni akarod, de félrevezeted a kérdezőt.
2014. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 mustafa33 ***** válasza:
28%
Még mondja valaki hogy a 10-es válaszomban nincs igazam. Leírtam az én helyzetemet és lenulláztak. Kel e a leírtakra jobb bizonyíték? ☺
2014. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 mustafa33 ***** válasza:
65%
*kell
2014. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

A 10-es választ nem is értem.


Azt magyarázod, hogy mennyire művelt vagy, vagy hogy nem tudsz egyszerre könyvet is meg újságot is olvasni?

2014. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Azt magyarázza, hogy nem a suli adja a műveltséget. Csak nem akarjátok érteni. Mustafa jó arc, csak gondolom belekerült a kényszerű önállátás mókuskerekébe, így nem volt lehetősége szinkronba hozni az érdklődését a tanulmányaival.
2014. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!