Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez tényleg ennyire durva, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire durva, és emiatt nem érzi azt, hogy számít nekem?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és a feleségem is, 1 éve vagyunk házasok, 3 éves a kapcsolat.

Őszintén meg is mondtam neki, nekem szükségem van éves szinten úgy 4-5 alkalomra, amikor a haverokkal vagyok, és ő nem jön velem.

Állandóan ezen megy a vita, hogy ez nem normális, és lesz.arom őt, normális párok mindenhova együtt mennek.

De könyörgöm, éves szinten 4-5 alkalomról van szó, és ami a legdurvább, hogy nem szórakozóhelyre megyek, hanem haver lakásán vagyunk 3-4-en gyerekkori haverok, és pókerezünk, beszélgetünk, ennyi.

Felőlem ő nyugodtan elmehetne ilyenkor, nem zavarna nyilván. Amit megjegyeznék még, ha a barátai benne vannak, akkor el is megy. Ilyenkor persze hallgathatom, hogy nem normális a kapcsolatunk, de az is érdekes, hogy ha annyira nem normális, hogy nélkülem megy el, akkor miért megy el, de ez már más tészta, akkor otthon kéne várnia, nem elmennie, hiszen neki ez nem normális. Nyilván nem várom el, hogy otthon üljön, de ha hű maradna magához, akkor nem menne el nélkülem, akkor mégiscsak el tud menni nélkülem, másnap meg mártírkodik, mikor ugyanúgy elment nélkülem.


2013. dec. 3. 14:21
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
100%
Szerintem neked van igazad! És azt javaslom hogy állítsd szembe ezzel a ténnyel, hogy ő azt kéri tőled számon amit ő megtagad. :) És hogy a saját állítását ő maga is megcáfolja mikor elmegy. :)
2013. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem annyira durva, ha nem lerészegedesről, hanem valóban beszélgetésről, kártyázásról van szó. Legyen évente 3-4 alkalom és akkor te is engedtél egy kicsit.


A ti lakásotokban nem szoktatok ilyen 'bulit' szervezni? Ha látná a feleséged, hogy nincs durvulás, akkor lehet, hogy lenyugodna.


27/n

2013. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged tévedésben van nagyon. Normális párok nem mennek együtt mindenhova. Normális párok elmennek együtt ide-oda, és időnként elmennek egyedül is a barátaikhoz, barátaikkal. És ezt nőként mondom!

A párom tuti nem lenne kíváncsi, hogy mit dumálunk egy olyan társaságban, ahol csak nők vannak. És engem sem zavar, ha ő elmegy külön a barátaival.

Csak az zavarna, ha mindig a barátaival menne és nem lenne közös program.

2013. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem kell neki bemutatnom a dolgot, számtalanszor jött már velem ehhez a barátomhoz, nagyon jól tudja, hogy mit csinálunk.
2013. dec. 3. 14:28
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem durva, mi hetente-kéthetente megyünk el egy-egy estére külön (csak fiús/csak lányos este). Na ehhez mit szólna a feleséged? 5 éve tökéletesen működik a kapcsolatunk. Nincs igaza, de hát nem hiszem, hogy sokat fog változni a véleménye.
2013. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Imola Ágnes ***** válasza:
87%
Nem normális ez a párkapcsolat...a párom havi szinten elmegy ennyiszer...sőt, amíg engem nem hanyagol, oda megy ahova csak akar. Nem normális az, amit a feleséged kér, valamiért nagyon nem bízik meg benned...
2013. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
3-al értek egyet :) én is nő vagyok... férjemmel megvan a külön állandó programunk... ő focizni jár, meccsre ki jár, néha ő is pókerezik a haverjaival, nekem egy zenekarom van ahol majdnem heti szinten van próba... 5 pasival vagyok összezárva mégse féltékenykedik és esze ágában sincs eljönni a próbáinkra... mondtam neki ha van kedve eljöhet néha, de azt is megmondtam hogy had legyen ez az én privát szférám... az én kikapcsolódásom nélküle :) sose volt ebből probléma... fesztiválokra, koncertekre, színházba együtt járunk :) szóval igen... kell közös program, de kell egy kis magán élet.. mindegyikünk feltöltődik a hobbija által... ezáltal kiegyensúlyozott, nagyon jó házasságban élünk :) (bízom benne hogy ő is így gondolja :D )
2013. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%

Én is azt mondom,hogy neked van igazad,és igen is menj el,mert szügség van arra is,hogy külön legyenek programok.

Nem kell mindig egymás nyakán lógni.Ha ezt ő nem érti meg,akkor nem hiszem,hogy hosszú távon müködni fog ez a házasság.

Én örülök,ha a férjem elmegy horgászni,vagy a barátaival van,mert akkor végre nézhetem a csöpögős romantikus filmeket,csend van,nyugi,hallgathatom a zenét hangosan,stb...

Nem kell ezt túlparázni ennyire.Igazad van és ne hagyd magad.Menj el a haverjaidhoz.Egy ajtócsapkodást megér. :-)

2013. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Ráadásul tudom, hogy szubjektív a dolog, de szerintem az ő baráti körét meg az enyémet össze se lehet hasonlítani emberileg, de mindegy. Ennek ellenére sosem mondtam azt, hogy nélkülem nem mehet.

Meg nálunk csak férfiak vannak, de náluk több a férfi, mint a nő.

2013. dec. 3. 14:39
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyet kell értsek, szerintem is neked van igazad. Az én vőlegényem havonta csinál a haverjaival ilyen összeülős-iszogatós estét, szerintem ez tök normális, és kell is. Ilyenkor én is áthívom 1-2 barátnőmet "csajoskodni", vagy elmegyünk bulizni. Azért nincs oda a párom, de csak azért, mert "pár csaj az éjszaka közepén ne mászkáljon Pesten, bármi történhet", de akkor sem akad ki, csak néha felhív, h rendben vagyunk-e. Na mindegy, a lényeg, hogy szerintem nem ez a nem normális, hanem a feleséged hozzáállása. Legrosszabb esetben mutasd meg neki a válaszokat a kérdésedre, hátha több vélemény nagyobb hatással lenne rá.
2013. dec. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!