Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez tényleg ennyire durva, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire durva, és emiatt nem érzi azt, hogy számít nekem?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és a feleségem is, 1 éve vagyunk házasok, 3 éves a kapcsolat.

Őszintén meg is mondtam neki, nekem szükségem van éves szinten úgy 4-5 alkalomra, amikor a haverokkal vagyok, és ő nem jön velem.

Állandóan ezen megy a vita, hogy ez nem normális, és lesz.arom őt, normális párok mindenhova együtt mennek.

De könyörgöm, éves szinten 4-5 alkalomról van szó, és ami a legdurvább, hogy nem szórakozóhelyre megyek, hanem haver lakásán vagyunk 3-4-en gyerekkori haverok, és pókerezünk, beszélgetünk, ennyi.

Felőlem ő nyugodtan elmehetne ilyenkor, nem zavarna nyilván. Amit megjegyeznék még, ha a barátai benne vannak, akkor el is megy. Ilyenkor persze hallgathatom, hogy nem normális a kapcsolatunk, de az is érdekes, hogy ha annyira nem normális, hogy nélkülem megy el, akkor miért megy el, de ez már más tészta, akkor otthon kéne várnia, nem elmennie, hiszen neki ez nem normális. Nyilván nem várom el, hogy otthon üljön, de ha hű maradna magához, akkor nem menne el nélkülem, akkor mégiscsak el tud menni nélkülem, másnap meg mártírkodik, mikor ugyanúgy elment nélkülem.


2013. dec. 3. 14:21
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
61%

Mi az, hogy nem enged el? :D

Mész és kész!

Házasság előtt is ez volt?

2013. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem bízik benned, mert magából indul ki és több mint valószínű, hogy ő megcsal(na) mikor nélküled megy el szórakozni. Én a helyedben a körmére néznék erősen.
2013. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nekem is a féltékenység jutott eszembe egyből. De ha nem az, akkor nem lehet, hogy irigy? Az ő barátságai mennyire szorosak? Lehet arra a társaságra féltékeny ami neked van? Mármint lehet, hogy az igazi barátság hiányzik neki.
2013. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
32-es! Szívemből szóltál... A válaszokat olvasva azonnal ez ugrott be nekem is, hogy magából indul ki! Én is gyanakodnék, szembefordítanám az ő hülyeségével saját magát, azaz a helyedben elkezdenék én féltékenykedni (mert ez az) és megvádolni, és én mondanám, hogyha elmegy, hogy "Engem meg lesz*rsz?" Érted... Hátha észbe kapna, vagy kibújna a szög a zsákból, főleg, hogy volt már rá példa...
2013. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
51%
Én ki se bírnám egy ilyen emberrel. Ez beteges. Birtokolni akar és zavarja, ha jól érzed magad. Mit szeretsz te benne? Erre szerintem nem kifogás, hogy rossz tapasztalatai voltak.
2013. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
51%

Kollégám éppen most van válófélben a feleségétől hasonló okok miatt. A különbség annyi, hogy ott az asszony otthonülős és ezt várná el a férjétől is. Pár napja a kollégám összecsomagolva találta a holmiját, egy három oldalas levéllel egyetemben, amiben summa summarum az állt, hogy döntse el mi a fontosabb neki, a család vagy az állandó bulizás.

A gond az, hogy az állandó bulizás azt jelenti, hogy három hetente még egy munkatársunkkal egyetemben elmegyünk egy sör mellett úgy másfél órára biliárdozni. Asszonykának úgy látszik ez nem fér bele. A munkatársam erre azt kapta, hogy neki minden nap munka után otthon van a helye, és hogy ne merje "ilyenekkel" (kedves, végülis egész tavalyi évben ingyen korrepetáltam a fiát matekból) jól érezni magát.

Ja igen, kollégám úgy döntött nem papucskodik és otthagyta. Az asszony most a fiukkal próbálja zsarolni. Szerintem ennek leginkább szegény gyerek szívja meg a levét.

2013. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Imola Ágnes ***** válasza:
A feleségeddel baj van..és az a szomorú, hogy annyira fél, hogy elveszít, hogy ezzel idézi elő, hogy elhagyd. Én és a párom egy másik párral közös baráti körben vagyunk. Én és a másik csaj, azon a véleményen vagyunk, hogy ha szabadon engeded a másikat, akkor nem vágyik szabadságra, és melletted marad. Ami azt jelenti, hogy akár hetente is eljárhatnak a fiúkkal inni, dumálni, focizni (a bulizás egyiknek sem a stílusa). Ismerjük a barátaikat, sokszor közösen is összejárunk. A társaságból csak kettőnknek van ilyen hozzáálása a dolgokhoz, a többi barátnő/feleség nem díjjazza a külön mászkálást. Állandóan hivogatják a párjukat, hogy mikor mennek már haza, és hogy ne igyanak sokat. Mi max annyiért hívjuk fel őket, hogy kb mikor jönnek, hogy megvárjuk-e őket, vagy inkább menjünk aludni. Ennek az a következménye, hogy a pasi társaság szemében mi vagyunk a vagány barátnők, akik jó szórakozást kívánnak, és nem hisztiznek, nem rimánkodják haza a párjukat. Minden pasi a társaságból irigyli kicsit a párjainkat...főleg azok, akiknek a barátnője a hisztis kategória. Az egész story lényege az, hogy mi olyan barátnők vagyunk, akikre a pasik büszkék, így sokkal kissebb az esélye annak, hogy kifelé kacsintgassanak:) Egyszerű dolog, csak sok nő nem képes felfogni ennek a lényegét. A pasik tudják, hogyan reagál a többi pasi, ha a másikat hívogatja a barátnője, esetleg hisztizik, hogy menjen haza... jön a "vár az asszony a sodrófával" poénkodás, amitől a pasi is kellemetlenül érzi magát egy idő után...
2013. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletesen igazad van. Kell néha egy kis férfitársaság a pasiknak, ez nem megcsalásról szól. Az én férjem sehova nem jár, nincs rá igénye. Én viszont havonta találkozom a barátnőimmel egy kávéra és jól kidumáljuk magunkat. Szerintem be is kattannék, ha ezen problémázna, de semmi kifogása ellene. Ezt bezséljétek meg, mert ha lesz csemete is, csak jobban el fog mérgesedni a helyzet. Vagy akkor időben szakítsatok, de ezt csak zárójelben jegyeztem meg.
2013. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!