Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez tényleg ennyire durva, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire durva, és emiatt nem érzi azt, hogy számít nekem?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és a feleségem is, 1 éve vagyunk házasok, 3 éves a kapcsolat.

Őszintén meg is mondtam neki, nekem szükségem van éves szinten úgy 4-5 alkalomra, amikor a haverokkal vagyok, és ő nem jön velem.

Állandóan ezen megy a vita, hogy ez nem normális, és lesz.arom őt, normális párok mindenhova együtt mennek.

De könyörgöm, éves szinten 4-5 alkalomról van szó, és ami a legdurvább, hogy nem szórakozóhelyre megyek, hanem haver lakásán vagyunk 3-4-en gyerekkori haverok, és pókerezünk, beszélgetünk, ennyi.

Felőlem ő nyugodtan elmehetne ilyenkor, nem zavarna nyilván. Amit megjegyeznék még, ha a barátai benne vannak, akkor el is megy. Ilyenkor persze hallgathatom, hogy nem normális a kapcsolatunk, de az is érdekes, hogy ha annyira nem normális, hogy nélkülem megy el, akkor miért megy el, de ez már más tészta, akkor otthon kéne várnia, nem elmennie, hiszen neki ez nem normális. Nyilván nem várom el, hogy otthon üljön, de ha hű maradna magához, akkor nem menne el nélkülem, akkor mégiscsak el tud menni nélkülem, másnap meg mártírkodik, mikor ugyanúgy elment nélkülem.


2013. dec. 3. 14:21
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólásodnál elgondolkodtam hogy most ki is a kérdező valójában... a férj vagy a feleség... ki csinált valamit? ami miatt akár féltékenykedhetnél is?? (ez a mondat olyan mintha a feleség írná) hisz arról kérdeztek itt előtte hogy a férj tett-e vmit ...
2013. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

1, Írod, hogy az ő baráti köre számodra megkérdőjelezhető. Embert barátjáról, tudod, a feleségednek is meg kell ütnie egy szintet, hogy beilleszkedjen egy társaságba.

2, A társasága inkább férfiakból áll, mint nőkből.

3, Írod, hogy neked lett volna okod féltékenykedni a kapcsolat közepén, mert voltak érdekes dolgai.


Akkor végül is nem arról van szó, hogy a feleséged eljárogat, lehet, hogy félre is kacsint a szerinted "kétes" baráti társaságával, aztán jön nála a lelkifuri, hogy elment nélküled, és mivel tudja, hogy ő miket csinál, magából kiindulva inkább el se enged téged?


Csak mert ha megbízna benned, semmilyen értelmes magyarázat nem lenne arra, miért ne mehetnél bárhova. De nem bízik. Na vajon miért nem bízik, ha nem adtál okot bizalmatlanságra...? Mert magából indul ki.

2013. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Igen, a férj, vagyis én tettem-e vmit, ami miatt a feleségem esetleg nem akar elengedni.

Erre írtam, hogy erre nekem lenne okom, mert a feleségem a kapcsolatunk elején tett pár dolgot, amit nem kellet volna. hazudozott dolgokról.

2013. dec. 3. 15:14
 24/38 A kérdező kommentje:

Nem hiszem.

Tudtommal az előző kapcsolatai is azért mentek tönkre, mert az exei is eljárogattak azért nélküle, és ilyenkor ő lesz.arva érzi magát, az ő szavaival élve. És ilyenkor beindul nála egy folyamat, elhidegül, eltávolodik.

Ezért szeretnék megoldást, hogy ne legyen nálunk is ez.

2013. dec. 3. 15:16
 25/38 anonim ***** válasza:
Mi 26 évesek vagyunk 1,5 éve házasok. Szükségünk van arra, hogy néha sokkal gyakrabban, mint évi 4-5 alkalom.
2013. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtommal az előző kapcsolatai is azért mentek tönkre, mert az exei is eljárogattak azért nélküle, és ilyenkor ő lesz.arva érzi magát, az ő szavaival élve. És ilyenkor beindul nála egy folyamat, elhidegül, eltávolodik."


Ha egy estét nem tud időnként egyedül tölteni, akkor vidd pszichiáterhez. Ez kóros, ezt teljesen komolyan mondom, ilyen nincs. Nekem is volt ismerősöm, aki azt akarta, hogyha a faszija nincs vele, meg az anyja sincs ott, barátnő aludjon nála.


Lehet, a te feleségednél ez kizárólag rád fókuszálódik, de akkor is kóros. Lehet kellemetlen neki, hogy egyedül megy aludni, de párszor egy évben fennakadás nélkül ki kéne bírnia.


Figyelj, mások távkapcsolatokat lehúznak úgy hónapokig, évekig, hogy nem csalják meg egymást és kibírják. Nem a távkapcsolat az ideális állapot, de az is kibírható. Egy normális embernek.


Én nem tudom, hogy mit szeretnél egy olyan nőtől, aki tapad rád a nap 24 órájában, és birtokol, de ha te tudod, akkor keressél fel segítséget, vagy hódolj be, és veszítsd el a teljes haveri köröd örökre, ha a nő fontosabb. (Ez szokott lenni az ilyen házasságokban.)

2013. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ha a nő fontosabb ,mint a haverok ? ...Egyértelmű.hogy a neje a fontosabb utolsó ,szereti ,ezért van vele .Súlyos önbizalomhiányban szenved a kedvesed véleményem szerint a nejed ,kérdező !
2013. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
63%

Ha normálisan működik amúgy a kapcsolat, akkor több alkalom is belefér, akár heti-kétheti rendszerességgel mindkét fél részéről, amikor szabad foglalkozás van. Nem az a párkapcsolat mércéje, hogy mennyi ideig bírja két ember egymás seggében. Mi is nagyon szeretjük egymást a párommal, ugyanaz az érdeklődési körünk és a hobbink, mégsem együtt csináljuk, mert kell az embernek a szabad tér, ahol és amikor azt csinál a barátaival, haverjaival, amit akar. Utána elbeszélgetünk erről, de egyikünknek sem jutna eszébe attól függővé tenni a kapcsolat minőségét, hogy mennyit vagyunk együtt.

Írod, hogy voltak a feleségednek érdekes dolgai. Sajnos az tény, hogy a hazug ember paranoiás, és mindenki másról is azt hiszi hogy hazudik. Ha ennyire ellenzi ezt az egészet, tuti hogy nem bízik benned, de nem feltétlenül azért mert te rászolgáltál, hanem mert magából indul ki. Volt egy ilyen barátom 10 évvel ezelőtt, a kapcsolatunk első 3 hónapjában végig hazudott, de szinte mindenben, aztán egy baromi nagy veszekedés/verekedés során borult a bili. Én hülye megbocsátottam neki, és adtam neki még egy esélyt, de az utána következő pár hónap pokoli volt, mindenben magából indult ki. Na nála az ilyen haverokkal összejárás tipikusan azt jelentette, hogy a saját maga által a kapcsolatunkról beképzelt problémákat, a magánéletünket gusztustalan stílusban ecsetelte a hallgatóságának. Akkor dobtam ki végleg, amikor egy ilyen kanbulin az egyik haverja már nem bírta tovább hallgatni, felhívott, én meg telefonban végighallgattam mi is megy ott. Gyakorlatilag folyamatosan engem szidott, de olyan stílusban, ami a cigánytelepre való kb. Szóval kérdező, ha így áll a dolog, szerintem a feleséged is magából indul ki, és a saját szorongása meg hülyesége miatt azt hiszi, hogy nem bízhat benned.

2013. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
67%
Ha meg ennyire zavarja, hogy nélküle is van élet, és hogy nem az az ideális kapcsolat számodra, hogy rád akaszkodik, akkor ez a nő energiavámpír. Nem mondhatsz le mindenről azért, mert neki ez a hülyeség az igénye. Beszéld meg vele, értse meg, ha kell járjon pszichológushoz a problémával, de nem az a megoldás, hogy emiatt neked szakad meg minden kapcsolatod a külvilággal. Azt a nőt pedig én is otthagynám, aki választás elé állít, hogy vagy ő, vagy a gyerekkori barátaim. Nemtől függetlenül senki nem kérhet ilyet.
2013. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy vagy ő vagy a barátaim, hanem inkább vagy együtt megyünk, vagy ha nem lehetséges, akkor ne menjen egyikünk sem.

Amúgy nagyon szeret eljárni, hiperaktív ilyen téren, de ha nélküle megyek el, már elmond mindennek.

Tudom, hogy nem normális dolog, számtalanszor beszéltem vele erről, de sajnos hasztalan.

Az a legdurvább, hogy szerintem megbízik bennem, csak zavarja, hogy akkor is jól érzem magam, ha ő nincs ott.

De szerintem ezzel nincs különösebb baj, hiszen barátokkal vagyok, miért ne lehetne jó kedvem nélküle is, de nem tudom vele megértetni, hogy attól még nagyon szeretem őt és ő a legfontosabb.

2013. dec. 3. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!