Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez tényleg ennyire durva, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire durva, és emiatt nem érzi azt, hogy számít nekem?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és a feleségem is, 1 éve vagyunk házasok, 3 éves a kapcsolat.

Őszintén meg is mondtam neki, nekem szükségem van éves szinten úgy 4-5 alkalomra, amikor a haverokkal vagyok, és ő nem jön velem.

Állandóan ezen megy a vita, hogy ez nem normális, és lesz.arom őt, normális párok mindenhova együtt mennek.

De könyörgöm, éves szinten 4-5 alkalomról van szó, és ami a legdurvább, hogy nem szórakozóhelyre megyek, hanem haver lakásán vagyunk 3-4-en gyerekkori haverok, és pókerezünk, beszélgetünk, ennyi.

Felőlem ő nyugodtan elmehetne ilyenkor, nem zavarna nyilván. Amit megjegyeznék még, ha a barátai benne vannak, akkor el is megy. Ilyenkor persze hallgathatom, hogy nem normális a kapcsolatunk, de az is érdekes, hogy ha annyira nem normális, hogy nélkülem megy el, akkor miért megy el, de ez már más tészta, akkor otthon kéne várnia, nem elmennie, hiszen neki ez nem normális. Nyilván nem várom el, hogy otthon üljön, de ha hű maradna magához, akkor nem menne el nélkülem, akkor mégiscsak el tud menni nélkülem, másnap meg mártírkodik, mikor ugyanúgy elment nélkülem.


2013. dec. 3. 14:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel 13 éve élünk együtt, és az első években mindketten azt vallottuk, hogy egymás nélkül nem megyünk sehová. Nem is értem, miért, talán otthonról hozott minta miatt. Be is fásultunk. Aztán változtattunk, ő is eljár néha a haverjaihoz, én is barátnőzök. Szükség van erre! Színesebb lett az életünk, és ezáltal a kapcsolatunkat is feldobta.

Ülj le vele beszélni, nyomatékosítsd, hogy te ehhez ragaszkodsz. Jelöljetek ki előre napokat, mikor mindketten külön programot szerveztek.

2013. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem igaz az, hogy egy párnak mindig mindenhova együtt kell mennie. A lelki egészséghez hozzátartozik a párkapcsolati, családi, baráti, munkatársi kapcsolatok ápolása egyaránt, nyilván más-más hangsúllyal.


27/n

2013. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem durva ... mondom ezt annak ellenére ,hogy mi nem szoktunk külön programokat csinálni .Egész egyszerűen még a baráti körünk is egy . Együtt szoktunk átmenni hozzájuk ,a srácok meccseznek ,mi meg a pár női tagjával pletyózunk egy jót . Nem mondanám hogy ne menjen a párom haverokhoz ,de ő nem olyan ... na meg azok sem . Nálunk és baráti körünkben már mindenhol gyerek van ,vagy legalábbis együttélnek valakivel .
2013. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
* ..32 évesek vagyunk
2013. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van mint ahogy a 13-as írta
2013. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne a kedves feleséged világosítani így 3 év kapcsolat után, hogy nem az a normális, ha 0-24-ben egymás s*ggébe vagytok bújva, már bocs. Őelőtte is voltak barátaid, velünk is szeretnél néha eltölteni egy kis időt. Járjon el ő is a barátnőivel ide-oda. vagy fogjon egy jó könyvet és olvasson akkor, amíg nem vagy otthon. Ennyire ne legyen már életképtelen, hogy évi max 5 alkalommal képtelen feltalálni magát fél napra egyedül...
2013. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Ez nagyon csúnya dolog,hogy te nem mehetsz,ő meg igen... Még ha heti 4-5 alkalomról beszéltél volna,akkor én is felcsattanok,de évente bőven megérdemelsz ennyi nélküle töltött időt. Én is vágyom rá időnként,hogy párom nélkül mehessek el valahova. Szerencsére mehetek:D Ez így nem normális,sőt szerintem nem is túl egészséges kapcsolat és hülyeség,hogy emiatt nem érzi,hogy fontos neked. Az én párom is ezt csinálta még a kapcsolatunk elején,1-2hetente mászkált haverokkal nélkülem,ha meg én mentem balhézott és a fejemhez vágta,hogy nem is szeretem,hogy nélküle megyek. Nem volt nagy taktika,de én úgy neveltem ezt ki belőle,hogy minden alkalommal,amikor mondtam neki,hogy megyek és ő duzzogott,kedvesen (nagy ritkán nem annyira kedvesen) közöltem vele,hogy márpedig nekem ugyanúgy jól esik a barátaimal lennem,mint neki és különben is kapja be,hogy itt igazságtalankodik:D Aztán mentem,ha megnyugtattam,ha nem. Utóbbi esetben kicsit duzzogott pár napig,de mára sikerült meggyőznöm,mert mára már néha még jó szórakozást is kíván:D

L/23

2013. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező nem azért ilyen a párod ,mert féltékeny,nem bízik benned valamiért ? Vagy a baráti körödben vannak ilyen "macsók" akikről gyanítja ,hogy belevinnének/vagy legalábbis megpróbálnának/ a rosszba ?
2013. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
A feleséged hozzáállása a nem normális. Én hetente tuti szervezek 3 programot a párom nélkül, ő is nyugodtan mehet a barátaival. Ha folyton együtt vagytok, csak megunjátok egymást.
2013. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Még egyszer sem volt oka féltékenykedni, ellenben a kapcsolatunk elején, és még egy kicsit a közepe felén voltak érdekes dolgai, amik miatt nem kéne benne megbíznom. Őszintén szólva nem szeretem, mikor nélkülem megy el, de ezt sosem érzékeltetem vele.
2013. dec. 3. 15:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!