Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem szeretem a férjemet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a férjemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két gyerekünk van, el szeretném hagyni, de ő nem dolgozik így nem tudnám a gyerekeimet eltartani. Most a havi bevételünk kb 150000 forint, ha egyedül maradok a gyerekekkel akkor csak havi 80000 forintból élnénk. Mit tegyek? Tudom fura kérdés, de menjek el a gyerekek nélkül?
2014. ápr. 1. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ő nem dolgozik akkor mitől csökkenne le a bevétel 150ről 80ra?
2014. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem dolgozik miből tartaná el a gyerekeket?Egy anya soha nem hagyja el a gyerekeit,ha megy velük megy!ha nincs apa az is megviseli a gyerekeket,hát még ha anyjuk nincs.Nem is értem ez egyáltalán,hogy jutott eszedbe.Menni akarsz akkor menj,de a gyerekeiddel együtt.
2014. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne....nem, ne menj el nélkülük. Mi az, hogy ő nem dolgozik, és te nem tudod majd eltartani a gyerekeket? És ha nem dolgozik, akkor nélküle hogyhogy 70-nel kevesebb lenne a bevétel? És ha nem dolgozik, hogy a rákba hagynád már vele a gyerekeket??? Nagyon zavaros a sztori...
2014. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nála hagynám őket, hanem anyósomnál. A párom kap szociális segélyt és vannak alkalmi munkái is.
2014. ápr. 1. 14:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem dolgozik, de majdnem annyi pénzt hoz haza, mint te?

A gyerekeidet pedig ugye nem akarod elhagyni?

2014. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Csodálatos egy mandarin vagy....
2014. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az anya ugyanolyan szulo mint az apa, nem ertem miert kell azon megbotrankozni, ha felmerul a lehetosege hogy az apanal maradjanak. A gyereknek mindkettejukre EGYFORMAN szuksege van, nincs olyan hogy az anyjukra "inkabb" (kiveve esetleg ha nagyon kicsi a gyerek, meg csecsemo).


Masik meg: eleg fura ez az indok hogy "mar nem szeretem". Hazassagrol van szo, holtomiglan holtodiglan, ezt ennyire nem lehet felvallrol venni. Tenni kell erte hogy a kapcsolat megjavuljon, ha mar egymas mellett koteleztetek el magatokat.

2014. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tény, hogy ugyanolyan szülő, de a semmire az édesapjuknál sem hagyhatja őket, nem?
2014. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartas is van a vilagon, es urambocsa a feleseg is fizetheti, az se szentsegtores.. amugy meg ugy nezem kb ugyanazok az anyagi helyzetek mindket oldalon, csak ott meg az anyos is segitene oket.
2014. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha képes lennél elhagyni a gyermekeidet, akkor tedd meg! Sokkal jobb lesz nekik egy "idegennél", mint nálad, aki ilyesmire képes!
2014. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!