Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg azt jelentené,...

Ez tényleg azt jelentené, hogy már nem szeretem a férjemet?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok. Soha nem voltam féltékeny típus, most sem vagyok az. A férjem nemrég bevallotta, hogy volt egy futó kalandja egy kolléganőjével, egyszer le is feküdtek egymással. Megbeszéltük a dolgot, ő azt mondta, hogy nagyon megbánta és látom, hogy komolyan is gondolja. Nagyon megváltozott azóta, például sokkal figyelmesebb lett. Én azt vártam volna magamtól, hogy rosszul érintsen ez az egész, de még csak nem is haragszom rá. Úgy tűnik a férjemet sokkal jobban megviselte ez az eset mint engem. Elmeséltem ezt a legjobb barátnőmnek, aki szerint ez egyértelműen azt mutatja, hogy már nem szeretem a férjemet. Én úgy érzem, ugyanúgy szeretem mint régen, akkor viszont miért nem zavar az, hogy megcsalt?
2013. máj. 10. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azt jelenti, hogy tudod, hogy megbízhatsz benne. 12 éve veled van, és ezt őszintén elmondta neked, plusz látszik rajta, hogy megbánta.

Nyilvánvaló, hogy szeret, ezt érzed is, és ezért nem aggódsz.

2013. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Más az, hogy szeretek valakit barátilag, együtt vagyok vele, mert megszoktam és mert jó így mindenkinek, de ezt ne téveszd össze a szerelemmel vagy a házastárs iránti szeretettel, mert hogy ugye a szerelem előbb-utóbb átalakul! Ha én igazán szeretem a férjemet és folyamatosan teszek magunkért és kiderülne, hogy megcsalt, mi már nem lennénk házasok!

Vannak akik képesek megbocsájtani, de ha valaki szereti a másikat, akkor ha el nem is válik, de baromi rosszul érinti.

Szerintem ez már csak a kényelmedet kielégítő kapcsolat, de nem szerelmi kapcsolat. De ez csak az én véleményem.

Vagy csak azért nem zavar, mert nem tartod magad semmibe. Mert egy nő vagy férfi, aki kicsit is tartja magát valamibe, az nem tudja elviselni, ha megcsalják. Vagy az érzelmeket vagy az önérzetet, de mindenképpen valamelyiket sérti. Ha nálad nem az egyik, akkor a másik.

Még olyan helyzet van, hogy valakit azért nem érdekel, hogy megcsalja a párja, mert annyira szereti, annyira ragaszkodik hozzá, hogy még azt is elviseli, csak ne hagyják el, de ez azért más kategória, nálad erről szó sincs.

2013. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ettől még szereted.

Egyrészt lehet, hogy tényleg meg tudtál neki bocsátani. Futó kaland + magától bevallotta + megbánta + látod rajta, hogy szeret téged.

Másrészt vannak nők, akik az ilyen egyszeri félrelépést könnyebben meg tudják bocsátani (mindegy, csak jöjjön haza alapon), lehet, te közéjük tartozol.

2013. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy jó asszony mindent megbocsájt..:-))))))))
2013. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Imádom, mikor a "barátnő" mondja meg a tutit, ezzel beleültetve a bogarat a fülbe.

Minden ember máshogy dolgoz föl eseményeket, máshogy reagál. Mindenkinek más az érzelmi intelligenciája és határa. Te így reagáltál. Ha úgy érzed, hogy szereted, akkor szeresd. Ennyi.

2013. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. legyél őszinte magadhoz, hiszen te tudod megválaszolni ezt a kérdést.
2013. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!