Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Leszedetned" a tetovalasod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Leszedetned" a tetovalasod?

Figyelt kérdés

Fiatalon a parom nevet egy diszkret igenyes tetovassal a bokam ala varattam. Ennek mar tiz eve, azota ferjhez mentem.

Idonkent szoba kerul, hogy tuntessem el.

En nem szeretnem es nem a fiu miatt.

Szep es a nev sem annyira feltuno (az egesz tetovalas sem nagy!) .

Teged zavarna ha a feleseged bokajara egy ferfi neve lenne tetovalva ?


2014. márc. 13. 15:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen ,zavarna!
2014. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem a tetovalas zavarja, hanem a nev.

Egy nonfigurativ kis rajz kozepen "Alex".

Csak ha kozelrol jobban megnezi valaki akkor latszik a nev.

2014. márc. 13. 16:46
 13/25 anonim ***** válasza:
96%
Téged nem zavarna, ha a férjed bokáján díszelegne exnő Juci neve?... most őszintén, miért nem vagy képes megérteni, hogy gáz, hogy az exed nevét viseled a bokádon, miközben férjnél vagy? És most tök mindegy, hogy mennyire látható...
2014. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%

igen zavarna..

és alapból nem varrattam volna magamra..


amúgy rátetováltatnék

2014. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ha mas nincs a tetovalas mogott, ertem ezt ugy, hogy meg szerelmes es nem tudja el engedni akkor zavarna.

De mivel en tisztaba vagyok az erzeseimmel es a ferjem is tudja csak ot szeretem, igy nem tartom jogosnak a hisztit amit csinal.

Mellesleg a fiu tobb ezer kilometerre van tolunk sok eve nem beszeltem vele es nem is fogok. Szep emleke fuznek a tetovalashoz.

2014. márc. 13. 16:54
 16/25 anonim ***** válasza:
95%

Én rakatnék rá fedőtetkót valami hasonló mintásat ha az annyira tetszik.

Bár én nő vagyok, de zavarna, ha a páromon az ex neve díszelegne.

2014. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Zavarna! Ismerősöktől biztosan kapnék évente pár ugratást, kb: mi van, otthon nem teljesítesz, asszony meg talált egy olyan szeretőt, aki annyival jobb nálad, hogy még a nevét is a lábára írja.
2014. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy magamra sem tetováltatnám pasi nevét. De, ha mégis, és a férjemet zavarná, akkor keresnék egy tetoválót és eltakartattnám. Szerintem baromi primitív egy neves tetoválás. Ennél még a "rbancrendszám" is jobb lenne.
2014. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, zavarna.


Az pedig szomorú, hogy a te férjed is zavarja, téged pedig ez nem érdekel, és hisztinek tartod. Az emlékeidet tartsd meg a fejedben, de nem kell rá mindennap emlékeztetni a férjedet.

Tetováltasd át a nevet valamire.

2014. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19-ből 19 ember szerint jogos, szerintem ezután egyértelmű hogy nem teljesen háborodott a férjed.. Az, hogy ragaszkodsz a tetkóhoz azt üzeni a férjednek hogy nem zártad le a dolgot, még akkor is ha ez nem igaz.


Ha hosszú távra tervezel a férjeddel(márpedig miért ne tennéd) akkor szedest le szerintem. Azt szeretnéd hogy az életetek végéig benne legyen ez a tüske?

2014. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!