Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Leszedetned" a tetovalasod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Leszedetned" a tetovalasod?

Figyelt kérdés

Fiatalon a parom nevet egy diszkret igenyes tetovassal a bokam ala varattam. Ennek mar tiz eve, azota ferjhez mentem.

Idonkent szoba kerul, hogy tuntessem el.

En nem szeretnem es nem a fiu miatt.

Szep es a nev sem annyira feltuno (az egesz tetovalas sem nagy!) .

Teged zavarna ha a feleseged bokajara egy ferfi neve lenne tetovalva ?


2014. márc. 13. 15:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Igen, zavarna.
2014. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Ekkora hülyeséget.Soha nem tetováltatnám a nevét magamra.Ettől nem szeretem kevésbé de akármi is lehet az életben.

Amúgy ha a férjemnek lenne ilyen tetoválása lekapartam volna már késsel róla.De szerencsére nincs neki.Mondom ezt annak ellenére,hogy imádom a tetoválásokat és lesz is egy "K" betű mindkettőnkön.De azért mert mindkettőnk neve "K"-val kezdődik.

2014. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Na ezért tartom hülyeségnek a "tetováljuk egymás nevét magunkra mert most tökre dúl a love" dolgot.
2014. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Hát gondolkodj el azon, hogy a férjed boldogsága, vagy egy pici tetkó a fontosabb. Gondolom ha szép, akkor a név körül van valami ciráda. Tehát át is varrathatod, hogy ne kelljen az egésztől megválni. Kérdés, hogy a férjedet csak a név miatt zavarja, vagy alapból az egész tetoválás.
2014. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Igen, zavarna. Én nem egy füzetet vettem el, amit össze lehet firkálni, hanem egy nőt. És természetesen nem is volt rajta soha ilyen, meg rajtam sem.
2014. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

csak szex közben.

Olvasnám mindig,hogy "Béla"...:)

2014. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Téged zavarna, ha a férjedre egy másik nő neve lenne tetoválva?

Na ugye, hogy ugye...

2014. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Az óvónő(!) kolleganőm csuklójára va felírva, hogy BENCE. Persze azóta nincsenek együtt...


Ennél már csak az gázabb, aki a régi nevet kihúzza egy vonallal és alája írja a jelenlegit. Olyat is láttam már :D

2014. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

maga a tetoválás nem zavarna

az h név van benne ? fene tudja ...

pl ezért sem olyan van nekem amiben név van más módon utaltam a régi nagy szerelmemre :-)


de nem szedetném le, nagyon nagy fájdalom és hosszú folyamat, én nem kérném a páromat h értem vállaljon be fájdalommal teli beavatkozást, max ha életmentő dologról van szó ....

nem egyszer ronda heg marad utána és 100%-osan nem lehet eltüntetni !


másik a múlt, az az egyén sajátja felesleges azon próbálkozni h el vedd tőle ... nem lehet !

2014. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Már csak a saját igényességed miatt is kéne leszedetni, vagy valamivel eltüntetni. Akár mintát tetováltatni rá. Nagyon tré egy ilyen neves tetoválás szerintem.
2014. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!