Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg nincs jogom beleszólni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs jogom beleszólni abba, hogy férjem éjjel hány óráig nyüstöli a gépet?

Figyelt kérdés
Férjemnek reggel 6-ra dolgozni kell mennie, de ő még éjjel 11-kor játszik a gépen. Ha rászólok, akkor viszont úgy fogja érezni, hogy papucsférj, hogy nem teheti azt amit akar. Szerintetek igaza van?
2014. márc. 11. 22:56
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
90%

48-as.

Nem lehet,hogy szólt a feleséged,csak te meg se hallottad...?Nem bántás-csak úgy kérdezem,mert a nők általában célozgatni szoktak,amit a pasik nem értenek,ebből a nő arra következtet,hogy te tojsz a problémára,és jön a válás mint nálatok,csakmert elbeszélnek egymás mellett.

Engem amúgy mindaddig nem zavart a dolog amig nem kezdett a kapcsolat rovására menni...:(

Dehogy valaki már a budira is az okostlefonnal menjen,és 2 percre ne bírja letenni,az már orvosi eset(mint nálunk is).

2014. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
46%

#50, és kérdező!

A 8-18-ig dolgozok, majd a jó megélhetés érdekében otthon is folytatom a melót. Általában 23-24 órakor fekszem le, addig dolgozok. DE! Amióta a feleségemmel gondjaink vannak, regisztráltam itt, van facebbookom, és van, hogy reggelig írogatok másoknak. Miközben a munkát le***om. Azóta WC-re telefont viszek, és nem papírt, van, hogy csak egy óra múlva jövök ki. Melóhelyen is sokszor benézek. Tudom, hogy ebből még nagyobb baj lesz, majd erre is hivatkozik a válásnál, úgyis kisemmiz, úgyhogy nem csinálok belőle gondot. Már az sem érdekel, ha kirúgnak, pedig az én munkám a családom egyetlen bevétele. Igen, Facebbook, és gyakori függő vagyok én is. Engem a feleségem tett ilyenné. Nem biztos, hogy nálatok is ez az oka, de vizsgáljátok meg ezt a lehetőséget is.

A célozgatás egy nagyon rossz módszer a nők részéről! Nagyon kevés férfinak van kedve, energiája, egész nap rejtvényt fejteni, főleg, ha komoly a tét. Kérlek benneteket ne célozgassatok, hanem mondjátok ki érthetően, hogy mit akartok!!!!!

2014. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Szeretnék mindenkit felvilágosítani, hogy én nem vagyok hárpia, sőt egy legmesszebbmenőkig türelmes, megértő nő vagyok, férjem szerint egy angyal. Nem énmiattam menekül a virtuális világba, amikor 6 évvel ezelőtt megismertem, akkor már ilyen volt. Az én anyukám is - akivel együtt élünk - egy végsőkig türelmes asszony, aki semmibe nem szól bele szerencsére. Csak az anyósom olyan, hogy szeret mindenbe belekotnyeleskedni.
2014. márc. 14. 05:43
 54/55 anonim ***** válasza:

szóval ilyen volt, te hozzámentél és reméltem, majd megváltozik

a nők sosem tanulnak?

2014. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Nemcsak a változásban bízva, remélve választhatta.


Ahogy múlik az idő és a szerelem, jellemzően egyre több hiba válik zavaróvá......


Amúgy a játékokat 1-2 év alatt megunják, szinte mindenkinek van játékos korszaka.

Ellenben, ha már 4-5 éve nyomja aligha áll le vele,

sőt játék helyett jöhet a csöppet értelmesebb

internetfüggőség, szóval marad a gépnél, ha eddig nem unta meg.


Az igazi tragédia, ha baba, gyerek sem zökkenti ki.

2014. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!