Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Átmeneti válság vagy válás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átmeneti válság vagy válás?

Figyelt kérdés
Párommal 8 éve vagyunk együtt ebből 2 éve házasok! Másfél hónapja született meg első babánk és azóta férjem elhidegült tőlem! Bent volt velem a 2 napig tartó vajúdásnál, a vége császár lett, amit persze nem látott, mégis azt mondja lesokkolta minden, ami ott történt! Tisztel h megszültem a kislányunkat, akit imád és ezt ki is fejezi de ennyi, mást nem érez irántam!Külön alszunk és nincs köztünk semmi fizikai(még egy kézfogás sem)kapcsolat! A 8 év alatt mindig szerettük egymást, a sex is szuper volt, nagy terveink voltak (külföldön élünk) és most hirtelen annyi.Kislányunk nyugodt baba, alig sír, én sem hagytam el magam, alig van rajtam 3 kiló felesleg a szülés óta, nem vagyok a "melegítőben járkálós"anyuka!Ha kérdezem,mit akar,azt mondja nem tudja!!!!Nem nyaggatom állandóan ezzel a kérdéssel,most hazautazunk a kislányunkkal és hagyok neki időt egyedül hogy átgondolhassa,mit akar!Jó ez így v hagyjam és küldjem el????Nem akarom h apa nélkül nőjön fel a lányunk,ahogy mi is!!!

2014. márc. 9. 12:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok férfit traumaként éri a papás szülés.

Ezt előre nem lehet tudni.

Ha valaki azt akarja, hogy a férje bent legyen az első szülésnél, akkor ezt is kockáztatja.

2014. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Sajnos igen,pedig annyira készült,babaágyat is csinált!Minden vizsgálatra eljött velem,pedig nem kértem rá!!!!Csak azt nem értem hogyan múlhat el ilyen hirtelen minden érzése irántam!!!????
2014. márc. 9. 13:30
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
A legokosabb lenne pszichológushoz fordulni és párterápiára menni.
2014. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%
Normális, intelligens férfi nem éli meg traumaként a szülést.
2014. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Annyi ilyen kerdes van, hogy mar megfogalmazodott bennem, hogy azt kellene jol agyonutni aki az elso apas szulest kitalalta.
2014. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A pszichológus már megvolt,külön velem és férjemmel is beszélt!Véleménye szerint ez csak átmeneti,férjemnek van szülés utáni depressziója!Ő egy olyan típusú ember,aki a vérvételtől is rosszul van,ezért nem is erőltettem hogy bent legyen velem,gondolom kíváncsi is volt és nem akart otthagyni,azért maradt bent velem!Így utólag,inkább ne tette volna!Ha erre rámegy a házasságunk,az nagyon rossz lenne!!!
2014. márc. 9. 15:16
 7/26 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom,mennyi ideig húzzuk ezt?Éjünk úgy tovább,mint eddig,csak sex és minden más fizikai kontakt nélkül,hátha egy napon visszatér belé a vágy irántam vagy lépjek le a kislányunkkal???Nem tudom mit tegyek?
2014. márc. 9. 15:19
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

"A pszichológus már megvolt,külön velem és férjemmel is beszélt!"


Ne haragudj, de keressetek egy normális, hozzáértö pszichológust!!!!


Az nem úgy megy, hogy "beszél" valakivel és tesz valamilyen megállpítást, hanem utána terápiára van szükség, ami hosszú hónapokat vesz igénybe. Szóval keressetek olyan valakit, aki megfelelöne tudja férjedet tarápiálni, és akkor rendbe jön a kapcsolatotok.

2014. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, keressetek olyat, aki rendes pszichológus, elmehetnétek külön-külön, és együtt is, olyanhoz, aki segít megbeszélni a problémáitokat. Jó lenne, ha a férjed beszélne ezekről, hogy kibeszélje magából.

Azt írod, nincs köztetek semmilyen érintés, te próbálkoztál azzal, hogy néha csak úgy, megpuszild, megsimogasd, hozzábújj, akár csak rövid időre?

2014. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A pszichológus javasolta h előbb külön-külön beszélne velünk és aztán közösen is és persze "kúra szerűen"de férjem nem hajlik rá!Próbáltam,persze h én közeledem felé de azt mondja teljesen úgy érez irántam,mint egy barát iránt,nem vált ki belőle semmit a közeledésem!Olyanok válaszát várom főképp,akik hasonló helyzetben vannak,voltak!Köszönöm az eddigi kommenteket is!
2014. márc. 10. 07:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!