Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most akkor valójában nincs is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor valójában nincs is olyan, hogy flört?

Figyelt kérdés

Elsősorban házas emberek véleménye érdekel.

Én már nem értem, valakinek a taperolás is flört és belefér, valakinek a másik nemmel való kommunikáció is flört, és válóok.

Itt is láttam több kérdést, hogy a bókolgatás meg az ehhez hasonló dolgok nem flört, ugyan már mindennapos, dehogy válóok.

Másnak meg a taperolás, ölelkezés, simulva táncolás a flört, és csak nagyon összevesznének, de nem válóok. Jó, mondjuk a taperolás lehet nem ide tartozik, de a többi igen.

Most akkor nincs is flört, csak semmi sem történt vagy éppenséggel már megcsalás, mert fizikai kontakt is volt?

Nem értem, nekem már flört az, ha udvarolgatnak neki, bókolnak ilyenek. És már ezt sem nézem jó szemmel.De valaki szerint ez nem flört, ez semmi, mindenkivel megesik az ilyen.

Az ilyen embereknél általában a csóknál kezdődik a megcsalás, de akkor mi a fene számít flörtnek, ha a csók megcsalás, de ha fizikai kontakt nincs, akkor az semmi, ugyanmár.

nem értem, egy bizonyos réteg számára akkor nem létezik flört, csak semmiség vagy egyből megcsalás.

Mondjuk nem értem, hogy az nem zavarja, hogy a feleségének teszik a szépet, ő hagyja is, de a csók már megcsalás. Gondolhatná, hogy aki hagyja az udvarlást, az előbb-utóbb fizikai dolgokat is hagyni fog...

ha meg nem, szimplám ribizli és önbizalomhiányos, akit mindig ajnározni kell és kell más férfiak ajnározása is, szerintem ez is egyfajta megcsalás.


2014. febr. 6. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden embernek fontos, hogy érezze tetszik másoknak, és érdekli másokat. Ez egy teljesen természetes emberi igény. Senki nem ülhet otthon a szobában, és bámulhatja a párja fejét 50 éven keresztül. Mindenkinek szüksége van ingerekre.


Azt minden párkapcsolatban maguknak kell eldönteni hogy mi fér bele, és mi nem. Szerintem a csóktól kezdődik a megcsalás. Minden ami előtte van az flört. A flört az teljesen természetes minden napos dolog, nem kell féltékenykedni. A csók és a szex már keményebb dió.

2014. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden embernek és minden kapcsolatba más engedhető meg, más fér bele.

Vannak, akik nyitott házasságban élnek, van ahol egy levelezés is váló ok, igen.

Nincsenek "általános szabályok".

2014. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kulcs az, hogy a kapcsolatban résztvevő két ember értékrendje és véleménye ugyanaz legyen a fentiekről. Ez esetben nincs vita, tudja mindkettő, mire számíthat a másiktól, és mi fér a kapcsolatuk tűréshatárai közé.


Kívülről lehetetlen megítélni, kinek van igaza, mindenkinél más a határvonal, ami felett már bántja a dolog.

2014. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az nem flört, ha a bókolás csak a "jól nézel ki, köszi" szintű általános dolog.

Viszont az flört, ha nem történik semmi konkrét testi kontaktus, viszont az illetők mégis keresik egymás társaságát, vágynak a másik kedvességére.

2014. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es: az nem a barátság?
2014. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki kapcsolatába az fér bele, amit enged hogy beleférjen. Van ahol egy két másodperces másranézés is komoly vita, van ahol a mással szexelés is simán belefér. Ezt Te alakítod ki.
2014. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De azért vágynak a másik társaságára, mert tetszik nekik, szexuálisan vonzódnak hozzá, csak nem lehet semmi, mert pl. párkapcsolatban élnek.

A barátságnál nincsenek ilyen vágyak :) Meg a barátaim nem szoktak olyanokat mondani, hogy ön olyan gyönyörű, annyira örülök, hogy újra láthatom, stb. :)

2014. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk a barátaimmal mondani olyanokat, hogy imádlak, hiányoztál, de jól nézel ki, és vegyes nemű a társaság.


De azt hiszem, értem, mire gondolsz: a "szikrára". Hogy vibráljon a levegő a szexuális feszültségtől, nem?

2014. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

nekem már az egyszerű csevegések és a találkozgatások is flörtnek számítanak...


...és nálam a flört már egyenlő a megcsalással...



...ugyan is ha szeret, akkor nem érdeklődik más iránt, csak értem, és akkor nem is találkozgat mással, csak velem.

szóval a flört=megcsalás. vagy a megcsalás felé haladó lépcsőfokok valamelyike...


előbb utóbb úgy is szakítás lesz a vége a másik féllel szemben.. az ilyen flörtöknek többnyire nem csak beszélgetés áll a hátterében.. ha beszélni akar valakivel, akkor beszéljen úgy, hogy én is ott vagyok. ne kettesben találkozgassanak..

2014. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!