Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy megmentsem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megmentsem a házasságom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben eléggé megromlott a kapcsolatom a férjemmel, gyakoriak a viták, mindig ingerültek vagyunk egymással. Elég sok megpróbáltatáson keresztülmentünk az utóbbi időben, de ez még nem ok arra, hogy ne tudjuk tovább együtt élni. Két kislányunk van, én még itthon vagyok gyesen, ő vezető beosztásban dolgozik. A környezetváltozás, közös időtöltések, programok csak átmenetileg oldják meg a problémát, akkor mindig nagyon boldogok vagyunk, szeretjük egymást, aztán megint visszatérnek a borús hétköznapok. Borzasztóan félek, hogy elveszítem. Ő 40 én 35 éves leszek.
2014. febr. 1. 19:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló, teljesen igazad van! köszönöm!
2014. febr. 9. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!