Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha rossz a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha rossz a házasságom és kiába beszélem meg vele?

Figyelt kérdés
Sajnos a házasságom, megromlott kb fél éve nagyon minden miatt kiabál a férjem semmi nem tetszik neki sokszor meggyanusitott pedig nem volt rá oka tul féltékeny. Mindenben talál hibát az anyjával jobban megbeszél mindent mint velem sokszor sirtam már miatta. Hiába beszéltem volna meg vele nem megy bunko. Elmult a szerelem amit éreztem de van 2 kisfiunk akiket szeretek csk miattuk viselem el. Mit tegyek?nemrég ismerkedtem meg 1 pasival és őmás velem meghallgat soha nem feküdtem le vele és nem is akar .Meg azt mondta nem akar a kapcsolatoba ronditani igazi uriember,Szereti a gyerekeket.Kezdek beleszeretni.Kellett hogy valaki egy kicsit vidámabbá tegyen.jo vele beszélgetni egy csok elcsatant.de nem bántam meg.inkább hevesen vert a szivem.Férjem meg kzár a házbol olyanokat tesz amit már nemtudok felfogni.
2014. jan. 5. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha boldogtalan a házasságod, azt a gyerekeid is meg fogják keserülni. Irány az új pasi, ezt meg dobd ki a francba, menjen anyucihoz.
2014. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha valóban ilyen lett a férjed akkor nincs mit tenni.váljhatok el szüleimnél hasonló volt a helyzet minél hamarabb lépsz annál kisseb lessz a gyerekek sérülése ugyebár senkinek nem jó ha a szülei elválnak.nem kell ettől félni .a csávó akit ismertél NEM ÚRIEMBER LEHET H ÚGY VISELKEDIK DE NEM AZ.hiába viselkedik úgy csak azt akarja.mondta h nem klapcsolatrombóló ez nem igaz:D .bár mindent meg lehet beszélni férjeddel is ezt .te már eldöntötted h vége lessz ennek mivel megcsokoltad és ÉLVEZTED!!:d
2014. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd el, költözz el. Válj el. Miért tűröd, hogy megalázzon? Lenne hova menned? Vagy albérlet? Dolgozol?
2014. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PureGame ***** válasza:
1.) azonnal válj el 2.) fenntartással legyél az új pasi iránt is, tényleg csak az tedd meg vele, amit te is akarsz 3.) ne szerelemből tegyél dolgokat 4.) ne légy naiv.
2014. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát... van egy új tökéletes pasi akibe szerelmes lettél és egy régi undok férj? :) Ezek után azt mondod nincs oka a férjednek féltékenynek lenni? ;)


Elárulok valamit mielőtt még túl gyorsan kiugranál a megunt házasságodból: előbb-utóbb minden kapcsolat unalomba fullad és minden tökéletes hercegből undok pasi lesz. Ahelyett hogy kikacsintgatsz a házasságodból inkább ülj le beszélj a férjeddel és próbáljátok megmenteni a kapcsolatotokat. Ha mrgzakkannál hogy mindenáron menni akarsz az új pasihoz akkor sem ártana leülni beszélni vele. Jobb mindent tisztán csinálni, ha más nem a lelkiismereted miatt.

2014. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ráadásul az uj pasi régota 14éves korom ota tetszett de 10 év van köztünk és akkor azért nem vett észre de azt mondta amikor már férjnél voltam 21 évesen figyelt fel rám most 28 vagyok.félek nemtudom mit tegyek
2014. jan. 5. 17:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem hogy akit most megismertem pasit annál gyorsan ver a szivem ha átölel nagyon jo és ilyen még nem volt soha még a férjemnél sem csak szeretet de ilyet ő iránta nem éreztem
2014. jan. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!