Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tönkre fog menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkre fog menni a házasságom, ha a párommal nincs közös témánk?

Figyelt kérdés

A párommal már minden közös témát " kiveséztünk". Engem nem érdekelnek a gépek őt igen. Őt nem érdekli a divat engem igen.

Mit lehet tenni?


2013. dec. 1. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2013. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mióta vagytok ti házasok? Már csak azért, mert ha nem akad más témátok, mint ez a kettő, akkor baj van. Mindent kiveséztetek? dehát az emberrel nap mint nap történnek dolgok...beszéljetek a politikáról.
2013. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Süssetek együtt szilvásbuktát.
2013. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak ez a két téma van a világon. Viszont ha nem beszélgettek, tényleg könnyen lehet, hogy elhidegültök.


Ma arról beszélgettünk a férjemmel, hogy az erényövet valójában nem használták a középkorban, csak az újkorban gyártottak róla legendákat, hogy reklámozzák a keresztény középkor erkölcsösségét. Viszont az újkorban használták a nők, a nemi erőszak megakadályozására.

Meg a Bitcoinról beszélgettünk, ami egy új, virtuális fizetőeszköz és többnyire a fegyverkereskedők használják.

Meg arról, hogy mit kellene főzni, és hogy a tojássaláta finom-e pirítóssal.

Szerintem vegyél néhány ismeretterjesztő magazint.

2013. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Tegnap mi is pont a Bitcoinról beszélgettünk. :) De ugyanúgy kivesézzük a tudományos témáktól kezdve a lelkizősökig mindent. Gyakran vitázunk (nem veszekszünk!), mert két külön álláspontról kezdjük megközelíteni a dolgot, de a vége MINDIG ugyanaz: rájövök, hogy részben tényleg igaza van, ő meg arra, hogy nekem van, és végülis ugyanoda lyukadunk ki. Meg persze bohóckodni is szoktunk minden kis apróságon, már több, mint 8 éve.

Mit lehet tenni? Ha úgy érzed a dolgokat, ahogy leírtad, akkor nem hinném, hogy ti egymáshoz illőek vagytok... vagy esetleg mindketten be vagytok szűkülve? :) Ezt én már nem tudhatom.

2013. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak általános témák akadnak nektek akkor valóban nagy baj van. Munkahelyről nem tudtok beszélni? Vagy hogy mi történt veletek aznap? Fura, mert mondjuk ha tvztek, vagy olvastok, akkor is akarva akaratlanul felmerülnek témák.
2013. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 pokahontas ***** válasza:
100%

Ha nincs közös téma, cél az elég nagy baj.


Jó lenne valamit kisütni. Akár egy sütit csak együtt.


:)

2013. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nálunk ez nem volt válóok,mert a napi események, amikről úgy is beszélünk, valahol feledtette ezt a dolgot. csak néhány esetben volt kellemetlen, pl amikor kettesben mentünk el gyógyvízbe, meg ilyesmi. de ahogy észre vettem, érdekes, mással tudok ilyenkor is beszélgetni és jól érezni magam..

szóval tapasztalatból írom, ha csak ez van, ettől nem fog tönkremenni.

2013. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kisebb dolgokról is beszélgethettek, nekem mindig van témám! Kérdezgethettek is egymástól! Persze ha a férjed vevő a beszélgetésre. Ha nem, akkor baj van, lehet válas is belőle. Az én párommal sem lehet szinte beszélgezni, elmesélek valamit és csak hümmög.
2013. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem, hogy lehet úgy együtt lenni valakivel, hogy nincsenek közös témáik.... hát minek jöttetek össze? mert tetszett egymás KÜLSEJE?! wtf?!

Az én szerelmem a legjobb barátom is, szóval bármiről tudunk beszélgetni. Arról is, ami engem nem különösebben érdekel, de őt igen, vagy ami engem érdekel, de őt nem. Ez egy kapcsolat alapja, hogy kölcsönösen meghallgatjuk egymást, nyitottak vagyunk egymás felé, érdeklődünk egymás iránt.

Szóval számomra meghalna egy olyan kapcsolat, ahol nincs közös téma. Igazából a kapcsolat szó is arra vezethető vissza, hogy KAPCSOLÓDTOK egymáshoz, de ti miben kapcsolódtok? egymás mellett éltek?! bocsi, csak az ilyet tényleg nem értem, hogy alakulhat ki...

2013. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!