Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tönkre fog menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkre fog menni a házasságom, ha a párommal nincs közös témánk?

Figyelt kérdés

A párommal már minden közös témát " kiveséztünk". Engem nem érdekelnek a gépek őt igen. Őt nem érdekli a divat engem igen.

Mit lehet tenni?


2013. dec. 1. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Lapát.

2013. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez olyan fura. Azt sem beszélitek meg, kivel mi történt aznap, mik a tervei, mit szeretne? VAnnak közös céljaitok, amikért együtt tesztek valamit?

Engem sem érdekelnek a műszaki dolgok, általában nincs is türelmem végighallgatni a férjemet, mert olyan dolgokról beszél, aminek felét nem értem. De annyi minden más van az életünkben, gyerek, babavárás, ház átalakítás, nyaralás, családi események, néha csak egymás gondolataira vagyunk kíváncsiak...stb.

Nem hiszem el, hogy a divaton kívül nincs más, amit megosztanál a férjeddel.

2013. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy nálam alapvető igény, hogy elmeséljek neki mindent. Attól kezdve, hogy mit csináltam ma, mi volt a gyerekkel az oviban, mit szeretnék, mi bánt, milyen ötletem támadt. Mit olvastam pl. újságban, neten. Voltam a dédinél, mit mesélt...stb.

Az más dolog, ha mondjuk nem akarna meghallgatni, de ilyen nincs. Ő meg mindig logikázik valamin, aztán elmeséli mire jött rá...

El se tudnám képzelni, hogy ne beszéljünk.

2013. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Kíváncsi lennék rá, hogy miért lettem ennyire lepontozva? Aki lepontozott, aszerint működhet úgy egy kapcsolat, hogy csak felszínesen kommunikálnak meg szexelnek? Sajnálom, ha valaki ilyen kapcsolatban él, én nem tudnék.
2013. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!