Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tévő legyek? Folytassam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Folytassam a házasságom?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a párommal.14 voltam mikor elkezdtünk járni..ő volt az egyetlen férfi az életemben..


Másfél éve összeházasodtunk,oda költöztünk anyósékhoz,átalakítottuk a házat,beleöltünk több ezer eurót.Fél évvel később párom idegrohamot kapott mert ő már nem tud együtt élni a szüleivel..

Rábólintottam a költözésre..elpakoltunk a nagymamámhoz mert sajátra nem lett volna pénzünk...Két hónap múlva párom felmondott munkahelyén.5hónapig itthon volt,3 munkát visszamondott mert nem tetszett neki,közben adta az ártatlant h őt megeszi az ideg h nem dolgozik,meg h a mama mindig láb alatt van..eközben anyósomékkal ment a háború amiért elköltöztünk..apósom le is kur..zott..de még ezek után is fizettük nekik a számlákat,igaz 60évesek,de munkaképesek csak lusták..apósom iszik is..Tehát h tisztán lássuk a dolgokat én azért dolgoztam 5 hónapig egyedül h az ő számlájukat fizessem,közben mikor hazahoztam a fizetésem párom úgy beosztotta h magamra egy centet nem tudtam költeni..

Végsztorinak hozzá teszem h diszkóba soha nem jártunk,külön bulizni soha nem jártunk,mindig együtt voltunk..

Évek óta csak hétvégén élünk nemi életet,az is kb 15 perces.

Az utóbbi év történései annyira kiábrándítottak h legszivesebben elmenekülnék,szólni sincs hozzá kedvem..gyerek nincs és tervezni sincs kedvem..

23 éves vagyok..valami mégis visszatart a válástól..



Ha valaki járt már az én cipőmben..kérem adjon tanácsot!!


2013. nov. 16. 12:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Azért félsz a válástól, mert félsz az ismeretlentől, és a biztonságot, a megszokottat nem mered beáldozni. Pedig azzal tennél jót magadnak, ha meglépnéd. Még nagyon fiatal vagy, és gyerek sincs még. Tedd meg, válj el, és végre megismered majd a boldogságot. Ez nem egy egészséges házasság, a férjed csak kihasznál. Ne az ő és a familiája érdekeit nézd, hanem a saját magadét. Hagyd el.
2013. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Helo, az elején tartok. Ha átalakítottátok a házat, hogy Ti is ott lakhassatok, akkor hogyhogy együtt laktatok a szülőkkel? Nem külön lakrészt építettetek?....
2013. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a férjedet, lehet vele beszélgetni, hogy mi a megoldás, ha semmire nem hajlandó veled kapcsolatban, akkor lépj, ne tedd tönkre az életed, hiszen még csak 23 éves vagy.Ezt olyan irta neked, aki nem mert lépni, és csak szenved a házasságában.
2013. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A többit meg nem is értem... miért fizeted a szülei számláit?....

Miért szid az apukája?

Ha szid, pláne minek adsz nekik pénzt?....

A fiú mennyivel járul hozzá ahhoz, hoyg nálatok lakik?

Itt egy csomó dolog pont fordítva van, mint kéne...

2013. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Na tudod mikor fizetném anyósék számláit.... Meg tudod mikor adnám haza a pénzemet a munkakerülő férjemnek! Kifizetem a csekkeket, a hűtőbe rakok kaját, ha neki többre van igénye, akkor szépen dolgozzon, és oldja meg!
2013. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nehéz lesz kilépned ebből a kapcsolatból, félelmetesnek tűnhet, hiszen ha 14 éves korod óta együtt vagytok, akkor nagyon hozzászoktál, hogy vele vagy, nem csak az idő miatt, hanem mert szinte még gyerek voltál, mikor járni kezdtetek és így ez az egész fontosabb számodra, mint egy sima kapcsolat. Nem szabad csak emiatt belekényszerítened magad egy olyan élethelyzetbe, amit nem akarsz. Erősnek kell lenned, nagy elhatározás kell, de bátorítson az, hogy majd úgyis túl leszel ezen az egészen, pár év múlva már csak egy emlék lesz és lesz helyette egy boldog életed.
2013. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy is nagyon fiatal vagy még, előtted az egész életed, egyik barátnőmnek még csak ennyi idősen lett először barátja. Könnyen viseled majd a változásokat, csak az első lépés lesz nehéz.
2013. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
hasonlón én is keresztülmentem. igaz én nem voltam házas, csak 3 évig voltam együtt olyannal akivel igazából nem kellett volna. miután rávettem magam a szakításra, azóta lett nekem is társaságom, megyek bulizni a barátokkal stb nem vagyok besavanyodott öregasszony, mint előtte voltam. és te csak 2 évvel vagy tőlem idősebb.
2013. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát azért kellett a házat átalakítani,mert már öreg ház.Újra betonoztunk,új ablakokat,ajtókat raktunk,a falat teljesen újra pucoltuk,kivettünk falat,egybe nyitottuk a nappalit ebédlővel,ilyesmi.

Apósom azért szólt be,mert egyik nap,mikor a párom elakart menni h elhozza a tűzhelyet akkor lakat volt a kapunk(régi vaskapujuk van),dudált a kocsival és senki nem jött ki..üres kézzel jött haza..felháborodtam h nehogy már a saját holmijainkat ne hozhassuk el..megkértem anyut meg öcsémet h segítsenek.Eljöttek velem,és én beugrottam a kapu tetején,beengedtem öcsémet(ekkor persze már anyós is kint volt),mondtam szia..fogtuk a tűzhelyet és vittük..

Pár órával később anyós felhivta páromat és megkérdezte miféle viselkedés volt ez..azt se mondtam jónapot,csak ,,SZIDKOLÓZVA,,levettem a kulcsot és bementünk..Templomba járó asszonyról beszélek,aki még hazudik is,ugyanis ,,szián,,kívűl egy szót nem szóltam.


Még ma is megjátszák az áldozatot..szánalmasan adják h mennyire nincs pénzük..


Férjem hibáztatom h nem állt soha a sarkára..nem mondta azt h ,,DE IGENIS HA MI TARTUNK EL TITEKET AKKOR MENTEK KÜLÖN LAKRÉSZBE,,inkább mi futottunk el mint a hülyék!!

2013. nov. 16. 13:44
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát ezt a szidást akkor már értem, én se mennék el senkihez úgy, hogy nem beszélem meg előre, mikor alkalmas nekik.

Pláne mialatt alszanak...

2013. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!