Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a házasságom válságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házasságom válságba került, elhidegültünk a sok probléma miatt hogyan tudjuk újra felépíteni, meghitté tenni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Leírnád pontosabban mik a problémák?


Egyébként általános megoldás, hogy gondolkodjatok egy kicsit, mielőtt veszekedni kezdtek, hogy ennek most tényleg van-e értelme egy kis apróság miatt. Próbáljatok nagyobb nyugodtsággal, toleranciával közelíteni a másik felé, és javítani a hibáitokon. Mindemellett gondoljátok végig, hogy mit is szerettek a másikban, miért is vagytok együtt.


Ha ez megy, akkor jöhetnek a közös programok, ellazulás, egymással foglalkozás, kedveskedés...

2013. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Dugjatok sokat. Az segít mindig.
2013. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy melyek azok a problémák?

Lehetnek anyagi gondok, megcsalás, betegség stb.

2013. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Park kiadó: Sue Johnson: Ölelj át! Most olvasom, jó a könyv... :)
2013. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos nem mindig lehet ujraépiteni
2013. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
nálunk is ez történt és az lett a vége,hogy megcsalt a férjem miközben én a babánkat várom....Én próbáltam újraépíteni amikor ezt még nem tudtam:azzal,hogy mindig finomságokkal vártam haza,elmentünk sétálni,tervezgettük mit csináljünk együtt,megteremtettem a hangulatot az összebújáshoz(maszírozás,gyertya,együtt fürdés) de nem ért semmit,közbe mással érezte jól magát...
2013. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Agitáljátok egymást az önvizsgálatra, a hibák beismerésére, majd pár nap elteltével bontsatok egy üveg bort, zárjátok ki a külvilágot és BESZÉLGESSETEK, de őszintén.

Mikor rájöttök, hogy kinek miben kell változni, türelmesebbnek, elnézőbbnek lenni, akkor tegyétek meg.

És ne szégyeljétek kimondani az érzéseket, a büszkeséget pedig tegyétek félre, mert a "csakazértis, vagy csakazértsem" rossz tanácsadó.

Törekedjetek, hogy legyen program kettesben, mert az nem önzőség, hanem szükséges összetevő.

Személyes tapasztalatból írom....

2013. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
OFF Gondolom, akik lefele pontozták a #4-es választ, azok mind olvasták az említett könyvet, így tudják, hogy nem hasznos. (Szánalmas.) ON
2013. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!