Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elvárható egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárható egy fiatal feleségtől, hogy napi 8-9 óra munka után minden este főzzön a férjének?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint nagyon, mert a hideg kaja, az előző napi maradék vagy a meleg szendvics nem megfelelő étel a fiának.
2014. jan. 5. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

49/50


Baromira túlreagálod.

2014. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
Spenót, hal, cékla nyersen is fogyasztható, csak hogy kötözködjek. De ha a többség ránt, paníroz, habar meg telefűszerez, sós, cukroz mindent, és mindenbe lisztet meg zsírt önt, akkor tényleg jobban járna mindenki tablettákkal.
2014. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálta túl.


Tegnap volt egy kérdés, asszem a végére kiderült, hogy kamu, de arról szólt, hogy a nő nem akarja etetni a pasi disznóit, de az ráparancsolt, hogy ha nála lakik az van, amit ő mond, ő tartja el. És sokan mondták, hogy bezzeg a disznókból származó pénz jó a nőnek, meg a húsát is nyilván eszi.


Én nem tudtam, hogy kamu, megkérdeztem, mi van, ha én mint nő, megkérem a párom, hogy költözzön hozzám, és mivel én többet dolgozok és keresek, megkérem, hogy vasalja ki a blúzaimat, mert nekem az a munkaeszközöm, és közvetve abból van a finom ebéd meg a meleg lakás.

Még azóta is pontoznak lefele.

2014. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

Jajj 12:12-kor válaszoló!!

Te is túl reagálod!!


Akkor is a Te dolgod, sőt legyél szíves kinyalni a kedves ffi hát..ját is, mert 1) Te vagy a nő, kötelességed, 2) örülj neki, hogy valaki szóba áll veled, majd jól elhagy mindenki, ha nem güzülsz a kényelméért 24 órában!


Remélem érzed az iróniát..

De hangsúlyozom felőlem mindenki annyit robotol otthon munka mellett is, amennyit akar. Ha ezt így jónak érzi, hogy ezt kell cserébe adnia, hogy megtartsa a férfit, akkor tegye. Különbözőek vagyunk. Nekem nem tetszene, hogy a női mivoltom szolgaságra ítéljen, de kinek mi a nyerő.

2014. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Nem értem, min kell ezen annyit veszekedni. Mindenki úgy osztja be az idejét és úgy osztják el a feladatokat, ahogy akarják. Még az elején írtam, hogy nálunk a férjem főz, mert ő szeret. Én mosok és porszívózok, ő felmos és tereget. A kislányunk meg mosogat. :) Kit mit szeret jobban csinálni. Cselédet csak az csinál magából, aki hagyja. Aki az elején mindent megcsinál, az később se mártírkodjon, ő hozta be a szabályokat. Egy közös háztatársban a feladatok is közösek, meg kell osztani a férj, a feleség és a gyerekek között.
2014. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
6%

Én napi 8 órában dolgozom, a férjem 12-ben. Ő csak fizikai munkát végez, én mondjuk fizikait és ülő munkát is felváltva. Mikor mit kell csinálni.


Ha hazaérek, megnézem a híradót, azalatt tornáztatom a has és lábizmaimat, utána főzök. Soha nem tart 1 óránál tovább, csak a palacsinta.


Hetente 3x takarítok is, valamint minden nap mosogatok. Hétvégén pedig a mosógépet indítom el.


Még olvasni, neten játszani, hobbimmal foglalkozni, filmet, sorozatot nézni is van időm. Mikor mihez van kedvem.


Minden nap van friss meleg étel mikor hazaér, és minden nap visz is magával mert annyit csinálok hogy elég legyen. Nem tudom mi ezen olyan nagy dolog. Simán megoldható.


Persze a lustaság ellen nincs orvosság ugye...


A férjem is csinál itthon dolgokat, csak más dolgokat. Ami nekem segítség, hogy nem nekem kell csinálni. Tehát ő is kiveszi a részét a teendőkből. Azokból amihez jobban ért.


Anyósodnak igaza van.


27/N

2014. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg nincs igaza. :D Mármint, ha a kérdező nem akar főzni, mert nem szeret vagy mert jobb dolga is van, akkor miért kéne csinálnia?
2014. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
40%

Azt attól függetlenül fenntartom, hogy ne anyós miatt főzzön. :)


utolsó előtti vagyok.


Én speciel szeretek főzni. És igényem is van rá, amolyan gondoskodó fajta vagyok. De ha úgy adódik, hogy marad, akkor az előző napit simán megesszük. Nem dobjuk ki... de nagyobb részt nem marad mert ki tudom számolni mennyit kell főznöm.

De pl pörköltet csak hétvégén csinálok, mert annak kell 4-5 óra mire elkészül. Mert házi csirke, vörös a húsa mert rendesen van etetve. Nem holmi bolti utánzat... az hamar elkészülne.


De ha nincs rá igénye, nem akar, stb akkor persze nem kell. Nem mondtam hogy kell. Csak nem értem mi olyan nagy dolog abban ha egy nő főz tök átlagos dolgokat, amik hamar megvannak.

Igen azért főzök én mert a férjem nem szeret. De ő csinál mást, ami nekem hasznos.


Ettől még a pasi nem lesz elkényeztetve:) Én sem vagyok az "a mindent megcsinálok a férjem helyett, aztán meg panaszkodok hogy nekem kell mert hozzászokott típus."


Ő is teszi a dolgát.


Amúgy én anyósom is próbálta kérdezgetni a férjemet telefonon. Kérdezte mi volt az ebéd előző nap, meg aznap amikor hívott. Krumplipüré/bécsi szelet, illetve rántott sajt rizibizi volt éppen.


De nem tetszett hogy kíváncsiskodik....az ilyet nem szabad hagyni, hogy befolyásoljon.

2014. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
23%
amúgy meg kapjátok be akik lepontoztak.
2014. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
40%

"Nekem nem tetszene, hogy a női mivoltom szolgaságra ítéljen, de kinek mi a nyerő."


Nem értem, mit kardoskodsz, mert ugyanezt mondtam, csak kérdés formájában. Hogy miért várnak el többet a nőktől átlagban.

2014. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!