Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elvárható egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárható egy fiatal feleségtől, hogy napi 8-9 óra munka után minden este főzzön a férjének?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint nagyon, mert a hideg kaja, az előző napi maradék vagy a meleg szendvics nem megfelelő étel a fiának.
2014. jan. 5. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
94%

A férjem minden nap 10 órát dolgozik, de minden nap főz nekem.

Egyébként nem lehetne felváltva? egyik nap te főzöl, másik nap a férjed, ha ennyire nem akarsz?

2014. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
91%
Én fiatal feleségként főzök mindennap. Bár a férjem takarít, addig kész is a kaja.
2014. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
64%
A házasság nem a cselédségről vagy a kiszolgálásról szól, az anyakönyvvezető sem beszélt erről. Tanuljon meg főzni a kisfiú és nőjön fel. Szégyen, ha egy anya nem tanítja meg a fiának, hogyan lássa el saját magát. És ha Te lennél beteg, akkor Téged ki ápolna, mert a kisfiú azt sem tudná? akkor hol van a "jóban-rosszban" ?
2014. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a férjeddel beszéld meg, ne az anyóssal...

ha neki jó a melegszendvics, meg a maradék, akkor ennyi, senkinek semmi köze hozzá... ha ebbe engeded beleszólni, hamarosan ő fogja irányítani az életeteket... amúgy meg a farnc se töltené az egész délutánját egy tűzhely mellett minden nap, lehet 2-3 napra előre is főzni...

2014. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
8%
A férfi a jóban, a nő a rosszban
2014. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
49%

13/15

Kérdező nő létére nem tudja megoldani akkor egy férfitől mégis mit várjunk.

2014. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
23%
11-es: mit dolgozik a férjed? tényleg érdekelne, mert lehet akkor valamit én csinálok rosszul, hogy napi 8-12 óra munka mellett erre már nincs energiám...
2014. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanannyira elvárható mint a fiatal férjtől napi 8-9 óra munka után.

Ez ennyi.

Nem kell ebbe anyóst engedni belefolyni.

Te is dolgozol, felteszem a férjed is, akkor milyen alapon lenne a te dolgod csak? Arról nem is beszélve, hogy ha csak a férfinak nem megfelelő a hideg étel, akkor legyen szíves megmozgatni magát.

2014. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
90%

Letojnám, hogy anyós mit mond az az igazság. Kiröhögném, hogy még most is ő akarja megmondani, hogy mi jó a fiának. Meg kell beszélni, hogy a férjednek mennyire van igénye erre.

Eleve hülyeség minden nap főzni, s a maradékot kidobni, mert az fújjj milyen már.

Én volt, hogy 12 óra munka után is főztem, mert szeretem csinálni, de nem azért mert ez a dolgom.

A helyedben vasárnap főznék 2-3 napra, meg szerdán is. S akkor esztek is főtt kaját, s munka után csak szerdán kell főznöd.

2014. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
48%

Biztos én vagyok rosszul összerakva, de ki vagyok akadva azon, hogy mindenki azt mondja, ne főzzön...

én ápolónő vagyok, 3 műszak, 12 órás műszakok hétvégén, és bizony főzök minden nap. Férjem munkahelyén nincs lehetőség meleget enni, de fizikai munkát végez, kell neki naponta a főtt étel. GYereknek is kell enni, a menza színvonala tragédia lett két éve...

nekem nagyon furcsa, hogy nektek nem okoz örömet, ha finaomat tesztek az asztalra és megköszönik.

2014. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!