Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Önző lennék, ha elhagynám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék, ha elhagynám a feleségemet, hogy boldogabbn élete lehessen?

Figyelt kérdés
Little-kórnak nevezik a problémámat és egyre rosszabb lesz. A remegő, görcsölő karom a mindennapi életben is gondot okoz. A feleségem sokat aggódik miattam, mikor fájdalmaim vannak, de ez sajnos mindig így lesz és valószínüleg csak romlani fog, javulni nem. Szeretném megkímélni és tudom, hogy ez egy aljas megoldás, de nem tudok jobbat.
2014. jan. 2. 15:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen betegsége is lenne a férjemnek, én akkor is MELLETTE lennék a legboldogabb. Szerintem a feleséged is így van veled.
2014. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Az én férjem is beteg. Eszem ágában sincs elhagyni. Szexuális életünk nincs jóformán már 2 éve, de ez sem érdekel. Nem azért mentem hozzá feleségül, hogy csak akkor kelljen ha minden jól megy. Javaslom neked, hogy járj el pszichológushoz. Ha meg akarod könnyíteni a feleséged életét, ha azt szeretnéd, hogy boldog legyen akkor ne találj ki ilyen hülyeségeket, meg ne depizz folyamatosan, használjátok ki boldogan azt az időt amit együtt tölthettek.
2014. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Várhatod, hogy mikor hagy el? Mégis miért várnád? Ha szeret, akkor melletted áll, segíteni akar, nem azon jár az agya, hogy elhagyjon. Beszélgess vele sokat erről, meséld el, hogy mi aggaszt, majd ő is elmondja, hogy hogyan éli ezt meg. De úgy dönteni arról, hogy szerinted mi a jó neki, hogy igazából nem is tudod, hogy mi a jó neki, az nagy hiba lenne.
2014. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az volt az önző dolog, hogy szerelmet hazudtál neki, holott nagyon jól tudtad, hogy genetikai sérült vagy (hadd ne mondjam ocsmányabb szóval). Remélem, annyi eszed volt, hogy kölköt nem csináltál neki.


Azért vagyok ilyen kemény veled, mert ha ennyire sajnálod magad, akkor ilyenkor a legjobb gyógyszer a kíméletlen őszinteség.


Talán meg kéne hagyni neki, hogy eldöntse, hogy el akar-e hagyni téged, vagy sem.

2014. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kérdés az hogy TE elhagynád az asszonyt ha beteg lenne azért hogy TE boldogabb lehess? Egyáltalán tudnál boldog lenni azzal a tudattal hogy magadra hagytad a beteg feleségedet?

Ezt gondold végig és utána állj oda az asszony elé ilyen felajánlásokat tenni.

2014. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy Little kóros bátyám, sajnos ő egész éleében ágyhoz volt kötve. Azt hiszem az ő jelenléte a családban (8 gyerek) mindannyiunkat türelemre és toleranciára tanított. Meg kell adnod a lehetőséget a feleségednek hogy fejlődjön a kapcsolatotok által. Nem kell paráznod hogy mi lesz ha... Neki is nagy szerepe van abban hogy hogyan alakul az életed és hidd el hogy nem véletlenül van melletted.

Szeretettel: E

2014. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"A Little-kór mindazon mozgás- és szellemi képességbeli zavarok gyűjtőneve, amelyek a magzati életben vagy a születés közben elszenvedett agykárosodásokra vezethetők vissza. Az agysérülés oka lehet az anyai szervezetből a magzatra átterjedt méhen belüli fertőzés vagy a szülőutakban az agyat ért oxigénhiány, fogós műtét, esetleg más, a szülés során létrejött agyroncsolás stb.


Az ilyen gyermek vagy egyáltalán nem tanul meg járni, vagy csak igen furcsán és korlátozott mértékben. Végtagjai rendszerint görcsösen összehúzódnak, nemegyszer akaratlan mozgásai is vannak. Szellemi képességei széles határok között ingadozhatnak: lehet teljesen ép, de lehet idióta is.


A Little-kóros gyermekek mozgásterápiai intézetben gyógypedagógiai oktatással gyakran olyan mozgáskészséget és szellemi fejlődést érhetnek el, hogy önálló életet képesek folytatni.


Meg kell jegyezni, hogy ha a gyermek már járni és beszélni megtanult, állapota nem romlik tovább."


Nem fog romlani nyugi!

2014. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!