Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rájöttem, hogy szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy szeretem a feleségemet. Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtünk az utóbbi időben de úgy alakult, hogy a munkám miatt 1 hónapja külföldön vagyok és csak neten tudunk beszélni. Nem mondtam neki de hamarabb haza mehetek. Nem mondom el, inkább meglepem de szeretnék vele csinálni is valamit mert rájöttem az egy hónap alatt, hogy milyen fontos és mennyire rossz lenne nélküle. Van két kicsi gyerekünk is. Ha haza megyek négyesben vagy inkább kettesben legyünk? Szeretnék neki venni is valamit amiről eszébe jutok vagy nem tudom, most kedveskedni van kedvem. Szerintetek mit csináljak? A lányok minek örülnek? Azért ne legyen túl nyálas :)

Ő 28 én 31.


2013. aug. 30. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz be segítőnek valakit (anyós, barátok) akik elvinnék a gyerekeket estére. Plusz egy barátnőt aki elhívja a feleséged egy beülős vacsorára, ahova pedig már te mennél el. Én örülnék neki :)
2013. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A beülős vacsora felejtős, legalábbis annak aki szereti a társát-egyeske.
2013. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egyszerűen haza mennék egy csokor/szál virággal, gyerkőcöknek valami kis aprósággal, átölelném a családot és megköszönném nekik, hogy vannak nekem. A feleségednek meg elmondhatod az érzéseidet este az ágyban, ha kettesben lesztek. :)
2013. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
bizony az utolsónak igaza van :) egy szál virág nagyon romantikus tud lenni :) <3
2013. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit szeretnék ide fűzni, hogy örülök, hogy ilyen jó férjek is léteznek, szó szerint megmelengette a szívem az írásod!:) nagyon sok boldogságot kívánok nektek, és szerencsés, hosszú életet!:)
2013. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem azért szólj haza, mielőtt megleped anyut:-DDD
2013. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

A párom nekem egy csorba, lapos, fényesre csiszolt kavicsot hozott ajándékba, mikor hetekig nem láttuk egymást. A kavicsot munka közben találta a sóderben, és elhozta nekem.


Tudta, hogy örülni fogok neki, mert a kavics majdnem tökéletes, de nem az, ahogy én sem és ő sem, de a maga tökéletlensége teszi éppen egyedivé és különlegessé.


Azért írtam ezt le, mert ha vissza gondolsz a régi időkre, talán te magad is hamar rájössz, milyen egyszerű dolgoknak tudtatok azelőtt örülni. Biztos vannak nektek is ilyen egyszerű ajándékok az emlékeitekben. Vigyél neki valami olyan apróságot, aminek nem feltétlen a pénzbeli értéke a lényeg, hanem a mondanivalója.


És még valami. Én azért a helyedben szólnék. A feleséged helyében sokkal jobban örülnék, ha tudnám, hogy jössz. Nekem az is örömet okozna, hogy izgatottan várom a férjem, akit régen nem láttam, megtervezném, mit főzök vagy sütök neki, mivel lepem meg, mire haza ér. Tégy vele jót ilyen módon is, hogy nem éri váratlanul a jöttöd.

2013. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2%
Ne szóljál! Ki tudja ki hajt majd el a ház elől.
2013. aug. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jó ötletek:)
2013. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az en ferjem a virag melle mindig ad egy kezzel irt oszinte levelet mind megoriztem a 25 ev alatt.

nagyon jo ujraolvasni oket mert minden levelbol ugyanaz derul ki szeret es ragaszkodik hozzam barhol is tart az eletunk barmilyen gondunk is van.

A 21 evessen irt levele megegyezik a mult hetivel nagyon edes.

2013. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!