Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretem, de már nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de már nem tud boldoggá tenni - éreztetek már ti is így?

Figyelt kérdés
És ti mi miatt éreztétek ezt? Megoldottátok?
2013. aug. 27. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, pont most ugyanebben a helyzetben vagyok.

Sosem éreztem igazan hogy szeret, hogy valóban fontos vagyok neki, mindig volt a közelben valami nő, valami gond, ami beárnyékolta a szép dolgokat is. Most hogy végre ennyi ev utan megfordult a fejeben az összeköltözés, eljegyzés, mar ugy érzem, késő. Nem tudom mar őt ezek utan ugy szeretni mint regen. Annyi de annyi csalódást okozott nekem.

Szörnyen érzem magam, mert szeretem, de látom, hogy nem közös az utunk :(

N25

2013. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Kedves első!


Olvasd végig, amit írtál!

Ugye tudod, hogy ezek után mi a teendő?

2013. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Tudom... :(
2013. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem.Miatta éreztem,ő csinálta ezt velem.. ő éreztette,hogy már nincs mit adjon magából.Mondjuk az a durva,hogy könnyen eltudtam engedni.Végül én szakítottam.

De a másikat,akivel 2 évig voltam együtt,őt nem tudom elengedni..ő engem tudott elengedni.Szeretett még,de már nem kellettem úgy neki.

2013. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az előző kapcsolatomnak pont emiatt lett vége. 3,5 évet voltunk együtt, 2 év után történt az első szakítás, amikor először éreztem azt, hogy szeretem, de nem ő az akivel el tudnám képzelni a jövőm. Aztán 1-2 hónap különlét után megint együtt voltunk, mert hiányzott, s mivel szerettem, azt gondoltam, hogy ez a kis külön töltött idő kellett, hogy rájöjjek erre. Aztán még 1,5 évet vergődtem a kapcsolatban, majd végleg szakítottam. Nehéz volt, de nagyon más fele mentünk a jövőt illetően. Nekem más terveim voltak, s hiába nőttünk fel mindketten, neki a céljai ott kimerültek, hogy hétvége, buli, haverok, ivászat.. :/ Azóta más párom van, 1,5 éve vagyunk együtt, pár hónapja költöztünk össze, s tervezzük az eljegyzést. Életem legjobb, de egyben legnehezebb döntése volt, hogy elhagytam az előző párom, de sosem fogom megbánni.


23/N

2013. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Magyarázza már meg valaki, miért fontos egy nőnek, hogy a nap minden percében rém fontos legyen egy férfinak? Ha egy férfi nem avval tölti a nap 24 óráját, hogy szerelmes, meg sms-sel bombázza a feleségét, akkor már nem szereti...


Persze, azonnal el kell válni, és keresni kell másikat, rohadt gonosz tud lenni itt egykét nő, az biztos.

2013. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
6-ossal értek egyet.Én sem értem ezt.Számomra teher lenne az állandó "rá gondolás",egyébként is utálom az állandó cukormáz csöpögést.
2013. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem fekete és fehér. Nyilván nem emiatt vagyok elégedetlen, hogy nem engem imád egész nap.

Nem kell cukormáz. Sosem kaptam tőle semmi ilyet... egy virágot sem nagyon. Szeretlek... sosem mondta. Csak egy-két odavetett e-mail, amiben mint valami haverjával beszélget. Mert az ugye rengeteg van.

Nincsenek nagy igényeim, de én elvileg nem a haverja lennék. Semmi közös cél, ő csak úgy elvan ebben a kapcsolatban. Ebből a kényelmességéből lett elegem.

2013. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6. és 7.

Megszólalt az érem túlsó oldala!

Nem a folyamatos imádatról van szó, épp ellenkezőleg.

A folyamatos oda nem figyelésről, arról, hogy az ember lánya bútordarabnak érzi magát társ helyett, amit kikerülünk, ha ott van, de bezzeg mikor nincs ott, hiányzik, nem is azért, mert milyen jó volt, mikor ott volt, hanem azért, mert ott a nyoma a szőnyegen. Na, ennyi.

"Szeretsz még? - Egyszer mondtam, maj' szólok, ha változik!"

2013. aug. 28. 12:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Van olyan, aki ezt már családban érzi? Akinél van gyerek, és így érez?
2013. aug. 28. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!