Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vissza akarom kapni a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom kapni a feleségemet, de hogyan?

Figyelt kérdés
Ideges voltam (nem csak rá) és kicsit megráztam. Nem akartam bántani de az volt az utolsó csepp a pohárban. Megsértődött és azóta nem alszunk együtt meg semmi és azt mondta, hogy ha vissza akarom szerezni akkor nagyon hajtanom kell. Nem tudom mit kell még tennem azon kívül, hogy 3 hete ajándékokat veszek neki, kaját próbálok csinálni ha nem ér rá vagy valami, takarítok, próbálok én kedveskedni de nem megy ha állandóan semmibe vesz. Legalább csak egy kis jelét mutatná, hogy jó úton haladok. Mit csináljak? 3 hete tart.
2013. aug. 19. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Részletezhetnéd a többit is...

Egyébként meg, ha nem akar már téged, teperhetsz te bárhogyan, akkor sem fog visszafogadni. Ez csak rajta múlik.

Amúgy ha f..sz voltál, az ajándékokkal sz- rt se érsz, inkább a magatartásodon kéne változtatni.

2013. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Munkahelyemen felidegesitettek és kicsit késtem itthonról, mikor haza értem próbáltam lazítani erre jön a feleségem, hogy milyen lusta dög vagyok blabla bla (mert dolgom lett volna de később megcsináltam volna) hogy mindent neki kell csinálni, elege van belőlem hülye vagyok meg ilyenek. Erre én is neki álltam és megszorítottam a karját, kiabáltam vele és kicsit megráztam. Ennyi.

Szerintem ha nem akarna akkor elküldött volna a picába. Nincs baj avmagatart

2013. aug. 19. 22:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég erős reakció egy munkahelyi problémára...

Úgy értettem ez a jéghegy csúcsa, mi a többi, ami idevezetett?

2013. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Az én férjem is mosogat, felseper, felmos, ha fasírtban vagyunk. Közben duzzog, morcos, szenved. Ajándékot nem vesz, nincs rá pénz, de fejbe is vágnám vele. Eszébe nem jutna, hogy teljesen máshogy lehetne kiengesztelni. Pl. ölelgetni, puszilgatni, udvarolni, szépeket búgni a fülembe, na azt a világért sem. Pedig lehet, akkor csak 1 napig haragudnék rá a 3 helyett. De ha megrázna és megszorongatna, hát, akkor nem tudom, meddig kéne pitiznie.
2013. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Fáradtság.

Nem tudok hozzá érni. Nem engedi.

2013. aug. 19. 22:58
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Legyél türelmes,segíts neki,amiben csak tudsz,és kérj bocsánatot.De legyen ám meggyőző,és próbálj udvarolni,programnot szervezni,kimozdulni.

Azt hiszem nagyon magára hagytad.

2013. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én se engedném. Ha kezet emelne rám a párom, abban a pillanatban lenne vége. Még a megcsalásra is előbb tudok magyarázatot elfogadni, mint erre. (mondjuk akkor is vége lenne, de ha megrázna, bántana fizikailag, akkor meggyűlölném. És tartanék tőle)


Viszont a párod nem tette ki a szűröd (vagy még alszik rá párat) ezért esély van rá, hogy megbocsásson. De szerintem hagyd a pitizést. Üljetek le megbeszélni, azzal többre mész.

2013. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
A kitartásod a lényeg. Én nőként azt értékelem, ha kitartó, az, hogy 1-2 alkalommal próbál közeledni, én meg lerázom, és feladja, az nulla. 1-2 alkalom önmagad megnyugtatására elég, hogy te próbáltad, aztán mindent rá lehet kenni a másikra, hogy nem hagyta. Egy nőnek az tetszik, ha látja, hogy a lába előtt hevernek, elepednek érte, megvesznek, annyira akarják. De mennyi pasi nem tudja ezt, olyan kiábrándító, hogy ezt el kell mesélni, olyan érzés utána, hogy azért csinálják, mert megkértem őket, maguktól eszükbe sem jut. Páromnak nem is mondom, épp ezért, mert erőltetetten megint csak nem kell a piti. Mennyi mindent nem tudtok a nőkről, mennyire nem figyeltek oda ránk! Katasztrófa.
2013. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Műbalhé,egy előre szánt szándékkal kiprovokált balhé után hogy mégjobban tudjon rajtad uralkodni, de addig is hajtsd az ajcsikat.


Akkorát beintenék a helyedben a kedves nejednek, hogy kétszer meggondolná, hogy kin próbáljon uralkodni.

2013. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Igazad volt. Én nem tudnám baromnak vagy marhának hivni a párom....fel is húztam most magam! Ne teperj, csomagolj össze és hagyd el, beszéljen a jó édes anyjával így.
2013. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!