Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vissza akarom kapni a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom kapni a feleségemet, de hogyan?

Figyelt kérdés
Ideges voltam (nem csak rá) és kicsit megráztam. Nem akartam bántani de az volt az utolsó csepp a pohárban. Megsértődött és azóta nem alszunk együtt meg semmi és azt mondta, hogy ha vissza akarom szerezni akkor nagyon hajtanom kell. Nem tudom mit kell még tennem azon kívül, hogy 3 hete ajándékokat veszek neki, kaját próbálok csinálni ha nem ér rá vagy valami, takarítok, próbálok én kedveskedni de nem megy ha állandóan semmibe vesz. Legalább csak egy kis jelét mutatná, hogy jó úton haladok. Mit csináljak? 3 hete tart.
2013. aug. 19. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

A munkahelyi problémákat nem a családon kell levezetni.


"mindent neki kell csinálni, elege van belőlem hülye vagyok meg ilyenek"


Egy ilyen kifakadás nem egy alkalom miatti sértettség.

Ha általában normális a férj és felhúzzák, akkor az asszonykák megértőek szoktak lenni....a sokadik hiszti és az állandó könyörgés hogy valamit méltóztasson csinálni az uraság ami kiborítja a nőt.

2013. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

:O

De itt a feleséges nem "csak" azért haragszik, mert megráztad.

Nem tűnt fel?

Szerinted miért a magas C-n kezdett, hogy Te nem csinálsz semmit?

Talán igaza volt, erre Te meg így reagáltál.

Most meg 3 hete próbálkozol takarítással, és főzéssel (ha nem ér rá..!! ez is milyen már.. Ha ráér, akkor ezzel most sem próbálkozol?), és máris veszett ügynek érzed?

Ő meddig kért Téged, hogy te is szállj be ezekbe a dolgokba?

Felteszem nem a múltkori volt a legelső alkalom, hogy kért valamit, te meg tovább punnyadtál. Ezért szakadt nála a cérna. Te meg lereagálod azzal, hogy ordítozol és még meg is rángatod.

Ez nem lesz egyszerű menet, hogy bízzon benne, hogy változtál.

Most tepersz, most házimunkázol, most ajándékozol, de ne várd, hogy 3 hét alatt elhiggye, hogy ezentúl is ilyen leszel. Hiszen máris kezded feladni.... Hogy semmibe vesz.

Te meddig vetted őt semmibe?

Továbbra is bizonyítsd, mond el neki sokszor, hogy megbántad, mutasd is ki, és ne csak pár hetes időszakra tedd ezt.

Ha visszatérsz oda, hogy megint szólnia kell, hogy csináld meg a dolgod, legközelebb nem fog szólni, mert egy részt tartani fog tőle, hogy most nem csak megrázod, más részt te is majd csak pislogsz, hogy beadta a válókeresetet.

2013. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A munkahelyi problémákat nem szabad hazavinni.

Amikor hazaérsz, onnantól kezdve csak az kellene hogy számítson, ami otthon van.

Ne ajándékokkal halmozd el a feleségedet, hanem a magatartásodon változtass.

Próbálj meg nyugodt körülmények között leülni és beszélni vele. Ha szeret, hajlik a problémák megvitatására és megbocsájt neked. De figyelj oda arra, hogy többet ne forduljon elô a dolog!

2013. aug. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Elhangzott már az őszinte megbánás bocsánatkéréssel? Mert szerintem ez a titok nyitja és ezzel tudnád lezárni azt amit a Nejed csinál.Nekem legalábbis ennyi elég volt.
2013. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"kaját próbálok csinálni ha nem ér rá vagy valami, takarítok, próbálok én kedveskedni de nem megy ha állandóan semmibe vesz."


Netán mert ezek alapvető dolgok,és nem csak akkor kellene elvégezned, ha épp nem ér rá. Próbálkozz meg olyanokkal, hogy ha hazaér leülteted és közlöd vele kedvesen, hogy ő most lazítson, te főzöl. És ehhez szokj hozzá minden 2. alkalommal, mert kb. így lenne fair. Mindketten dolgoztok gondolom, szerinted jogos, hogy te punnyadsz azt' "majdmegcsinálod", mire ő úgyis végez vele, meg amíg ő dolgozik? Neked hogy esne ha te még munka után otthon 1-2 órát takarítanál, főznél, és a segítségkérésre ordibálna veled meg közölné hogy "jóvanmá" majdegyszer", és fetrengene tovább a tv előtt?

2013. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Vidd el hétvégére /2 napra/ valahová és csak kettesben legyetek így megenyhül. Például Balatonra, vagy 1 wellnessbe.
2014. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
türelem, majd megenyhül
2014. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha így "becézget" hogy lusta dög, akkor milyen lehet ez a kapcsolat? ez nálatok oké így beszélni a másikkal?
2014. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!