Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Önző lennék, ha elhagynám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék, ha elhagynám a feleségemet, hogy boldogabbn élete lehessen?

Figyelt kérdés
Little-kórnak nevezik a problémámat és egyre rosszabb lesz. A remegő, görcsölő karom a mindennapi életben is gondot okoz. A feleségem sokat aggódik miattam, mikor fájdalmaim vannak, de ez sajnos mindig így lesz és valószínüleg csak romlani fog, javulni nem. Szeretném megkímélni és tudom, hogy ez egy aljas megoldás, de nem tudok jobbat.
2014. jan. 2. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy gyerekkori születési rendellenesség, szóval így ismert meg téged.

Igen, rendkívül paraszt dolog lenne azért elhagyni, hogy te ne lásd őt szenvedni...

Majd ha akar, otthagy, de milyen jogon akarsz te büntetni?!

2014. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Az én férjem is súlyosan beteg. Nem lennék boldog, ha azzal fogadna, hogy nem kell többet aggódnom érte, mert odébbáll.
2014. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Romlik az állapotom, mint mondam, gyorsabban, mint kellene. Ha ugyanúgy lennék, mint másfél éve, ez a kérdés nem merült volna fel.
2014. jan. 2. 16:02
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ő eldönti.
2014. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint fordított esetben te inkább elhagynád őt, ha valami komolyabb betegsége lenne, mert túl nehézkes lenne ápolni és mellette lenni. Hát te tudod..
2014. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem lesz boldogabb élete... sőt...


Kivéve, ha valójában nem szeret és nem szeretett sose, de ha sokat aggódik, akkor az nem arról árulkodik, hogy nem szeretne... Szóval csak elszomorítanád.

2014. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Megértelek, mert én is félek valamitől (nem írom, le, nehogy bevonzzam), és ha nem lesz, akkor a férjemnek talán jobb még most új életet kezdenie nélkülem mással. De ő azt mondta, erről hallani sem akar, és rájöttem, hogy a lehetőség neki is, a feleségednek is adott, ha akar élni vele, akkor majd tovább áll, de addig ezen szerintem felesleges aggódni.
2014. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Én nem hagynám el a férjem semmilyen betegség miatt.
2014. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Igen rendkívül önző dolog lenne. Te fordított helyzetben mit éreznél? Tudtommal az oltálrán megfogadtátok, hogy jóban, rosszban, egészségben, betegségben.
2014. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán volt oltár. Mindegy. Így meg csak várhatom, hogy mikor hagy el. Szerintetek ez kellemes? Elárulom, hogy nem az.
2014. jan. 2. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!