Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más olyan nő is, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más olyan nő is, akinek a férje nagyon ritkán iszik, és pl. nem tud vele meginni közösen egy forralt bort vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Nem mintha én nagy iszákos lennék, de néha jól esne egy pohár bor kettesben vagy most télen forralt bor, de nincs kedve inni. Pedig ennek van egy varázsa. Egyedül pedig nem fogok inni, nem a pia miatt innék.
2013. dec. 8. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ilyen volt, de idővel változott, most már szívesen megiszik velem egy-két pohárkával. A forralt bort viszont nem szereti, úgyhogy ha forralt borozni akarok, akkor azt egyedül teszem. Ő meg iszik egy teát. Nektek is ezt ajánlom, te készíts magadnak egy pohár forralt bort, neki meg egy finom, forró teát. A hangulat így is meglesz szerintem.

Olyan párt meg, aki teljesen alkoholellenes (nem úgy, hogy nem szereti, hanem úgy, hogy a másiknak sem engedélyez pl. havi egy-két pohár bort), nem is választottam volna magamnak, ugyanúgy, mint ahogy alkoholistát sem. Nagyon legelkerülendő embertípusnak tartom mindkét végletet. :D

2013. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az én vőlegényem sem iszik soha alkoholt, míg én havonta egy-két üveg vörösbort kifejezetten élvezek meginni (egyedül is akár, olvasás közben pl.).

Ha társaságra vágyok, akkor ott van a barátnőm, vagy az anyósom, nagy bor rajongó ő is :)

Egyedül arra tudtam "rávenni" a páromat, hogy az esküvőnkön koccintsunk, bár meginni akkor sem fogja az italt valószínűleg, de legalább belenyal a látszat kedvéért :D

Mi amúgy a forralt boros témát úgy oldjuk meg, hogy én iszom a boromat, ő meg a forró teáját, máris nincs meg az "egyedül iszok" érzés.

2013. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Forralt bort én se iszok a férjemmel:)Mert a bort nem issza,minden mást igen...:(


Sajnos emiatt majdnem el is váltunk....(nem a bor nem ivása miatt)

Érdekes módon a bort azért nem szereti,mert a szülei mindig dolgoztatták a szőlőjükben,és megutálta...


Én ,ha megkívánom, iszom egyedül forralt bort...


Őszintén kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod az életben!:)

2013. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megértem miről beszélsz, ez pont olyan mint egyedül kávézni...sz.r. Nekem legalábbis. Az én férjem sem iszik semmit, míg én nyáron simán megiszom egy sört naponta, ő azt sem mert nem bírja a gyomra.Csak és kizárólag vizet iszik. Most nyáron elmentünk fesztiválféleségre, ott a kezébe nyomtam másfél deci tokajit, hogy ilyet nem fogok egyedül inni...megitta. :))
2013. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na pont ezt akartam írni,amit a 4-esben írtál.Nekem is ez esik rosszul,hogy a Barátaival akár részegségig is,ha olyan van,itthon meg egy pohárkára is nemet mond.Én is ugyanilyen kis szerencsétlen vagyok vagy nem is tudom hogy mi a megfelelő szó,mint Te.Párom lenne az egyetlen szórakozásom,mert Barátnő a közelben nuku és igenis jól esne néha, spontán, alkalmanként koccintani valamivel egy-egy este....Nagyon ritka,ha ilyen összejött.A több mint 6 év együttélés alatt,talán egy,de max. a két kezemen meg tudnám számolni,annyira.Én is többet igényelném és passzolom,hogy lehetne meghozni a kedvét hozzá.Szóval csak együttérzésem és szólj,ha sikerült valamivel egy kis változást elérned!:)
2013. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jaaaaj, dejóóó!!!! Végre egy valaki, aki átérzi, mire is gondoltam... :) Nekünk össze kéne ülni iszogatni :)

Ez most úgy hangozhat, mintha nagy piás lennék, pedig nem, nagyon ritkán iszom, és nem is kimondottan szeretem, de néha mégis jól tud esni, a hangulattal együtt... :)

2013. dec. 9. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!