Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha valaki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki szereti a párját, ellen tud állni a csábításnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valaki összeházasodik valakivel, akkor elméletileg hűséget fogad. És akkor ha belefutnak egy nőbe/férfiba, aki tetszik, akkor ellen kéne állni a kísértésnek, elvégre nem állatok vagyunk, hanem emberek nem? Ezért kötöttek házasságot, hogy nem csábulnak el, hanem hűségesek maradnak. Vagy el kéne válni, és utána kezdeni az új kapcsolatot.

2013. nov. 6. 10:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

29, szerintem azért pontozott le mindenki, mert egyértelműen tévedsz. Vagyis, biztos bőven vannak ilyen férfiak, mint te, de azt állítottad, hogy másmilyen nem létezik. Ez pedig egyes nőkre és férfiakra sértő. Egyébként sem gondolom, hogy az egymással szöges ellentétben álló válaszok bárkinek hasznosak lennének.


Egyszer külföldön egy bárban fültanúja voltam egy beszélgetésnek. Nem ismertem a srácot, csak összeverődött a két csapat, mert mindannyian magyarok voltunk, aztán elmentünk együtt inni.

Volt ott egy srác, huszonéves, a másik bandából, és a bárban rámászott egy igazán csinos nő. Odaült mellé, és elkezdte kérdezgetni, meg fogdosni a combját. Amikor a srác mondta, hogy kopjon le, mert neki Magyarországon van valakije, a nő erőltette a dolgot, és ilyeneket mondott: "Hat hónapja nem voltam férfival" meg "Olyan messze van, úgysem tudja meg". A srác néhány perc után kiment a mosdóba (derékszögben, mert olyan erekciója volt), én is éppen kimentem, és láttam, ahogy tökön vágja magát egy felmosófával. Én szakadtam, ő meg bekönnyezett. A merevedés elmúlt, a nő lekopott, én meg meghívtam egy sörre.

Ezt meséltem el, mert azt a gyereket nem ismertem korábbanról. De a legtöbb haverom hűséges, meg én is hűséges vagyok. Sőt, itt a megcsalásos kérdéseknél rengeteg olyan válasz jön, amiben azt írják az emberek, hogy hajlamosak a megcsalásra, de ha szeretik a párjukat, nem tennének ilyet.

2013. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

De szerintem meg a ti válaszaitok nem hasznosak, lehet el kéne kezdenem mindenki lepontozni egyesével. Szerintem tévedtek. Az hogy ilyen megtörténik, hogy valaki ellenáll, az nem jelenti azt hogy mindig ellen tud állni. Nem is értem. Él egy ember 80 évig, ha egyszer ellenállt akkor már ezzel lehet példálózni. Én is hűséges vagyok, nem csalom meg a párom. Ettől függetlenül tudom hogy nem mondanék nemet Madonnának (Madonna most itt csak egy jelkép, lehetne éppen mondjuk Palvin Barbi is).


Jaj jut eszembe, ma sem csaltam meg a páromat, pedig láttam az utcán körülbelül 450 nőt. Igazatok van, tényleg ellen lehet állni a kísértésnek!! Nevetséges. A kérdés az volt, hogy előfordulhat-e. És bizony hogy a csábítás előfordulhat. Nem az volt a kérdés, hogy minden esetben félrelépsz-e ha meglátsz egy nőt..

2013. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 10es válaszoló remekül megfogalmazta a lényeget.


Én szeretem, tisztelem, megbecsülöm a férjemet. Ezáltal hiába kerülök kontaktusba olyan emberrel akit pl alap esetben mondjuk helyesnek tartok, jól néz ki, egyszerűen nem látok benne férfit, mert nekem a férjem az egyetlen férfi. A többiek csak emberek, ismerősök barátok, munkatársak....


Remélem érthető.


Persze kifogás mindig van.


Rossz időszak

Elhanyagolás

Részegség

Elcsábítottak:D


és bla bla bla.


Nem és nem. Aki szereti a párját, az nem csalja meg. Ahol megcsalás van, ott nincsenek igazi érzések a másik irányába.


Ennyi.


27/N

2013. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyasmi, ami ellenőrizhetetlen, úgyhogy azt mondasz, amit akarsz, nem?

Úgy értem, senki nem megy oda egy 70 éves bácsihoz és köti hazugságvizsgálóra, hogy 50 év házasság alatt félredugott-e. Csak azt mondom, hogy a srác emeletes kísértést kapott (a barátnője nem tudta volna meg, távol voltak, az út miatt hetek óta nem volt része szexben ifjú titán létére, be is volt csípje, a csaj is nagyon nyomult és nagyon jól nézett ki, rettentő kanos volt, hiányzott neki, hogy valakit ölelgessen éjszaka), és mégis nemet mondott, legalább 15-ször. Te azt állítottad, hogy ha VAN csábítás, akkor nem lehet neki ellenállni. Hát, itt volt. És most azt mondod, hogy majd legközelebb nem fog ellenállni. És őt sem fogja senki megkérdezni 50 év múlva, vajon hűséges volt-e végig. Én biztos vagyok benne, hogy igen, te meg azt mondod, valószínűleg nem, mert magadból indulsz ki. És mert lényegtelen, ki mit mond, a saját álláspontoddal ugyanúgy tudsz érvelni, és hajthatatlan vagy, hogy te bizony tudod a tutit...

2013. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
hs szereti igen,,
2013. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!