Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha valaki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki szereti a párját, ellen tud állni a csábításnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valaki összeházasodik valakivel, akkor elméletileg hűséget fogad. És akkor ha belefutnak egy nőbe/férfiba, aki tetszik, akkor ellen kéne állni a kísértésnek, elvégre nem állatok vagyunk, hanem emberek nem? Ezért kötöttek házasságot, hogy nem csábulnak el, hanem hűségesek maradnak. Vagy el kéne válni, és utána kezdeni az új kapcsolatot.

2013. nov. 6. 10:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
2%

A csábításnak nem lehet ellenállni. Ezért hívják csábításnak. Én mindkét fél részéről megbocsáthatónak tartom a megcsalást. Egészen egyszerűen ez egy természetes emberi ösztön, aminek nem szabad ellenállni, és általában nem is tudnak ellenállni az emberek.


Lehet trükközni, hogy igyekszel elkerülni az ilyen helyzeteket, de ha az öledbe hullik az alkalom, akkor bizony nincs mit tenni. Ettől függetlenül nem kell elválni, a családnak, és a kalandnak semmi köze egymáshoz. Így is épp elég válás van, hát még ha mindenki elválna aki félrelép..

2013. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem emberi. Állati ösztön.
2013. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
3%
Nagy tévedés! Emberi ösztön.
2013. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
7%
Az állatok nem csábulnak el. Párzási időszakban párzanak. Nem jókedvükben csinálják. Az ember tud csak elcsábulni.
2013. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet trükközni, hogy igyekszel elkerülni az ilyen helyzeteket, de ha az öledbe hullik az alkalom, akkor bizony nincs mit tenni." - ha ismerek valakit, akinek az ölébe hullott a lehetőség, és inkább tökön vágta magát, mint hogy hancúrozzon egyet, akkor mit tegyek vele? Vigyem el a NASA-hoz, mert ez nem normális?


Az emberi személyiség és biológia monogám, poligám és palingám jegyeket is hordoz magában, míg az állatok többsége csak egyfélét. Az ember azért ember, hogy mérlegeljen és döntsön. Ha valaki szereti a párját, az ellen tud állni a csábításnak. Kérdés, hogy ellen AKAR-e állni. És elméletben, ha valaki szerelmes, az elég ok arra, hogy ellen akarjon állni.

2013. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
5%

Annyiban értek veled egyet, hogy ha szeretem a párom, nem megyek el kvázni. Tehát nem keresem az alkalmat.

De ha, a faluban eltévedt madonna bekopogtat, hogy kínáljam meg egy kis vízzel, majd rám mászik, a like a virgint énekelve, bizony ki nem hagynám semmi pénzért! És ennek semmi köze ahhoz hogy szeretem-e a páromat, vagy hogy tisztelem-e, vagy hogy boldog életet élünk-e.

2013. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon is sok köze van hozzá. Ha szereted és tiszteled, akkor nem akarod elveszíteni. Ha megtudná, minden jóérzésű nő otthagyna. Teljesen megérteném, ez a normális. Vagy ezek után azt tudnád mondani a párodnak, hogy bocsi, szeretlek, tisztellek, de leszarom, hogy együtt maradunk vagy sem, nekem ez a kis kaland kellett, mert tudod az ösztöneimnek semmi köze hozzád, hozzánk.

Ez így működne?

2013. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, vannak olyan férfiak, akikre ha rámászik a "Madonna", lihegve, kettesben, akármit énekelve, nagyon erotikus helyzetben, azt mondják, hogy "Bocs, de szeretem a feleségemet, kopj le". Az, hogy te nem ilyen vagy, téged minősít, de ettől még ezt nem kellene mindenkire általánosítani. Persze, most jöhetsz azzal, hogy "Aki azt mondja, visszautasítaná, az hazudik" - de ezzel a hozzáállással nem lehet ezt megvitatni sem.
2013. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
6%

Nézd, biztos vannak olyan emberek is mint te, vagy ti. Nem tudom, én még nem találkoztam ilyennel, és roppant mód furcsállanám ha bárki is visszautasítaná Madonnát a Földön.. :) De mint mondtam lehetséges, itt bármi megtörténhet. Bár továbbra is úgy gondolom hogy csak az nem csalja meg a másikat akinek nincs rá lehetősége.


Én csak a kérdésre válaszoltam, és a saját véleményemet és tapasztalatomat írtam le. Az hogy te vagy ti más véleményen vagytok nem gond. És ha már itt tartunk, én le lettem pontozva, én mégsem pontoztam le senkit. Nem értem, hogy egy oldalon ahol megkérdezik, hogy kinek mi a véleménye egy adott dologról, miért kell lepontozni. Ha a kérdésre válaszol, akkor az hasznos, attól mert nektek nem tetszik. Nekem sem tetszik amit ti írtok, sőt nem is hiszem el, mégsem pontoz le titeket senki.

2013. nov. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
63%

Én visszautasítanám. Talán a 18 éves Madonnát nem (nem rég jelent meg egy újabb eddig sosem látott fotósorozat), de amúgy közelről nem olyan nagy durranás ám. Akárki szembe jövő jobb csaj simán felveszi vele a versenyt.

(Ezért megint le leszek pontozva. :P)

2013. nov. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!