Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha leginkább a pénzért kötötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leginkább a pénzért kötöttetek volna házasságot megbocsájtanátok ha kiderülne, hogy a férjetek hónapok óta félrelép?

Figyelt kérdés
A házasságban már van egy gyerek is.
2013. okt. 25. 18:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

nem, azért fordítva még lennének elvárásaim.


:(((

2013. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Sok mindentől függ, hogy megbocsátanék -e.Tapasztalatból mondom.


Én már megbocsátottam megcsalást,de nagyon nehéz feldolgozni,és újra bízni...

Gondolom,arra akartál utalni, hogy nem volt nagy szerelem köztük.

Talán úgy nem fáj annyira,mintha az csalja meg akit szeret,vagy szeretett...


Kicsit több részletet lehetne tudni?

2013. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

"


Én ezt nem értem! Egy egyszerű kérdést tettem fel,és azt vártam volna,hogy normális válaszok érkeznek nem azt,hogy fejtegetik ki vagyok,hogy harmadik vagyok-e vagy pedig én vagyok a feleség,és milyen szerepem van ebben az egészben."


Nekem a családtagjaim se képesek normálisan válaszolni, hogy várjam el akkor hogy 10 idegenből 10 képes legyen rá?

2013. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
Èn normálisan válaszoltam. Nem èrtem, mi bajod.
2013. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
nem veled van baja hanem a trollokkal
2013. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Akkor jó Logen! Már kezdtem aggódni :-)
2013. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm szépen!

ma 19:27-es válaszoló milyen részletre vagy kíváncsi?

2013. okt. 25. 20:04
 18/24 anonim ***** válasza:

Ha pénzért kötsz házasságot, akkor ne csodálkozz, ha félrelép a pasid. Nem kell drámázni a megbocsátáson, ha eleve hiányoznak a tartós és mély érzelmek a kapcsolatból.


Én egyedül a gyereket sajnálom. Őt kár volt bevállalni, mert két önző szülő mellett pokoli élete lesz.

2013. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Megpróbálok empatikus lenni, és elképzelem, hogy mi lenne, ha pénzért házasodnék. Ha pénzért házasodnék, nyilván a férjemnek jó sok lenne, és inkább a pénzre lenne szükségem, s nem a férjemre. Ergo: keresnék egy jó válóperes ügyvédet és kiforgatnám a gatyájából is. Kit érdekelne a megcsalás, ha a saját előnyömre fordíthatom?


De én nem vagyok ilyen. Talán ezért is vagyunk csórók. (Egyelőre.)

2013. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19.27 es vagyok.

Kicsit bővebben kifejthetnéd a körülményeket.Árnyaltabb lenne a kép...Egy mondatot írtál a dologról,na meg annyit utólag,hogy nem Te vagy a feleség.

Amúgy várható volt, hogy azt hiszik szereplő vagy a történetben.

2013. okt. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!