Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti férjhez mennétek szuzen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férjhez mennétek szuzen?

Figyelt kérdés
A sogornom 18 éves, már 2 éve van barátja aki már el is jegyezte, érettségi utánra tervezik a lagzit, még van 1 év addig. Viszont mindketten szigorúan tartják magukat ahhoz, hogy házasság elott nincs sex. Még egy szobában sem aludnak, ha a fiú itt van. Sot múlt nyáron eljottek velunk kirándulni, a fiú sátorban aludt egyedul, sogornom meg az autoban. Szerintem ez nem normális dolog, anyosom meg veri a mellét, hogy megnézhetem milyen jol nevelt a lánya, ez az o erdeme.

2013. okt. 17. 11:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

Cipőt veszel anélkül, hogy felpróbáltad volna?...


Ugye, hogy nem?! Ne utólag derüljön már ki, hogy szűk vagy bő... Én próbálgatós voltam, míg férjhez nem mentem. Nem bántam meg. :D Persze ez magánügy, és mindenki maga tudja, hogy hogyan éli az életét.

2013. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem szüzen mentem férjhez. Mivel 25 éves koromban történt. Addigra már voltak kapcsolataim.


Nem mentem volna úgy férjhez, hogy az adott férfival nem próbáltam a szexet, és nem éltünk együtt.


Azt sajnálom, hogy nem a férjem volt az első férfi az életemben. Boldogan hozzámentem volna úgy is , hogy mással nincs szexuális tapasztalatom. De sajnos csak 24 évesen ismertem meg és jöttünk össze. Addigra meg már 5 éve nem voltam szűz.


Ha a jövőbe láttam volna, és tudom, hogy összehoz vele az élet, akkor vártam volna, hogy vele veszíthessem el a szüzességem:) de sajnos nem így alakult. Rögös út vezetett el hozzá. Ő velem vesztette el a szüzességét:) én vagyok az első kapcsolata.(kicsit fiatalabb nálam)


Nagyon kockázatos dolog úgy házasságot kötni, hogy nem volt szex. Én nem mertem volna meglépni.


27/N

2013. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%
Ha ahhoz mentem volna hozzá, akivel elvesztettem, most verném a fejemet a falba... Mivel elsők voltunk egymásnak, ő mindig arra vágyott, hogy más lánnyal is kipróbálja és egyszerűen nem illettünk össze szexuálisan, fájt (ehhez jött még a lelki terrorizáló természete, mintegy hab a tortán), rettegéssel vártam az estéket. A második férfi lett az életemben a férjem, szóval nem ment át rajtam a fél város, ugyanakkor annyi viszonyítási alapom van, ami alapján tudom, hogy isteni vele minden, összeillünk :) Ráadásul kell az a fél-egy év együttélés (minimum), mielőtt olyan fontos dologról döntenének, mint a házasság, így tényleg zsákbamacska! Ha cipőt sem veszünk felpróbálás nélkül, akkor miért gondolják, hogy házasságnál mégis működik?? Nem ettől "jól nevelt" valaki...
2013. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%
Én már lecsúsztam róla :), de amúgy sem. Sztem egy egészéges kapcsolathoz hozzátartozik a jó szexuális élet, az igények találkozása, a kémia. Egyszerűen van olyan kapcsolat, ami minden másban jó lenne, de az ágyban nem stimmel semmi. Na, én úgy megőrülnék, ha megházasodnék, és aztán kiderülne, hogy a párom impotens/erőszakoskodik ha nekem nincs hozzá kedvem/perverz... és akkor utána maradjak jókislány, és tűrjek. Ki van csukva. Attól még nem vagyok értéktelen vagy k...va (főleg hogy én is az elsőhöz készülök hozzámenni), de legalább tisztában vagyok vele, mit kapok.
2013. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Biztos nem mennék szüzen férjhez.
2013. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!