Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti férjhez mennétek szuzen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férjhez mennétek szuzen?

Figyelt kérdés
A sogornom 18 éves, már 2 éve van barátja aki már el is jegyezte, érettségi utánra tervezik a lagzit, még van 1 év addig. Viszont mindketten szigorúan tartják magukat ahhoz, hogy házasság elott nincs sex. Még egy szobában sem aludnak, ha a fiú itt van. Sot múlt nyáron eljottek velunk kirándulni, a fiú sátorban aludt egyedul, sogornom meg az autoban. Szerintem ez nem normális dolog, anyosom meg veri a mellét, hogy megnézhetem milyen jol nevelt a lánya, ez az o erdeme.

2013. okt. 17. 11:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem mennék.

De ettől még nem hiszem, hogy ez ne lenne normális. Gondolom vallásosak mindketten és a hitük szerint cselekszenek.

2013. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Erről már lekéstem akkor... :D
2013. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Egyébként ehhez kell egy férfi is, akinek hasonló a gondolkodása, de nagy bukta lehet belőle, ha esküvő után derül ki, hogy valami nem okés közöttük. Akkor majd anyós verheti, hogy elvált a lánya, de legyen szerencséje, nem minden ilyen, csak ma elég pesszimista vagyok

A fia is ilyen "jólnevelt" volt?

2013. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
nem mennék szüzen férjhez.ha valami nem működik jobb mielőbb megtudni,nem azután hogy ''elköteleztem magam''.bár már lekéstem róla amúgy is :D
2013. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%

Én nem szűzen mentem férjhez, sőt, nem a férjem volt az első(de nem is a századik, na). És most azt mondom, bánom, hogy nem vártam :) Jó, persze, most már tudom, hogy ő milyen, akkor meg zsákbamacska lett volna, de ennek ellenére is azt mondom, én a mai eszemmel várnék :)

De eszembe nem jut elítélni senkit, ez aztán olyan dolog, amibe senkinek nincs beleszólása az egyénen kívül.

2013. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem a fia nem volt ilyen "jolnevelt", sot mi egyutt is eltunk masfel évig, miután osszeházasodtunk. Anyosom meg is mondta nekem, hogy soha nem felejti el,hogy megrontottam a fiát. Nem kedvel kulonosebben, ezért is dorgol most mindent az orrom alá, hogy lássam hogy kell viselkednie egy ERTEKES nonek!
2013. okt. 17. 12:06
 7/25 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Ez teljesen normális dolog, ha mindketten így gondolják. De nem az anyósod érdeme. (amint a ti példátok is mutatja)
2013. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképpen sem. Csak olyannal kötném össze az életem, akit teljes mértékben ismerek. És ehhez hozzátartozik a szexualitás is. Mi van akkor, ha a nászéjszakán derül ki, hogy nem stimmel a dolog? Ez simán elképzelhető. Persze jöhet mindenki azzal, hogy egy kapcsolat nem csak a szexen múlik, pedig nagyon is sokat számít, az egyik legfontosabb dolog, akárki akármit is mond. És egy házasság is csak akkor működik, ha mind a két fél megkapja amit akar, ami csak úgy lehetséges, ha kiismeritek egymást. Azt is eléggé abszurdnak tartom, hogy nem akarnak még csak együtt aludni sem. Fiatalabb koromban volt olyan barátom, akivel egyáltalán nem feküdtem le és olyan is, akivel sok idő után, viszont az együtt alvás megvolt. Az egy jó dolog, szerintem, erősíti a kapcsolatot.. na mindegy én egy alig ismert emberhez nem mennék semmi szín alatt, de ők tudják.. azt csodálom, hogy 2 év alatt nem hidegültek el egymástól teljesen.. de az is lehet, hogy már megtörtént.
2013. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%
Mindenképpen. Az igazán jól működő házasságok, szüleimé, nagyszüleimé mind ezt támasztják elém. (vallásosak vagyunk igen) Minél többet válogat vki, annál nagyobb az össze hasonlítgatás. A mai házasságok már ott tartanak, itt lentebb olvastam h ha nem működik a szex vagy bármi már el kell dobni a másikat. Előttem csak jó példa van. A családom így nevelt fel, igaz én már nem fogok szűzen férjhez menni de az elsőhöz fogok.
2013. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Én ott kezdem, hogy férjhez sem mennék ilyen fiatalon. Főleg nem az első pasihoz. Semmi tapasztalat, semmi viszonyítási alapja. Ez nem jól neveltség, hanem butaság, már bocsi. Elkapkodja, és pár év múlva rájön, hogy hibázott. De ha ilyen jól nevelt, akkor lehet a válás sem fér bele az erkölcsös életébe, és boldogtalanul éli le az életét?


A szex részéről meg annyit, hogy nem lehet mindenkivel jó. Ha ki sem "próbálják" egymást, akkor ez így eléggé zsákbamacska.

Szerintem az a normális,ha esküvő előtt a párok együtt élnek egy ideig, akkor minden szempontból megismerik egymást.

2013. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!