Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ferjhez mennetek varandosan?

Ti ferjhez mennetek varandosan?

Figyelt kérdés
Ha igen, van valami hatar, hogy hanyadik hetig?
2013. máj. 18. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Én nem, vagy legfeljebb addig, míg nem látszódik a terhességem. Nagy hassal nem, nekem ez visszatetsző kissé, de ez csak az én saját véleményem.
2013. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Végül is tervben is volt, de aztán inkább mégsem, mert jól vagyunk így, ahogy vagyunk. Akkor úgy terveztük, hogy 7 hónapos terhes leszek, amikor összeházasodunk. Amúgy is csak polgári lenne/lett volna (terhesen és baba nélkül is), pár családtaggal, és pont nem érdekel, hogy milyen ruhában lennék.
2013. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
én nem. max. ha nem látszik. de én mindenképp előtte szeretnék, remélem, ez össze is jön. de ha terhes lennék, megvárnám, míg megszületik.
2013. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Én nem mentem. Én is élvezni akartam a saját esküvőmet és pocakosan vagy kora terhesen amikor rosszul szoktak lenni a kismamik nem biztos, hogy menne.
2013. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha már ki van tűzve az időpont, akkor igen, hiszen már előtte is meg volt a szándék, nem csak a baba miatt történne meg a házasságkötés. Ebből következik, ha még nem volt kitűzve az esküvő, akkor nem mennék férjhez. Nem azért szeretnék házasodni, mert jön a baba, legyen meg a papír.
2013. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly nyáron 25 hetesen volt az esküvőm. Örülök, hogy így alakult.
2013. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Igazán jókedvre derítő, hogy valaki lepontozgatja a válaszokat! MIÉRT??????????? Mindenki kielégítő választ adott, úgy gondolom, a kérdés az volt, mi mit tennénk, és ezt mindenki le is írta.
2013. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen, aki azt írja, hogy nem menne terhesen férjhez annak nem hasznos a válasza... Gratulálok!
2013. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen mivel a férjemnek szeretnék szülni.

Az meg, hogy terhes vagy őszintén mit számít. Amikor szüzen mentek férjez akkor oké, hogy furcsa volt de ma már a szűz menyasszony a furcsa.

2013. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Koszonom, a valaszokat, sajnalom, hogy lepontoztak, nem en voltam, hiszen minden valasz hasznos volt! En nem mennek, mert vallasos vagyok, tehat nekem pont a szuzen ferjhez menes lesz, meg, ha mar az eskuvom van, szeretnek en is legalabb egy pezsgovel koccintani. Ettol fuggetlen nem nezel le azt aki igy varandosan megy ferjhez, csak nekem furcsa picit. :)
2013. máj. 18. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!