Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ferjhez mennetek varandosan?

Ti ferjhez mennetek varandosan?

Figyelt kérdés
Ha igen, van valami hatar, hogy hanyadik hetig?
2013. máj. 18. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
én nagy hassal mentem férjhez. csak h. minél kevesebb papírmunka legyen a gyerek körül. egyébként nem akartunk összeházasodni. nem is volt csak egy 15 perces anyakönyvezetős esküvő.
2013. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát persze jobb előbb az esküvő és utána a gyerek - hogy csak a szerelmünkről szóljon és "ne kössük más orrára a babát" (bár azért általában úgyis az esküszik, aki családot akar alapítani) - de igen. Különben lehet, hogy sokat kell várni, babával, kisgyerekkel ugyanis nehezebb megszervezni és végigcsinálni egy "álomnapot". Határom nekem is az lenne, amikor valószínűleg már-még nem vagyok rosszul, tehát valamikor a 2. trimeszterben. Ha persze egy megszökős 4 fős önkormányzati, akkor mindegy ill. az elvi és papíros része miatt akkor is talán inkább szülés előtt.
2013. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem akartam terhesen férjhez menni. Ezért későbbre halasztottuk. Végül akkor házasodtunk össze, amikor a fiunk 1 éves volt. Csak tanúk voltak, ez volt az eredeti terv is, nem a gyerek miatt. :)
2013. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 adriennjeni ***** válasza:
nekem augusztusban lesz az esküvőm. 32 hetes leszek. Amúgy is ugyan erre az időpontra tűztük ki az esküvőt tavaly nyáron. Nem lesz nagy esküvő, de nem is ez a lényeg.
2013. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én is a szűzen férjhez menők csökkenő táborába tartozom. Nem bántam meg, hogy így történt. Ráadásul az esküvő után 2 hónappal már nem jött meg a menzeszem. Nem terveztük kifejezetten, hogy legyen azonnal baba, de védekezéssel sem foglalkoztunk. Nekem így volt rendjén a dolog.

De, ha másképp alakul, akkor nem akadályozott volna meg az esküvőben a baba sem. Biztos, hogy más lett volna, és a teherbírásomhoz szabtuk volna az esküvőt is. Szóval többször nem akarok férjhez menni, de vállaltam volna várandósan is. Nem ítélem el azokat, akik ezt teszik - csak ne azt lássam, hogy csak a gyerek miatt házasodnak. Csak a baba miatt inkább ne tegyék, mert 3 élet mehet tönkre.

2013. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csak azért nem mennék férjhez,mert terhes lettem. De ha eleve tervben volt az esküvő és közben kiderült a baba akkor minden további nélkül akár még az utolsó héten is :) Barátnőm is 39hetesen ment férjhez.
2013. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen mentem férjhez mert már minden le volt szervezve az esküvőnkre amikor én teherbe estem. :O
2013. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én 6 hónaposan kismamaként házasodtam össze, csak mi és 2 tanú volt. Nem bántunk meg, igazi meghitt volt :)

De ezt mindenkinek magának kell eldönteni, mit tart helyesnek és fontosnak.

2013. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes kismama vagyok,mi sem házasodunk össze,de mondjuk minket ez nem zavar!Nem ítélem el azt se aki terhesen pocakosan megy férjhez,de én inkább akkor szeretnék ha már a kislányunk 3 éves lesz és ő hozza a gyűrűket :)Boldog babavárást,és szervezést!
2013. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kabymaci ***** válasza:
25 hetes vagyok és most volt szombaton az esküvőm már bőven van pocakom és 90 fős volt a lagzink templomi illetve polgári :) Szerintem nincs határ ezt nektek kell eldönteni :)
2013. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!